Siyaset

“AK Parti’miz Tarihte En Yüksek Üye Sayısına Ulaşan Siyasi Parti Oldu”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Yargıtay’ın Türkiye geneli siyasi partilerin üye sayılarındaki son durumunu kamuoyu ile paylaşmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas şu ifadelere yer verdi:

 “Yargıtay’ın yeni yılda açıkladığı resmi rakamlara göre AK Parti’mizin üye sayısı 11 milyon 241 bin 230’dur. Bu demek oluyor ki, tüm siyasi partilerin üye sayıları toplamının 4,5 katı üyesi ile AK Parti’miz, tarihte bugüne kadar bir siyasi partinin sahip olduğu en yüksek üye sayısına ulaşmıştır.”

“Yeni Üyelerimize Hoş Geldiniz Diyoruz”

AK Parti’ye yeni üye olan vatandaşlara ve parti üyelerine seslenen Makas, “Siyasi parti üyeliği, gönül akdinin tamamlanması ve kurduğumuz bağın en samimi halidir. Partimiz üyesi olarak bu onuru yaşamanın mutluluğunu bizimle paylaşan tüm üyelerimize teşekkür ediyor ve partimize katılımlarıyla ailemize yeni bir nefes olan tüm üyelerimize de bir kez daha ailemize hoş geldiniz diyoruz” ifadelerine yer verdi.

İl ve İlçe teşkilatlarında gece gündüz demeden, durmadan, yorulmadan çalışan AK Teşkilatlara teşekkürü eksik etmeyen Makas; “11 milyondan fazla üye sayısı ile AK Parti ailesinin bir ferdi olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Böylesine büyük ve güçlü bir ailenin inşasına 2022 yılındaki binlerce yeni üyemizin katılımlarına destek veren Çanakkale teşkilatlarımıza, Ana Kademe teşkilatlarımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza teşekkürü bir borç biliyor ve canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

“AK Parti Milletin Kapısı, Geleceğin Umudu Ve Yeni Yüzyıl’ın İnşasına Bizzat Destek Veren Bir Gönül Harmanıdır”

“Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde partimize yeni üyeler kazandırarak büyütmeye devam edeceğiz. AK Parti milletin kapısı, geleceğin umudu ve Yeni Yüzyıl’ın inşasına bizzat destek veren bir gönül harmanıdır. Kapımız tüm hemşehrilerimize açıktır” dedi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. neden o partiye bu partiye üye olunca farklı bir muamele mi görecek, siyaseti bu kadar suistimal etmemeli, sonuçta herkes bu ülkenin vatandaşı.. partiler de futbol takımı değil.. vatandaş beş senede bir siyaseten bir oy kullanır sadece..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu