Yerel

Başkan Borazan: “Çanakkale’nin Gücünü Her Daim Hissettik”

14 Mayıs 2023 seçimlerine sayılı günler kala Milletvekili Aday listeleri 9 Nisan Pazar günü itibariyle açıklandı. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın 3 dönem kuralı ile aday olmaması nedeniyle AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan yayınladığı mesaj ile teşekkürlerini iletti.

“Biga’mız ile ilgili her konuda bizlere çok büyük desteklerini bizzat yaşadık” diyerek yeni dönem hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Nihat Borazan şunları söyledi:

“Değerli Hemşehrilerim;

14 Mayıs seçimlerine adım adım yaklaşıyoruz.Her noktada,her gün çalışmalarımızı son hız yürüttüğümüz bugünlerde 9 Nisan Pazar günü bilindiği üzere 28.Dönem Milletvekili Aday Listemiz açıklandı.

AK Parti Grup Başkanvekilimiz ve Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Av.Bülent Turan 12.5 yıl Milletvekilliği 7.5 yılda AK Parti Grup Başkanvekilliği görevlerinin ardından bu dönem Milletvekili aday olmayarak görevini sonlandırdı.

Birlikte görev yapma şansı bulduğumuz bu süreçte; Biga’mız ile ilgili her konuda bizlere çok büyük desteklerini bizzat yaşadık. Son dönemde Biga’mıza kazandırılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, şuan inşaatlarında büyük bir aşamaya geldiğimiz Okullar Bölgesinde, Gümüşçay ve Karabiga’mızın doğalgaza kavuşmasında, bir kaç gün içinde açılışını yapacağımız Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Biga’mıza kazandırılmasında ve şuan sayamadığımız birçok projede çok büyük emekleri olduğuna şahidiz. AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile birlikte her Ankara’ya Biga için gittiğimizde ilgili yerlere ulaşmamızda bizlere her zaman yol açtılar. Çanakkale’nin gücünü her daim hissettik.

“Her ilin vekili olmak kıymetlidir ama Çanakkale’nin vekili olmak bambaşkadır” diyerek her talebe ve projeye omuz verdiği için, kendisinin Biga’mıza, Çanakkale’mize kattığı değerler için şahsım ve teşkilatım adına teşekkürü bir borç bilirim. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonra da kendisini Millete Hizmet Yolculuğunda önemli görevlerde başarıyla göreceğimize olan inancımız ve desteğimiz sonsuzdur.

Pazar günü açıklanan aday listemiz ile Sayın Ayhan Gider, Sayın Jülide İskenderoğlu, Sayın Nazım Hikmet Keskiner ve Sayın Halil Zahit Mert yeni dönemde milletvekili adaylarımız oldu. Kıymetli Bigalı hemşehrilerimin güçlü desteği ile kıymetli teşkilatım ile omuz omuza Biga’mız için Çanakkale’miz için Ülkemiz için ve Sayın Cumhurbaşkanımız’ı rekor bir oyla seçtirebilmek için heyecanla azimle samimiyetle gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedefleri için Durmak Yok Yola Devam.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu