Belediye

Başkan Erdoğan’dan İtfaiye Haftasında Anlamlı Ziyaret

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, itfaiye teşkilatının 307. kuruluş yıl dönümü ve İtfaiye Haftası kapsamında itfaiye personeli ile bir araya geldi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, İtfaiye Teşkilatı’nın 307. kuruluş yıldönümü ve itfaiye haftası dolayısıyla İtfaiye Müdürlüğü Hizmet Binası’nda düzenlenen kutlama programına katıldı. Kutlama programında Biga Belediye Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci, İtfaiye Müdürü Recep Tatlıdilli ile itfaiye personelleri yer aldı.

İtfaiye personeli ile birlikte kahvaltı yapan ve ardından pasta kesen Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası ve köklü teşkilatımızın 307. kuruluş yıldönümü vesilesiyle her zaman canla başla çalışan itfaiyecilerimizle bir araya geldik. Biga itfaiyemiz başta olmak üzere özellikle son dönemde ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkan orman yangınlarında büyük bir azimle, hayatları pahasına mücadele eden kahraman itfaiye çalışanlarımızın, İtfaiyecilik haftasını kutluyorum. Personelimiz yangın, kaza, deprem, sel, patlama ve kurtarma gibi çeşitli afet ve acil yardım konularında büyük emek harcıyor. Kutsal bir mesleği icra eden, canımızı korumak ve kurtarmak için canını ortaya koyan tüm arkadaşlarımıza kazasız, belasız hayırlı işler diliyorum” diye konuştu.

Biga Belediyesi İtfaiye Müdürü Recep Tatlıdilli ise, Biga İtfaiyesinin halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için 7 gün 24 saat özveriyle çalıştıklarını belirterek, ziyaret ve kutlama programı için teşekkür etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan daha sonra, İtfaiye Müdürü Recep Tatlıdilli ve personelden çalışmalar hakkında bilgi alarak talep ve önerileri dinledi. Kutlama programı ‘Türk İtfaiyecisinin Duası’ ile sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu