Yerel

2023 Gelibolu Triatlonu Ödül Töreni Gerçekleşti

Türkiye Triatlon Federasyonu ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı işbirliğinde düzenlenen 2023 Gelibolu Triatlonu’nun ödül töreni düzenlendi.

2023 Gelibolu Triatlonu’nun Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Eski Jandarma İskelesi’nde gerçekleşen ödül törenine; Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya, İl Jandarma Komutanı Yardımcı J.Albay Hasan Şahin, sporcular ve sporseverler katıldı.

16-17 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleşen Triatlon Türkiye Kupası Finali ve Orta Mesafe Türkiye Şampiyonası Türkiye’nin en iddialı 413 triatletinin çetin mücadelesine sahne oldu. 2023 Gelibolu Triatlonu ödül töreninde dereceye giren  20-24 yaş grubu erkeklerde 1. Arif Emre Karaosman, 2. Aykut Batuhan Subay ve 3. Cem Gökmen oldu. 1.T.S.K.Spor Gücü Komutanlığı, 2.Tüfekçispor ve 3. T.S.K.Spor Gücü Komutanlığı Erkek takımlarına ödülleri Vali Aktaş tarafından verildi. Sporcuları tebrik ederek başarılar dileyen Aktaş, 2023 Gelibolu Triatlonun gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu