Yerel

Başkan Borazan “Adım Adım Biga”

AK Parti Biga İlçe Başkanlığı;14 Mayıs 2023 günü yapılacak seçimler öncesinde çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ramazan Bayramı ardından çalışmalarına tam gaz devam eden AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan başkanlığındaki Biga İlçe Teşkilatı son iki günde 22 farklı köyde ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ramazan ayı boyunca her akşam farklı noktalarda ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Biga İlçe Başkanlığı; Ramazan Bayramı ardından da çalışmalarına hız verdi. Çanakkale Milletvekili Adayları Ayhan Gider, Jülide İskenderoğlu ve Nazım Hikmet Keskiner ile birlikte de Biga’da ziyaretler gerçekleştiren Başkan Borazan köylerde vatandaşlar ile bir araya gelirken merkezde de gençlerle buluşup sohbet ediyor.

“Birlik Ve Beraberlik Dikkat Çekiyor”

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan önderliğinde çalışan AK Parti Biga İlçe Teşkilatı her akşam ayrı gruplar ile köylerde vatandaşlar ile buluşuyor. İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Kandemir ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra teşkilat içerisinde geçmiş dönemde görev yapmış İlçe Başkanları ve teşkilat mensupları da çalışmalarda aktif olarak rol alıyor.

“Türkiye Yüzyılı’nı 14 Mayıs Günü Beraberce Başlatacağız…”

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ziyaretler ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

“AK Parti Biga İlçe Teşkilatı olarak “Adım Adım Biga” diyerek çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hemşehrilerimiz ile beraber hareket ederek, birlik, beraberlik ve irade ile yürüyüşümüze kararlı ve sağlam adımlarla devam ediyoruz. Teşkilatımızın her kademesi, İl Genel Meclis Üyelerimiz, geçmiş dönemlerde görev almış başkanlarımız hep birlikte büyük AK Parti ailesi olarak samimiyetle, gayretle ve ilk günkü aşkla çalışıyoruz. Ramazan ayını dolu dolu geçirdik. Ramazan Bayramı ardından çalışmalarımıza  daha da hız vererek 95’in üzerinde köyümüzde vatandaşlarımız ile buluştuk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Biga’dan en büyük desteği vereceğimizi sevdasından, davasından  hiçbir zaman vazgeçmeyen ilk günkü kararlılıkla omuz omuza yol yürüdüğümüz değerli Bigalı hemşehrilerimiz bize gösteriyor. Her gittiğimiz noktada bizlere büyük bir ilgiyle misafirperverlik yapan hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Türkiye Yüzyılı’nı 14 Mayıs günü hep birlikte başlatacak; huzuru, kardeşliği, barışı, güveni ve mutluluğu yeniden beraberce inşa edeceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu