Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Kavaklık Et Lokantası Açıldı      Biga Belediye Meclisi Kahraman Ordumuzun Yanında      Kaymakam Mustafa Can’dan Gümüşçay’a Ziyaret      Çanakkale Baro Başkanından Üniversitelilere Anlamlı Hediye       Biga İtfaiyesi’nden Biga Devlet Hastanesi’nde Yangın Tatbikatı      İŞKUR’un Verdiği Eğitim Büyük İlgi Gördü      Mekânın Cennet Olsun İbrahim Aydın      ‘’Çanakkale’mizin Tüm Sorunlarını Titizlikle Çözüme Kavuşturuyoruz”      Karabiga Belediyesinde Sondaj Çalışmaları Başladı      Çanakkale’de Kaçak Alkollü İçki      Türkiye’de Doğalgaza Kavuşan İlk Belde ‘’Gümüşçay’’      Bayramiç’te İzinsiz Kazı Yapıldı      Köseoğlu Ailesinden Bigaspor’a Destek      Biga’nın Sultanlarından Müthiş Geri Dönüş      Belediye Başkanı Bülent Öz’den Önemli Açıklamalar      Biga’da Pazar Esnafı İçin Mobil Tahsilat Hizmeti      Çanakkale’de Kürtçe Konuşan Yaşlı Adama Saldırı!      Özgür Ceylan Esnaf İçin Sicil Affı İstedi      Biga Sivil Toplum Kuruluşlarından Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek      Biga Tevfik Emin Başarır İlkokulu İş Başında     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Size Yalan Söylüyorlar, İnanmayın!
08 Şubat 2019 Cuma 10:00
12
14
16
18


AK Parti Biga Belediye Başkan adayı Bülent Erdoğan, Çiçeklidede Spor Lokalinde Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. İlk kalabalık toplantısına imza atan Erdoğan’ın vatandaşla buluşmasında renkli görüntüler yaşanırken, ilk defa iki belediye meclis üyesini Bigalılara tanıttı.

Kulüp lokalinde büyük ilgiyle karşılanan başkan adayı Erdoğan’a Cumhuriyet Mahallesi muhtarı İsmail Güven ve mahalle sakinleri çiçek takdim ederken, yüzlerce mahalle sakini Erdoğan’ı dakikalarca ayakta alkışladı.

“ Gurur Duyuyoruz, Mutlu Oluyoruz “

Seçim çalışmalarına başladıkları andan itibaren Biga’nın en önemli noktalarının inşasını sağlayan AK Parti dönemi olduğunun altını çizen Bülent Erdoğan, “Biga’nın en önemli yerleri AK Parti Belediyeciliği zamanında Biga’mıza kazandırılmış. Biz bunun için çok mutluyuz, gurur duyuyoruz” dedi.

“Biz ziyaretlerimize ilk olarak belediyemizden başladık. Ardından pazaryerimizi ve alışveriş merkezimizi ziyaret ettik. İlk gönün sonunda gördük ve mutlu olduk ki, Biga’nın en önemli yerleri AK Parti Belediyeciliği zamanında Biga’mıza kazandırılmış. Biz bunun için çok mutluyuz, gurur duyuyoruz. Onların durmadan anlattığı, Kültür Merkezi. Kültür Merkezini düşünen, projelendireni ihale eden AK Parti belediyeciliği. O projenin içerisinde olimpik yüzme havuzundan, SPA’ya, konaklama tesisinden şimdi ki salona kadar hepsini AK Parti döneminde hazırlanmış ancak üzülerek söylüyorum ki şimdi ki yönetim projeyi daraltarak günümüzde ki haline getirdi. Biz görüyoruz ki, bu merkezde çocuklarımız başarılı eğitimler alıyor. Biz bunla gurur duyuyoruz. AK Parti döneminde çocuklarımızın geleceği her zaman ilk önceliğimiz olacak”

“ Mahallenize Kim Ne Yaptı? “

Cumhuriyet Mahallesinin bugünlerinin AK Parti döneminde inşa edildiğinin altını çizen Bülent Erdoğan, “Son beş yılda mevcut yönetim 500 Milyon lira bütçe kullandı. Biz de onlara soruyoruz? Bu 500 Milyon Liranın kaç lirası Cumhuriyet Mahallemize kullanıldı?” diyerek AK Parti döneminde mahalleye kazandırılan hizmetleri hatırlattı.

 “Mahallenizde deniyor ki, AK Parti size ne yaptı? AK Parti döneminde on yılda 450 Milyon Lira bütçe kullanıldı. Son beş yılda mevcut yönetim 500 Milyon lira bütçe kullandı. Biz de onlara soruyoruz? Bu 500 Milyon Liranın kaç lirası Cumhuriyet Mahallemize kullanıldı? Şuan bulunduğumuz kulübümüzün lokali, altta bulunan sağlık merkezi, yanda bulunan yatırımız, Cumhuriyet düğün salonu, Fatih İlkokulu bahçesine spor tesisi bunların hepsi AK Parti döneminde yapıldı. Biga’da ilk karo taş uygulaması burada yapıldı. Bu mahallemizde dar gelirli 180 ailemize sıcacık yuvalar kazandırıldı. Sosyal tesis ile birlikte düğün salonu yapıldı. 24 Bin metre kare alanı satın alarak Çiçeklidede mezarlığımızı genişlettik. Son beş senede mahallenize ne yapıldı soruyorum size kıymetli hemşerilerim.”

“ Size Yalan Söylüyorlar “

Vatandaşla buluşmaya başladıkları andan itibaren özellikle kadınlardan farklı dedikodular duyduklarını belirten başkan adayı Erdoğan, “size yalan söylüyorlar” diyerek bilgi kirliliğine son verdi.

“Yirmi günlük ziyaretlerimiz esnasında bizlere kadınlarımız dediler ki; AK Parti gelirse geziler iptal, sosyal kültürel faaliyetler, konserler iptal,  tiyatrolar olmayacakmış bunu söyleyenler size yalan söylüyor. İnanmayın. Biz toplumun sadece bir bölümüne değil toplumun tüm kesimlerini kucaklayan etkinlikleri sizlerle buluşturacağız.”

Efsane Doktor Meclis Üyesi Adayı Oldu

Miting havasında geçen konuşmasının ardından Biga’yı toplumun farklı kesimlerini bir araya getirerek, iletişim kanallarını etkin kullanarak yöneteceklerini ifade eden AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan mahalle sakinlerine sürpriz yaparak ilk meclis üyesini tanıttı.

34 Yıldır Biga’da yaşayan ve Bigalıların yakından tanıdığı Doktor Suzi Özden, Bülent Erdoğan’ın listesinde Biga Belediye meclis üyesi olduğunu açıkladı.

Özden, “ fikirlerimi, projelerimi, Biga’mıza dair önerilerimi aktarmak için aday oldum. Biga’mıza güzel eserler kazandırmak amacıyla, bu güzide ekibin, bu başarılı başkanın yanında durmak kaçınılmazdı. Bende bu görevi severek kabul ettim. Biga’mıza güzel hizmetler yapmak için hepinize söz veriyorum” dedi.

Suzi Özden ile birlikte ikinci belediye meclis üyesini de açıklayan Erdoğan, Çiçeklidede sakinlerinden tanındık iş adamı Mehmet Altındiş’i de katılımcılara tanıttı.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Size Yalan Söylüyorlar, İnanmayın!

  Yorumlar

1 Hakan 12/02/2019 10:01
Sizde bunlar hakkındaki yorumları onaylayamaz oldunuz. Durum o kadar vahim yani.

2 hakan süzer 11/02/2019 07:03
sayın belediye başkan adayım.ulaştırma ve alt yapı bakanlığının ve karayolu denetleme ve düzenleme müdürlüğü, belediyelerin kültür ve turizmden belge ve yetkileri olmadan kazanç sağladığını tespit etti bunu gündeme getiren türkiye seyahat acenteleri birliği (TÜRSAB) belediyeye ait resmi plakalı araç bulunduğu il içerisinde gezi yapabılecek il dışı kültür ve turizm gezileri için türsab üyesi acente ve d2 yetki belgesine sahip olunma şartı var.yani sadece d2 belgesi olanda kültür ve turizm gezisi yapamayacak.yanı demem o ki suandakı gelısmelerle denılen doğru sayın başkan adayım...türsab belgesine sahip olunma şartları şuanda ağırlaştırıldı. 1,000,000 ödenmiş sermaye 5 yaş araç şartı çalışan elemanlarda enformasyon memurluğundan alınacak yabancı dil sertifikası vs vs şahsıma ait TÜRSAB Yetki Belgesı D2 yetki belgem transfer görevli kartı gezi rehberliği sertifikam Ü.Düzey Yönetici belgem ve İATA uluslar arası bilet satış acentası belgem mevcut. hizmet için sadece yönetmeliği bekliyorum..

3 Murat 08/02/2019 19:26
Çaylar beleş olunca en öndeki abla boş bardağı bile yiyecek neredeyse. Ee sonuçta AKP’li olmak menfaat meselesi...

4 Banu 08/02/2019 19:21
Proje yapıp yatmışsınız demek ki. O bizim projemiz bu bizim projemiz hep safsata. İcraat nerede? Mehmet Özkan’ın tek bildiği ve yaptığı Ada Mahallesi kaldırımlarını söküp taknaktı. Her gün Biga içinde kaldırım çalışması vardı. Belediye kayıtları dışında Çınarlık parkındaki Suden Cafeyi nasıl kiraya vermişti onu saymıyorum bile. Biga’lılar Biga’yı size kaptırarak aynı hatayı yapmayacaklar. Ben CHP’li değilim ama Biga denilince oylarımız İsmail Işık’a... 👍


  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Kavaklık Et Lokantası Açıldı
    »    
Biga Belediye Meclisi Kahraman Ordumuzun Yanında
    »    
Kaymakam Mustafa Can’dan Gümüşçay’a Ziyaret
    »    
Çanakkale Baro Başkanından Üniversitelilere Anlamlı Hediye
    »    
Biga İtfaiyesi’nden Biga Devlet Hastanesi’nde Yangın Tatbikatı
    »    
İŞKUR’un Verdiği Eğitim Büyük İlgi Gördü
    »    
Mekânın Cennet Olsun İbrahim Aydın
    »    
‘’Çanakkale’mizin Tüm Sorunlarını Titizlikle Çözüme Kavuşturuyoruz”
    »    
Karabiga Belediyesinde Sondaj Çalışmaları Başladı
    »    
Çanakkale’de Kaçak Alkollü İçki
    »    
Türkiye’de Doğalgaza Kavuşan İlk Belde ‘’Gümüşçay’’
    »    
Bayramiç’te İzinsiz Kazı Yapıldı
    »    
Köseoğlu Ailesinden Bigaspor’a Destek
    »    
Belediye Başkanı Bülent Öz’den Önemli Açıklamalar
    »    
Biga’da Pazar Esnafı İçin Mobil Tahsilat Hizmeti
    »    
Çanakkale’de Kürtçe Konuşan Yaşlı Adama Saldırı!
    »    
Özgür Ceylan Esnaf İçin Sicil Affı İstedi
    »    
Biga Sivil Toplum Kuruluşlarından Barış Pınarı Harekâtına Tam Destek
    »    
Biga Tevfik Emin Başarır İlkokulu İş Başında
    »    
Uyuşturucudan 21 Kişi Gözaltına Alında
    »    
100. Yılı Amatör Spor Haftasında Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu
    »    
Amatör Liglerde Haftalık Faaliyet Durumu
    »    
Afacanlar’dan Candan Kahvaltı
    »    
Biga’da Yazar Kasa Fişiyle Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mesaj
    »    
Gençlerde Ruh Sağlığı
    »    
Londra’dan Gelibolu’ya Ziyaret
    »    
Biga Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti
    »    
Ayvacık ve Eceabat’ta Göçmen Kaçakçılığı
    »    
Adaspor’dan Barış Harekatına Destek
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Şampiyon 3 Puanla Başladı
    »    
Biga TSO Üyesi Sigorta Acenteleri Bölgesel Toplantıya Katıldı
    »    
Cezaevi Firarisi Biga’da Yakalandı
    »    
Biga TSO Yöneticileri TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Katıldı
    »    
ALLAH’A ULAŞMAYI DİLEYİN Huzur içinde yaşamak(45)
    »    
Fatih İlkokulunun Tamamlanması İçin 5 Milyon Liralık Ödenek
    »    
Söndürmeye Gittiği Ev Kendi Evi Çıktı!
    »    
Amatör Lig’lerde Müsabaka Sonuçları ve Puan Durumları
    »    
Lidere Yan Bakılmıyor
    »    
Eymen ve Kaan Erkekliğe Adım Attı
    »    
Dr. Ender Saraç, Sağlıklı Yaşamın Sırlarını Anlattı
    »    
Dört Dörtlük Adaspor
    »    
Başkan Öz, Sporla İlgilenen Gençlere Yakın İlgi Gösteriyor
    »    
Çiçeklidedespor Lige Yenik Başladı
    »    
Özel Biga Can Hastanesinde 43 Günde Yürüdü
    »    
Biga Şişmanlıyor
    »    
Biga’da 115 Kg Uyuşturucu Yakalandı
    »    
Karabiga’da Alkollü Sürücü Dehşeti 3 Ölü
    »    
Ceylan, Buzağı Desteklerini Meclise Taşıdı
    »    
Çanakkale’de Gümrük Kaçağı Materyalleri Bulundu
    »    
Bugün Dünya Kız Çocukları Günü!
    »    
‘’Amatör Spor Haftası" Etkinliği Gerçekleştirildi
    »    
Başkan Doğan’dan Barış Pınarı Harekâtı’na Tam Destek
    »    
Özel Biga Can Hastanesi Muhtarları Ziyaret Etti
    »    
Çinli Tur Operatörleri ÇTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti
    »    
Ayvacık ve Ezine’de Göçmen Kaçakçılığı
    »    
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesine 100 Bin Euro’luk Mali Destek
    »    
Biga’da Sahte İçki Operasyonu
    »    
Çanakkale Barosu Emine Bulut Davasında
    »    
‘’Halkımızın Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz’’
    »    
Amatör Liglerde Haftalık Faaliyet Durumu
    »    
Felçli Hasta 6 Ay’da Yürüdü
    »    
Türkiye Lokomotif, Vagon, Tranvay’ını Kendisi Üretecek
    »    
“Atma-Paylaş” Projesi Hayata Geçiyor
    »    
Bayramiç’te Cezaevi Firarisi Yakalandı
    »    
Ceylan, Meclis’te Ekonomiyi Eleştirdi
    »    
Çiçeklidedespor Güçlü Kadrosuyla Lige Hazır
    »    
Amatör Lig’lerde Müsabaka Sonuçları ve Puan Durumları
    »    
Aslında Düşmanımız Amerikadır! Savaşacağımız Ülkede Amerikadır!
    »    
Fuarda Özel Biga Can Hastanesinin Standı İlgi Görüyor
    »    
Yaşlı Çiftçi Çapa Makinesine Bacağını Kaptırdı
    »    
Biga’da İlk Baca Tüttü
    »    
Bu Yıl Fuarın Gözdesi Kaptanlar Un
    »    
Ege’de Dört Gösteri Yaptım
    »    
Bu Hayat Pahalılığında Neler Tükettiğimizin Farkında mıyız?
    »    
Biga FB Biga Fuarında
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur içinde yaşamak(44)
    »    
Sertan Güremen’den Personeline Motivasyon Yemeği
    »    
Bosna İle Biga Arasında Kardeşlik ve İşbirliği Köprüsü
    »    
Dünya Şampiyonu Doğa Biga’nın Gururu
    »    
Başkan Erdoğan, Din Görevlilerinin Haftasını Kutladı
    »    
13. Biga Gıda Tarım Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı Açıldı
    »    
Biga MYO´da Akademik Yılı Açılış Töreni ve Oryantasyon Sunumu
    »    
Başkan Erdoğan, Topluluk Başkanlarıyla Buluştu
    »    
Biga´da 1,5 Hektarlık Alan Yandı
    »    
AKILLI DİLENCİ - APTAL TOPLUM
    »    
Jandarma’dan Eşzamanlı Fuhuş Operasyonu
    »    
2019 Yılı Yaya Öncelikli Trafik Yılı
    »    
Ayvacık’ta Göçmen Kaçakçılığı
    »    
Başkan Erdoğan’dan Topluluk Tanıtım Stantlarına Ziyaret
    »    
Biga TSO’dan Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret
    »    
Biga’da Bunları Biliyor musunuz?
    »    
Çanakkale Tarihi Alanı İngiltere’de Anlatıldı
    »    
“Akif Belgeseli Büyük Ses Getirdi”
    »    
Biga TSO’dan Kaymakam Can’a Ziyaret
    »    
Kirazlı Köyü’nde Hırsızlık
    »    
Özel Biga Can Hastanesi Huzurevini Ziyaret Etti
    »    
Çan Belediyesi’nden Sosyal Belediyecilik Projeler
    »    
Hasta, Memnuniyetini Ev Yapımı Kurabiye İle Gösterdi
    »    
ÇABİP ve PEBİP’ten Şehitlere Saygı Turu
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Aslında Düşmanımız Amerikadır! Savaşacağımız Ülkede Amerikadır!
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
ALLAH’A ULAŞMAYI DİLEYİN Huzur içinde yaşamak(45)
Kadir Atay
Çakallarla Dans
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Ege de Dört Gösteri Yaptım
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0