Yerel

Vali Aktaş, Biga’da Ziyaretlerde Bulundu

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, ziyaret programları kapsamında Biga’ya gelerek Pegai Mobilya Fabrikası, Biga Kaymakamlığı, Biga Belediyesi ve CENAL Elektrik Üretim A.Ş.’yi ziyaret etti.

İlk olarak Pegai Mobilya Fabrikasını ziyaret eden Aktaş, tesis sahibi AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ile bir süre görüşerek sohbet etti. Tesisi gezerek üretimi yapılan ürünler hakkında bilgiler alan Aktaş, tesis sahibi Borazan’a çalışmalarında başarı ve bol kazanç dileklerinde bulundu. Aktaş’ın Pegai Mobilya Fabrikası ziyaretlerinde Çanakkale İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz da bulundu.

Ardından Biga Kaymakamlığını ziyaret eden Aktaş, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Kaymakam Adayı Oğuzhan Altunay’ın da bulunduğu ziyarette Aktaş, Dolu’dan ilçenin genel durumu, yapılan çalışmalar, devam eden ve planlanan projeler ile kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Yapılan bilgilendirmenin ardından Aktaş, Dolu’ya çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Biga Kaymakamlığı ziyaretinin ardından Aktaş, Biga Belediyesi’ni ziyaret etti. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan tarafından karşılanan Aktaş, Erdoğan ile bir süre görüşerek sohbet etti ve Biga Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Erdoğan, Aktaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Aktaş’ın Biga Belediyesi ziyaretlerinde Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Kaymakam Adayı Oğuzhan Altunay, Biga Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Hikmet Keskiner ve AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan’da bulundu.

Aktaş, Biga ziyaretleri kapsamında Karabiga Beldesinde faaliyet gösteren CENAL Elektrik Üretim A.Ş.’yi ziyaret etti. CENAL Elektrik Üretim A.Ş. Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Müdürü Özgür Surat ile bir süre görüşen Aktaş, tesis hakkında bilgi aldı. CENAL Elektrik Üretim A.Ş. ziyaretinin ardından Vali Aktaş Biga’dan ayrıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu