Yerel

AK Partili Milletvekili Adaylarından Biga TSO’ya Ziyaret

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti Çanakkale Milletvekili adayları Ayhan Gider ve Nazım Hikmet Keskiner, AK Parti Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Nihat Borazan, il genel meclisi üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililer 10 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 18.00’de Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. AK Parti heyetini Biga TSO’ya gelişlerinde Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl ile meclis ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Başkan Doğan tarafından, AK Parti heyetine öncelikle Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür edildi. Odanın yürütmüş olduğu faaliyet ve projelerden bahseden Doğan, 14 Mayıs seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ettiklerini ifade etti.

14 Mayıs seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti’nin, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiklerini belirten Ak Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Gider; “Biga’nın, Çanakkale ve hatta tüm Türkiye’de bilinen potansiyeli ile gurur duyuyoruz. Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın yatırımlar ve ekonomik alanda beklentilerini öğrenmek için buradayız. Biga’nın hangi alanda sorunları ve talepleri mevcut ise buna göre çalışmalarınızdan faydalanmak istiyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu