YaşamYerel

8 Kasım Dünya Radyoloji Günü Kutlandı

Dünya Radyoloji Günü, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi yönetimi ile tüm radyoloji çalışanları ve sağlık personelinin katılımıyla kutlandı. 

Dünya Radyoloji Günü münasebetiyle ÇASEMDER Radyoloji Çalışanları Komisyonu organizasyonunda Mehmet Akif Ersoy Hastanesinin’de yer aldığı kurumlar arası işbirliği ile gerçekleştirilen “8 Kasım Dünya Radyoloji Günü” paneli Hastane konferans salonunda yapıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü, Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi, Çanakkale Sağlık Çalışanları ve Emeklileri Derneği ve Çanakkale’de bulunan Hastanelerin de katılımıyla gerçekleşen organizasyonda küçük bir radyoloji sergisi düzenlenirken, tüm ekibin birlikte pasta kesmesiyle son buldu.  Organizasyonda Hastane yönetimi adına konuşma yapan Başhekim Yardımcısı Uz. Dr. Yener Tutaş, Radyasyonun insan sağlığı üzerinde ciddi anlamda olumsuz etkiler bıraktığı zor ve özveri gerektiren bir alanda çalışan tüm radyoloji ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, 8 Kasım Dünya Radyoloji Günü’nü kutladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu