SporYerel

Afacanlar’dan Örnek Davranış

Bigaspor’un vefakar taraftar gurubu Afacanlar örnek davranışta bulunarak ihtiyaç sahiplerine ramazan ayında erzak yardımında bulundu.

Afacanlar yaptığı açıklamada “Ramazan ayı geldi sosyal medyada hemen hemen her parti erzak dağıtımına başladı. Her verdikleri erzak paketi ile bir fotoğraf çektirdiler sonrada bunlardan en güzellerini basına servis ettiler bu fotoğrafların üstlerine de güzel güzel özlü sözler hadisler yazdılar.

Kapı kapı kimlere yardım ettilerse boy boy Facebook’ta paylaştılar ve yardımlarımız dayanışmamız devam ediyor dediler. Aslında devam eden reklamları ve rant sevdaları idi basit ve samimiyetsiz fotoğraflarınızı görmek mide bulandırıyor.

Biz Bigaspor’a gönül verenler yıllarca ramazanda kurbanda o sizin yaptıklarınızı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz ama sizin gibi reklam için değil yardımlaşma ve dayanışma için yaptık, inandığımız şey uğruna yaptık.

Basın bizden fotoğraf istemişti gittiğiniz yerlerde sizleri servis edelim dediler. Bizde gelin marketten erzakları kamyonete yüklerken çekin geri kalana gerek yok demiştik .

Sizin rant sevdanız ve şovlarınız mübarek olsun .

Hoş geldin 12 ayın şov ayı” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu