Yerel

AK Parti Adaylarını Tanıttı

AK Parti 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerdeki ilçe ve beldelerdeki aday tanıtım programını 10 Şubat Cumartesi günü Çanakkale’de gerçekleştirdi.

Çanakkale’de Cumhur İttifakı adayı olarak Jülide İskenderoğlu olurken ilçe ve beldelerde AK Parti adayları açıklandı. Biga, Karabiga ve Gümüşçay’da mevcut başkanlar Bülent Erdoğan, Ahmet Elbi ve Adnan Pastırmacı yine aday olarak açıklandı. Biga adayları sahne alırken büyük alkış aldılar.

Bülent Erdoğan ve Ahmet Elbi ikinci dönem için aday olurken Adnan Pastırmacı dördüncü kez aday oldu. Yoğun ilgi gösterilen tanıtım programında Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Jülide İskenderoğlu, AK Parti Gurup Başkan Vekili Özlem Şahin ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider birer konuşma yaptılar. Adayların tanıtım anonslarını ve sahneye davet programını AK Parti Gurup Başkan Vekili Özlem Şahin yaptı.

Programın tamamını Biga Çarşamba Postası Gazetesi Facebook sitesinden canlı olarak yayınladı. Programın tamamını facebook sayfamızdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu