Yerel

Adım Adım, Karış Karış “Biga”

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan önderliğinde çalışan AK Parti Biga teşkilatı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Borazan’ın düzenli olarak gerçekleştirdiği köy ziyaretlerinde bu kez durağı Biga’nın Sinekçi köyü oldu. Cuma namazı sonrasında köy halkı ile bir araya gelen Başkan Borazan sohbet ederek, köy halkını dinledi.

Cuma namazını hemşehrileri ile birlikte Sinekçi Köy Camiisinde kılan Borazan, başta köy muhtarı Semih Köse olmak üzere çok sayıda vatandaş ile bir araya gelip sohbet etti. Hem gelen talep ve önerileri not alan Borazan, çalışmaları,yapılanları ve yapılmak istenenleri anlattı.

Borazan, bu ziyareti hakkında yapmış olduğu açıklamasında şunları söyledi:

“Tüm teşkilatımız ile birlikte sahada aralıksız bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz köy ziyaretlerimizde bu kez Sinekçi köyümüzde hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Cuma namazımızı kıldıktan sonra birlikte sohbet ettik. Hemşehrilerimizi dinledik. Başta köy muhtarımız Semih Köse’ye ve kıymetli hemşehrilerime ilgi ve alakaları için teşekkürlerimi sunuyorum”

Bu ziyaretinde AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan’a, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Saim Yılmaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tekin, Mehmet Yılmaz ve Mustafa Ovalı eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu