Yerel

112 Acil Çağrı Hizmetleri Toplantısı, Vali Aktaş Başkanlığında Gerçekleştirildi

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı, Vali İlhami Aktaş Başkanlığında Gerçekleştirildi.


112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Ali Muhiddin Varol, Çanakkale İli Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Ercan Oran, Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. İbrahim Tarı, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Ozan Hacıalioğlu, Çanakkale Orman Bölge Müdür V. Ahmet Köle ve kurum temsilcileri katıldı.

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısında; acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, ilgili birimler arasındaki iş birliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan 2020 yılı faaliyet raporu ve planlanan faaliyet konuları görüşüldü.

Ayrıca toplantıda; Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. İbrahim Tarı tarafından 112 Acil Çağrı Merkezi faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi verildi.

Toplantı, 112 Acil Çağrı Merkezi hizmetlerinin kalitesinin arttırılmasına yönelik görüş ve temennilerin ardından sona erdi.

Toplantı sonrası Vali İlhami Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezi’nde incelemelerde bulunarak tüm personele çalışmalarında başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu