Yerel

Ak Parti Gençlik Kollarından Duyarlı Davranış

AK Parti Biga Teşkilatı 2020 yılının son gecesinde görevi başında olan personellere ziyaret gerçekleştirmiş ve görevlerinde kolaylıklar dilemişti.

Bu ziyaretler esnasında AK Parti Gençlik Kolları Biga İlçe Başkanı M. Yunus Kandemir görevi başındaki hastane personeline tatlı ikramlarında bulunarak bu zor dönemde büyük bir özveriyle çalışan sağlıkçılarımıza teşekkür etti.

Ayriyeten 2021 yılının doğan ilk bebeğine hazırlanan hediye verilmesi için teslim edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan M. Yunus Kandemir şunları söyledi:

“2020 yılının son gecesinde İlçe Başkanımız Hasan Sepici ve yönetimi ile birlikte görevi başında olan personelleri ziyaret ettik. Biga Devlet Hastanesi ziyaretimizde etkisi halen devam eden Covid-19 pandemi sürecinde gecelerini gündüzüne katarak çalışan sağlıkçılarımıza bir nebze moral olması için hazırlattığımız tatlıları ikram ettik.

Bunun yanında 2021 yılının ilk bebeğine Gençlik Kolları olarak aldığımız hediyeyi pandemi nedeniyle hastane personeline vererek bizim adımıza vermesini istedik. Allah uzun ömürler versin inşallah. Sağlıkçılarımıza da kolaylıklar diliyorum. İnşallah yeni yıl ile birlikte bu hastalıktan kurtulacağız” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu