Yerel

Başkan Erdoğan; “Yaptığın İşi Gönülden Hissedersen, Irmaklar Çağlar İçinde…”

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, belediye meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Yeniceköy Mahallesinde düzenlenen kahvaltı programında mahalle sakinleri ile bir araya geldiler. 

Kahvaltıda Yeniceköy Mahallesinde yapılmış olan ve yapılması planlanlanan çalışmalar hakkında bildiler verildi. Mahalle sakinlerinin talepleri dinlendi, notlar alındı. Başkan Erdoğan konuşmasında “Biga’mızın her bir köşesinde olmaya vatandaşlarımız ile bir araya gelip istişareler de bulunarak gönüller kazanmaya, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek var gücümüzle çalışmaya gayret ediyoruz. Yaptığın işi gönülden hissedersen, ırmaklar çağlar içinde…”ifadelerine yer verdi.

Kahvaltı programının ardından Başkan Erdoğan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, İl Genel Meclisi Üyeleri Bülent Korkmaz, Saim Yılmaz ve teşkilat mensupları ile birlikte Örtülüce Köyündeki toplu hatim cemiyetine katıldılar. Ardından Örtülüce Köyünde Tarımsal Kalkınma Kooperatifi açılışında bulundular.

Cumhurbaşkanı Danışmanlığı,  22 ve 23. dönem Ak Parti İstanbul Milletvekilliği, Ak Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyeliği görevlerin de bulunan Halide İncekara Biga Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette; Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK parti İlçe Başkanı Nihat Borazan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi hazır bulundular. Son derece verimli geçen görüşmede karşılıklı bilgi alışverişinde bulunularak birçok güncel konuya dair değerlendirmelerde de bulunuldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu