Yerel

Akyıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Yenice İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Galip Akyıldırım Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Akyıldırım mesajında;  “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen korona virüs ve ekonomik şartların her geçen gün ağırlaşması nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçmekteyiz. Tüm bunlara rağmen heyecanını yaşadığımız mübarek Ramazan ayını geride bırakarak özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramına kavuşmanın heyecanını hep birlikte yaşamaktayız.

Sevginin ve hoşgörünün simgesi olan bayram günlerinde milletçe; Ayrılıkları, kırgınlıkları, dargınlıkları aşarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek en büyük dileğimizdir.  

Ülkemiz genel siyasetinde hemen hemen her gün yaşanan gündem değişiklilerinin yarattığı gerilimli günler her ne kadar enerjimizin boşa harcanmasına sebep olsa da milletimizin sağduyusuyla her sorunun üstesinden geleceğimizi hem dünyaya hem de sorun çözücü siyasi anlayışı benimseyen yurttaşlarımıza göstermiş olmaktan da mutluyuz.

 Özellikle biz İYİ Partiye gönül vermiş olanlar her vesileyle ülkemiz insanının siyasi farklılıklarını büyük bir zenginlik, demokrasiyi de en büyük gücümüz saymaktayız. Çünkü biz İYİ Partiye gönül verenler her vesileyle çatışma yerine uzlaşmayı, kutuplaşma yerine birlikte yaşamayı zorunlu kılan bir siyasi düşüncenin mensubu olmaktan da ayrıca mutluyuz.

Başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de üzerinde önemle durduğu gibi; Siyasetçinin görevinin bölmek ve ayrıştırmak değil, birleştirmek ve uzlaştırmak olduğunu, siyasetçinin ülkeye ve millete huzur veren, güven aşılayan milletimizi ortak paydalarda birleştiren vasıflara sahip olması gerektiği ifadelerinin de bizim yol haritamız olduğunu da belirtmek isterim.

Bu mübarek bayram gününün de temennim;  değerli Yeniceli hemşerilerimin ve Yüce Türk milletinin birlik ve beraberlik içerisinde mübarek Ramazan bayramını kutlamalarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; bizlere özgür bir vatanda ve bayrağımızın altında, minarelerimizden her gün beş vakit yükselen ezanlarımızı dinlememize, ibadetlerimizi özgür bir şekilde yapmamıza sebep olan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu topraklar için gençliklerinden vaz geçerek canlarını veren şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anarken tüm şehit annelerimizin ve Yeniceli hemşerilerimin, Yüce Türk Milletinin ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.” Dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu