Yerel

“Ak Partiyi Temsil Etmek Demek Millete Hizmetkar Olmak Demektir”

Başkan Sepici”Ak Partiyi Temsil Etmek Demek Millete Hizmetkar Olmak Demektir”

AK Parti Biga İlçe Başkanı Veteriner Hekim Hasan Sepici ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Başkan Hasan Sepici 19 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Ak Parti Biga 7.Olağan Kongresi öncesinde Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı görevini yürüten isimleri, Ak Parti Biga’nın Kurucu Üyelerini, Mahalle Teşkilatlarını ve esnaf ziyareti yaparak Kongre davetiyesini bizzat kendisi verip kongreye davet ediyor. Bu ziyaretlerinde hem esnaflar ile hem de vatandaş ile bir araya gelme şansı yakalayan Sepici, kongreye davet ederken aynı zamanda sohbet edip halkın istek ve taleplerini dinliyor.

Bu ziyaretler ile ilgili olarak açıklama yapan Ak Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici şunları söyledi:

“Bugün Kıymetli Yol Arkadaşlarım Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Bigamızda İlçe Başkanlığı görevini yürüten Başkanlarımızı, Partimizin Kurucu Üyeleri ve Bu Kutlu Davada bir nefer olarak görev alan üye ve delegelerimizi ziyaret ederek onları 19 Eylül 2020 günü birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşek adeta demokrasi şöleni halinde yaşayacağımız 7.Olağan Kongre davetiyelerimizi teslim etmek ve onlar ile sohbet etme amacıyla ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz.

2001 yılında başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca daima milletimizin desteği ve Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ilerledik. Siyasetimizin merkezine insanımızı yerleştirmeliyiz ve o bilinçle yol alıyoruz. Şimdi yeni bir döneme başlıyoruz. Dün olduğu gibi yarın da el ele omuz omuza çalışmaya devam etmeliyiz. Tek vücut halinde hareket ederek birlik ve beraberliğimizi kaybetmeden hizmet için çalışacağız. Partimiz ve İlçemiz için en doğru adımları atmakta kararlıyız. AK Parti’yi temsil etmek demek, millete hizmetkâr olmak demektir.

Ziyaretlerimize kongremiz sonrasında da ara vermeden devam edeceğiz. Biz bu ziyaretlerimiz ile halkımızın ve üyelerimizin dert ve sıkıntılarına birinci ağızdan ulaşıyoruz. Bu yüzden ziyaretleri önemsiyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu