Yerel

Başkan Borazan Gençler İle Bir Araya Geldi

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, AK Parti Biga Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Yunus Kandemir’in koordinesinde gençlerle buluştu. Belirli periyotlarda düzenli olarak gerçekleştirilen gençlik buluşmalarında Başkan Nihat Borazan, gençlerin isteklerini dertlerini dinleyip sohbet ediyor.

Gençlerimize daima inanıyor ve güveniyoruz diyen Başkan Nihat Borazan’ın gençlerin her faaliyetlerinde en büyük destekçisi konumunda olması, gençler ile olan samimi diyaloğu gençler tarafından da büyük ilgiyle karşılanıyor. AK Parti Biga İlçe Başkanlığının Gençlik Kolları katında gerçekleşen buluşmada AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan gençlere yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Gençler, sizlerle bir arada olmaktan sizleri dinlemekten her zaman gurur duyuyorum. Siz gençlerin fikirleri önerileri çalışmalarımızda bizlere ışık tutuyor. Gençler, Sizler sadece geleceğin değil bugünün de sahiplerisiniz. Bizler geleceği hayal ediyorsak, var olmak istiyorsak tecrübelerimizle sizlerin yolunu aydınlatmak en asli görevimiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Adana’da gerçekleşen gençlik festivalinde “Siz dağılmışları toplayacak, gizlenmişleri açacak, karanlıkları güneşle aydınlatacak gençliksiniz. Siz, çürümüşlüğün, sinsi oyunların, kirli mecraların içinden kendi medeniyet değerlerimizin kılavuzluğunda erdemli yolları açacak gençliksiniz. Size inanıyorum” sözleri gençlerimize verilen değer ve önemi bir kez daha çok net göstermiştir. Gençler, size güveniyoruz sizlere inanıyoruz hep birlikte başarılı bir şekilde kendinden emin yol yürümeye devam edeceğiz. Gençlik Kolları Başkanımıza ve sizlere bu akşam ki buluşma ve sohbet için teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu