SiyasetYerel

“2022 Kışı Gelmeden Karabiga’da Doğal Gaz Yanacak Demiştik”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Karabiga’da doğal gazın kullanılmaya başlanması üzerine açıklamalarda bulundu.

“Söz verdiğimiz gibi Karabiga’mız doğalgaza kavuştu.” diyen Turan, sözlerini şöyle sürdürdü; “Çanakkale’mizin geneline doğalgazın gelmesi için adeta seferberlik başlattık. Hemşehrilerimizin doğalgazın konforundan istifade edebilmesi, ilçe ve beldelerimizin sadece yazlık olmaktan çıkıp kışlık da olması, turizminin güçlenmesi için gayret ediyoruz. Geçen yıl doğal güzellikleri ile bilinen, antik bir liman kenti olan Karabiga’mızda doğalgaz ilk kazı törenini gerçekleştirerek 2022 yılında doğalgaz arzının sağlanacağını söylemiştik. Karabiga’da hemşehrilerimiz, Valimizin, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’nun, İl Başkanımızın, İGM Başkanımızın, Belediye Başkanlarımızın, teşkilatlarımızın ve hemşehrilerimizin katılımıyla yapılan meşale yakma töreniyle doğalgaza kavuştu. Hemşehrilerimiz bu kış evlerinde doğalgaz kullanabilecek. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek, bizler için büyük bir mutluluk.

Birlikte süreci yakından takip ettiğimiz Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, doğalgazın gelmesi konusunda özveriyle çalışan Belediye Başkanımız Ahmet Elbi’ye, Belediye Meclis Üyelerimize, EPDK ile AKSA Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. yönetimimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor; hayırlı olmasını diliyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu