Yerel

AK Parti Biga Gençlik Kolları Sahada Çalışmalarına Devam Ediyor

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

AK Parti Biga Gençlik Kolları “İmza Bir Genç” ve “Kampüs Seninle Güzel” başlığı altında stant çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Biga Gençlik Kolları Başkanı M.Yunus Kandemir ve Yönetimi Biga Merkez ve Ağaköy’de çeşitli noktalarda gerçekleştirdiği stant çalışmaları ile gençler ile sık sık bir araya geliyor.

“Kampüse Hoşgeldin” başlığında yapılan çalışmada Üniversite için Biga’ya yeni gelen gençler ile bir araya geliniyor.”İmza Bir Genç” başlığında yapılan çalışmada gençler partiye üye olma konusunda çalışma gerçekleştiriliyor.

Biga Gençlik Kolları Başkanı M.Yunus Kandemir; “Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile partimizi yaptığımız çalışmaları ve hedeflerimizi gençlerimize anlatma şansına sahip oluyoruz. Kampüse Hoşgeldin çalışmamızda Bigamıza yeni gelen üniversiteli gençlerimiz ile tanışıyor ve sohbet ediyoruz. İmza Bir Genç çalışmamızda gençlerimizin partimize üye olma konusunda teşvik ediyoruz. Çok sayıda üye olan gencimize teşekkür ediyorum.Bu iki çalışmamızda özveriyle gayret gösteren ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu