Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : SGK ve İŞKUR’ dan Biga TSO’ da Teşvikler Semineri      Beyhan Varsa, Lezzet Var      Biga’da İsmail Işık Coşkusu Salona Sığmadı      ÇTSO Komite Başkanları Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi      Sanayi ve Teknoloji Bakanı Çanakkale’de      Yağmur Bir Çok Köyde Heyelana Sebep Oldu      Başsavcı Yalçınöz’den Biga TSO’ya İade-i Ziyaret      Biga Meslek Yüksek Okulu, AKEAD Yazılım A.Ş. ile Protokol imzaladı      Kadınları Şanslı Kepez      Biga’da Eve Giren İki Kişi Mutfak Eşyalarını Çaldı      ÇTSO’ dan Rektörlüğe Ziyaret      Her Yer Çanakkale      Biga’da Toplu Sözleşme İmzalandı: İşçiye Yüzde 26 Zam      İl Birincileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi      MHP Biga İlçe Başkanlığında Saadettin Saat Dönemi       Bigaspor’dan Beşiktaşa      Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı Kapılarını Açtı      Biga TSO’dan Oto Galericilerine Belge Töreni      “49 Söz Verdik, Daha Fazlasını Yaptık”      Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında İlçe Finalistleri Belli Oldu     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Özgür Ceylan; Biz İş Diyoruz, Erdoğan Bedava KEK Diyor
23 Haziran 2018 Cumartesi 00:00
12
14
16
18


CHP Çanakkale Milletvekili Adayı Özgür Ceylan Seçim Çalışmaları Kapsamında Her Kesime Dokunuyor

16 Yıllık Yağma ve Talan Düzeni Dip Dalgasını Tetikledi.

Aday adayı olmak için Biga ilçe Başkanlığı görevini bırakırken; “Çare bellidir ve halkımıza bunu anlatmalıyız. Dev çınar Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıyla Cumhuriyetimizin kurucu anlayışına geri dönerek Atatürk devrimlerini yeniden hayata geçirmeliyiz” diyen Özgür Ceylan, adaylığının açıklandığı ilk andan itibaren çalışmalarını aralıksız ve özverili bir şekilde İl örgütünün hazırladığı program doğrultusunda sürdürüyor. Ceylan zaman zaman evlere konuk oluyor, program dahilinde ki çalışmaların erken bitmesi durumunda ise ek çalışma ziyaretlerini organize ederek geç saatlere kadar sahada partisinin politikalarını anlatıyor ve seçmenden destek istiyor.

Gittiği köylerde ve ilçelerde büyük sevgi ve coşkuyla karşılanan Ceylan bu durumu  “Halkımızdaki değişim isteğinin müthiş bir dip dalgasını tetiklediğini, 16 yıllık yağma ve talan düzeninin artık vatandaşı bıktırdığını” söylüyor ve mütevazı bir kişilik sergiliyor.

25 Haziran Sabahı Türkiye’de Hak, Hukuk Ve Adalet Talebinin Hayata Geçeceği Yeni Bir Dönem Başlayacak.

Biga’da yaşayan ve Kalkım doğumlu olan Ceylan, güler yüzü ve enerjisi ile gittiği yerlerde pozitif bir etki bırakıyor. Ceylan’ın uzun yıllar ilçe örgütünde görev almış olması da seçmenle temasını kolaylaştıran etmenlerden. Ceylan, “Ülkenin ve kentin sorunlarını biliyorum, yıllardır sahada hemşerilerimize AKP’nin ülkeyi iyi yönetemediğini anlatıyoruz. Projelerimizi ifade ediyoruz ancak Türkiye’de medya yıllar öncesinin siyah beyaz tek kanallı TRT dönemine evrilmiş olduğundan toplumun geniş kesimlerince olayların doğru kavranması zaman aldı. Artık Sarayın finans olanaklarıyla fonladığı medya dahi ülkenin ekonomik çöküşünü gizleyemiyor. Değişim kendini tabanda hissettiriyor. İnanıyorum ki 25 Haziran sabahı Türkiye Hak, Hukuk ve Adalet talebinin hayata geçeceği bir dönem başlayacak” dedi.

Erken Seçim Kararı Yönetemediklerinin İtirafıdır.

Gittiği ilçelerde ve köylerde “16 yıllık yağma ve talan düzeni artık değişecek. Türkiye’nin ön sözünün yazıldığı bu topraklara hayat veren kıymetli hemşerilerim, bunu birlikte başaracağız. 16 yılık AKP iktidarında,  ekonomiden dış politikaya, sağlıktan çalışma yaşamına, tarımdan sanayiye,  insan haklarından demokrasiye ülkemizin her alanda derin bir krizin içinde olduğunu söylersek abartmış olmayız” diyen CHP Çanakkale Milletvekili Adayı Özgür Ceylan,

“Türkiye’yi yönetemediklerini, Türkiye’nin bir beka sorunu olduğunu söyleyenler, 16 yıldır bu ülkenin kaynaklarını har vurup harman savuranlardır. AKP’ye baskın erken seçim kararı öncesine kadar her sıkıştığında destek olan küçük ortakları MHP’dir. AKP genel başkanının bizzat kendisidir. Durum gerçekten öyle olmasa baskın erken seçim kararı almak zorunda kalırlar mıydı? Artık ortaklıkları resmiyet kazanan Neo MC (AKP-MHP-BBP) koalisyonunun Bugün TBMM’deki sandalye sayısı 363’dür. Bu 363’e güvenerek ülkenin kaynaklarını har vurup harman savurmakta, Cumhuriyetin değerlerini haraç mezat satmaktalar. Ellerini kollarını tutan da yoktur. Türk Halkının yoğun protestolarına rağmen, halkın “Şeker Vatandır, Vatan Satılmaz” demesine karşın en son şeker fabrikalarını haraç mezat sattılar” dedi.

CHP Çanakkale Milletvekili Adayı Ceylan, “20 Temmuz’dan bu yana ülkeyi OHAL ile yönetiyorlar. Dilediği konuda yarım saat içinde bir KHK yayınlayarak babasının çiftliğini yönetir gibi ülke yöneten AKP Genel başkanı, 16 yıldır ülkeyi biz yönetiyormuşuz gibi 24 Hazirandan sonra sorunların hızla çözüleceğini söyleyebiliyor. Bunlar Türk milletinin aklıyla dalga geçiyorlar” dedi.   

Yeni bir Türkiye’yi birlikte inşa etmek için, bu toprakların değerlerini görünür kılmak için mücadele ettiklerini ifade eden Ceylan, “Türkiye iyi yönetilmiyor, iktidar partisinin genel başkanı ve kadroları metal yorgunudur. Önüne her gelenin kandırma potansiyeline sahip olduğu bir kişi Türkiye’yi yönetemez, Yönetemiyor da zaten. Türkiye iyi yönetilemediği için iktidar sahipleri erken seçime mecbur kalmışlardır. Birlikte barışacağız, yıktıkları kardeşlik köprülerini yeniden kuracağız. Birlikte üretip birlikte bölüşeceğiz” dedi.

Bereket Fışkıran Bu Topraklar Herkesin Karnını Doyuracak Potansiyeldedir.

Ceylan, “Çanakkale ciddi bir tarımsal üretim potansiyeli olan tarihi ve turistik değerleriyle Türkiye’nin ekonomik olarak hızla kalkınabilecek illerinin başında gelmektedir. İstihdam olanakları yaratıldığında hiçbir gencimiz bu toprakları bırakıp büyük şehirlerde asgari ücretle emeğini pazarlamak zorunda kalmaz. CHP iktidarında tarıma dayalı sanayi özendirilecek ve hem üreticimizin pazarlama sorunları hem de gençlerimizin istihdam sorunları çözülecek. Bereket fışkıran bu topraklar herkesin karnını doyuracak potansiyeldedir. Yeter ki ülkeyi yönetme iddiasında olanlar üretim odaklı bir perspektifi önüne koyarak işe başlasın”

Çanakkale’nin emeğiyle geçinen alın terini toprağa akıtan üreticileri. Size söz veriyoruz CHP iktidarında tarımsal üretime can suyu olacağız. Üretecek ve ürettiğinizle kazanacaksınız. Tarlanıza bahçenize yabancılaşmayacaksınız” dedi.

Çiftçi Destekleri Katlanarak Artacak

Çiftçilerimize sadaka değil hak ettikleri desteği vereceğiz diyen Ceylan sözlerini, “Türkiye’yi tarımda ithalatçı olmaktan çıkarıp, yeniden ihracatçı bir ülke haline getireceğiz. Tarım Kanunu gereği milli gelirin % 1’i kadar vereceğimiz tarım desteklerini iki katına çıkaracağız. Tarımsal üretimde kullanılan tohum, gübre ve tarım ilacı gibi girdilerin vergilerini düşürerek, maliyetleri aşağıya çekeceğiz. Parçalı tarım arazilerinin tarım sigortası sorununu çözeceğiz. Çiftçilerimizin tarımsal kredi borçlarının faizlerinin tamamını sileceğiz. Türkiye’deki tüm tarımsal ve hayvansal üretimi kayıt altına alan, Üretici Kayıt Sistemi’ni oluşturacağız. Sisteme kayıtlı üreticilerin SGK primlerinin tamamının devlet tarafından karşılanmasını sağlayacağız.

Çiftçilere verilen desteklerden dosya parası, genel giderler adı altındaki kesintilerin tamamını kaldıracağız. Tarımsal destekleri çiftçinin girdi maliyetlerini hesaplayarak ve üzerine çiftçinin karını ekleyerek belirleyecek ve bir yıl önceden açıklayacağız. Destek tutarlarını en az enflasyon oranı kadar artıracağız. Zeytinyağı üretimi ve tüketimini yaygınlaştıracağız. Zeytinyağına litre başına 1,5 TL ve sofralık zeytine kilo başına 1 TL destekleme primi vereceğiz. Destekleme primlerini, enflasyon oranında her yıl artıracağız. Tüm tarımsal KİT’lerin özelleştirme süreçlerini durduracağız” diyerek sürdürdü.

AKP Döneminde Millet Kırmızı Etin Tadını Unuttu. Haksızlık Bunların Fıtratında Var.

CHP Milletvekili Adayı Ceylan, “AKP, Yerli besiciyi ithal saman ve hazır yeme mahkûm etti. 90’lı yıllarda 26 milyar hektar olan mera alanları AKP döneminde 10 milyar hektara düştü. Çünkü ekonomi deyince akıllarına sadece beton ve yandaşlarına açtıkları rant alanları geliyor.

AKP 16 yılda yerli hayvan üreticisini perişan etti. 16 yılın sonunda millet kırmızı etin tadını unuttu. Uyguladıkları politikalarla, sözde et fiyatlarını düşürmek için izin verdikleri karkas et ithalatıyla ülkemiz besiciliğini bitirdiler. Yetmedi ucuz et satışı için seçtikleri zincir marketler eliyle, ülkemizdeki kasapları bitiriyorlar. AKP devlet eliyle haksız rekabet ortamı yaratmıştır. Haksızlık bunların fıtratında var” dedi.   

AKP’nin Tarım politikaları sonucu saman ve yemin dolara endekslendiğini belirten Ceylan, “Bu ülkede köylünün çiftçinin derdini ancak onun derdiyle dertlenenler çözebilir. CHP olarak biz ve Sayın Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce meydanlarda söz verdik. Çiftçinin üretimde kullandığı mazottan ÖTV ve KDV’yi kaldıracağız. Böylece mazotun litresini çiftçiye 3 TL’den vereceğiz. Çiftçilerimizin tarımsal kredi borçlarının faizlerini sileceğiz” dedi.

AKP Ekonomiyi Hızla Çökertiyor. OHAL Zamdır, Zulümdür.

AKP iktidarını sert sözlerle eleştiren Ceylan, “İktidara geldiğinde 13 ilde uygulanan OHAL’i kaldırmakla övünen AKP, iktidarının 14’üncü yılına gelindiğinde artık OHAL’i tüm Türkiye’de uygulamaya başlamıştır diyen Ceylan, “ 3 ay bile sürmeyeceğini iddia ederek ilan ettikleri OHAL 21 aydır yürürlükte. OHAL'in ilk günü yani 20 Temmuz 2016’da 1 Dolar 3.03 TL idi, bugün 1 Dolar 4.73 TL. Artış % 65’tir. OHAL'in ilk günü 1 Euro 3.33 TL idi, bugün 1 Euro 5.49 TL oldu. ARTIŞ %61’dir. OHAL paranın erimesidir. OHAL zamdır, zulümdür.

OHAL'i daha fazla gecikmeksizin, iktidarımızın ilk günü kaldıracağımızı ilan ettik. AKP genel başkanı seçimden sonra OHAL’i kaldırmaktan söz etmeye başladı. Bitlis’te Halka Eyy Diyarbakır, Eyyy Diyarbakır diyen, Denizli’lilere Denizli’de de mi Ödemiş var? Diye soran AKP Genel başkanı milletin aklıyla alay ediyor. KHK çıkarma yetkin var neyi bekliyorsun? Kaldır o halde OHAL’i, seçime OHAL şartlarında gitmesin Türkiye, Memlekete bu ayıbı yaşatma dediğimizde ise yanıt vermiyorlar. Ortada bir gerçek var. O da artık ülkeyi yönetemedikleri gerçeğidir” dedi.

Soğan ve Patates Lobisi Mi Türk Milleti Mi Değişim İstiyor?

Ekonomik sorunlarımızın ana nedeni hızla üretimden uzaklaşmamızdır diyen Ceylan, “Yargının tek adamın talimatları ile karar almaya başlaması ile bağımsızlığını ve tarafsızlığını yitirmesinden ötürü uluslararası finans çevrelerinde ülkemize duyulan güven giderek kaybolmaya başlamıştır. AKP genel başkanı dilediği şirkete TMSF aracılığıyla el koymakta, kendine yakın birini kayyum olarak atayabilmektedir. Muhalefet partilerine ait belediye başkanlarını sudan sebeplerle görevden almakta ali kıran baş kesen gibi davranmaktadır. İşte tüm bu gelişmeler Türkiye’de ekonomik krizi tetiklemiştir. AKP Genel başkanı ülkeyi hızla batırmaktadır. Vatandaşın kredi kartı ya da banka kredisi borcu ise 425 milyar lirayı aştı. OHAL döneminde biz kazanmadık, siz kazanmadınız, Saray’a yakın bir azınlık kazandı. Türk milleti kaybetti. Soğan 7, patates 5 lira oldu. Şimdi de soğan lobisi bizi indirmeye çalışıyor diyecekler. Soğan ve patates lobisi değil ama bu ülkenin emeğiyle geçinen insanları artık tamam, değişim zamanı diyor. Türkiye nefes almak istiyor” dedi.

Türk Milletinin Geleceği Yabancı Şirketlere İpotek Edilmiştir.

CHP Çanakkale Milletvekili Adayı Ceylan, “Her ağzını açtığında otoyol yaptım, köprü yaptım diye konuşmakta olan AKP Genel Başkanı, yapılan yolları siyasete girerken parmağında olan yüzükle yapmış gibi millete efeleniyor. Yapılan köprü ve Otoyollarla Türk milletinin geleceği yabancı şirketlere ipotek edilmiştir, Yol yaptılar geçiş garantili, geçsen de geçmesen de parası ödeniyor, Hastane yaptılar hasta garantili” dedi.  

Bizim Dönemimizde OTOYOL VE KÖPRÜ GEÇLERİ DOLARA Endeksli olmayacak.

Ceylan, “Döviz cinsinden fiyatlandırılan otoyol ve köprü geçiş ücretlerini Türk Lirası üzerinden belirleyeceğiz. Geçiş ücretlerinde % 50 indirim yapacağız. Tüketim ve borçlanma ekonomisi gidecek, tasarruf ve üretim seferberliği gelecek. Cari açığı ve enflasyonu düşürerek döviz kurlarında istikrar sağlayacak, ekonomik öngörülebilirliği artırarak, istikrarlı bir yatırım ortamı yaratacağız. Cari açık milli gelirin % 4’ünün altına düşecek. Ayakkabı kutularındaki paraları değil, yoksulluğu sıfırlayacağız. İmalat sanayi ihracatında yüksek ve orta yüksek teknolojili ürün payımız % 60 olacak. İlk akşamdan OHAL'i kaldıracağız, kurumların itibarını yeniden sağlayacak, yargı bağımsızlığını geri getirecek, Merkez Bankasının özerkliğini tanıyacak, devlet yönetiminde liyakati esas alacak, katma değeri yüksek ürüne yatırım yapan bir eğitim sistemini hayata geçireceğiz. Meclisin elinden alınan yetkileri geri verecek, yasamanın gücünü geri kazandıracağız. Bundan en ufak kuşkunuz olmasın” dedi.

Aşsızlık Kader, İşsizlik Çile Olmaktan Çıkacak

Türkiye ekonomisini içine kıstırıldığı cendereden çıkaracağız. Korku ve umutsuzluğa karşı; güven ve dayanışma ruhuyla değişimi yöneteceğiz, geleceğimizi inşa edeceğiz. Büyürken adil bölüşeceğiz. Size söz veriyoruz, aşsızlık kader, işsizlik çile olmaktan çıkacak. Umut ve adalet bizim bayrağımız olacak.  

Asgari Ücret Net 2.200 Lira Olacak

Çanakkale Milletvekili Adayı Ceylan “Asgari ücret net 2.200 lira seviyesine çıkarılacak, Aile Sigortası uygulaması ile tüm yoksullar sağlık güvencesine kavuşturulacaktır. Kadın istihdamı ve girişimciliği için teşvik ve vergi kolaylıkları hızla yürürlüğe girecektir. Her mahallede kamu, belediye ve özel kuruluşlar eliyle, çalışan anneler için kreşler yaygınlaştırılacaktır. Avrupa Birliği tam üyelik süreci yeniden canlandırılacaktır. Üreticilerimizin çıkarlarını gözeten bir Gümrük Birliği revizyonu ile Avrupa’yla daha sağlıklı ekonomik ilişkiler kurulacak, ülkemiz yatırımlar için cazibe merkezi olacaktır” dedi.  

Biz İş Diyoruz, Erdoğan Bedava KEK Diyor.

CHP Çanakkale Milletvekili adayı Özgür Ceylan , “Biz sizlere hukukun üstünlüğünün yeniden tesis edildiği, Gençlerinin iyi eğitim aldığı, İş bulma umuduyla büyük şehirlere göç edip oralarda asgari ücretle sefil olmadığı, Kendi memleketinde iş olanaklarına kavuşacağı, bir ülke sözü veriyoruz. Biz Üreten, Büyüyen ve hakça bölüşen bir Türkiye diyoruz. AKP genel başkanı Kıraathane de bedava KEK diyor. Sizlerden ülkeniz için, çocuklarınız için, torunlarınızın geleceği için 24 Haziran’da gündüz sandık başına gitmenizi, gece ise sandık peşinde olmanızı istiyorum” dedi.

 

 

 

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
SGK ve İŞKUR’ dan Biga TSO’ da Teşvikler Semineri
    »    
Beyhan Varsa, Lezzet Var
    »    
Biga’da İsmail Işık Coşkusu Salona Sığmadı
    »    
ÇTSO Komite Başkanları Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi
    »    
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Çanakkale’de
    »    
Yağmur Bir Çok Köyde Heyelana Sebep Oldu
    »    
Başsavcı Yalçınöz’den Biga TSO’ya İade-i Ziyaret
    »    
Biga Meslek Yüksek Okulu, AKEAD Yazılım A.Ş. ile Protokol imzaladı
    »    
Kadınları Şanslı Kepez
    »    
Biga’da Eve Giren İki Kişi Mutfak Eşyalarını Çaldı
    »    
ÇTSO’ dan Rektörlüğe Ziyaret
    »    
Her Yer Çanakkale
    »    
Biga’da Toplu Sözleşme İmzalandı: İşçiye Yüzde 26 Zam
    »    
İl Birincileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi
    »    
MHP Biga İlçe Başkanlığında Saadettin Saat Dönemi
    »    
Bigaspor’dan Beşiktaşa
    »    
Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı Kapılarını Açtı
    »    
Biga TSO’dan Oto Galericilerine Belge Töreni
    »    
“49 Söz Verdik, Daha Fazlasını Yaptık”
    »    
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında İlçe Finalistleri Belli Oldu
    »    
İŞKUR ve SGK Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
    »    
Biga TSO’da Plastik Poşet Toplantısı Yapıldı
    »    
AFAD Uyardı!
    »    
Kepez’de “Acı Gün Dostu” Belediyecilik Hedefi
    »    
"Konu Eğitim Olduğunda Asla ’Hayır’ Demedik"
    »    
Karataş “Her Şey Halkımız İçin”
    »    
AFAD Uyardı
    »    
Troya Belgeseli Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Gösterilecek
    »    
"Tabakhaneleri Hep Birlikte Taşıyacağız"
    »    
Biga’da AK Parti ile MHP İttifak Yolunda
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(16)
    »    
Sanayide Aracında Ölü Bulundu
    »    
Karabiga Belediyesinden Yazılı Açıklama Geldi
    »    
AFAD Uyardı!
    »    
Gençlik ve Spor Bakanlığı Çanakkale’ye Daimi 43 İşçi Alımı Yapacak
    »    
Teoman Alpay Müzik Ödülleri
    »    
Kamyoncular Kooperatifinden Başkan Kuzu’ya Teşekkür
    »    
Başkan Kuzu’dan Girişimci Kadınlara Tam Destek
    »    
Güray Ergün, ‘Üretim’ Sloganıyla Farklı Kazandı
    »    
Türküler Bizi Söyler Programı Gönülleri Fethetti
    »    
Biga Pomaklar Derneği Kadınlarla Kahvaltı’da Buluştu
    »    
GESTAŞ Feribotu Balıkçı Teknesine Çarptı
    »    
Kepezli Musluğundan Su İçecek
    »    
Biga’dan Bingöl’e Kitap Köprüsü
    »    
Gider, Cuma Pazarını Ziyaret Etti
    »    
Başkan Işık, Yeşilada’da Davullarla Karşılandı
    »    
SGK’dan Yapılandırma Kolaylığı
    »    
"Fikir Almadan İş Yapmıyoruz"
    »    
9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü
    »    
Şadan Doğan Dede Oldu
    »    
Biga’dan Tüm Türkiye’ye İhtiyaç Sahiplerine Ulaşan Dernek
    »    
Sözünü Tutan Başkan Işık’a Yoğun İlgi
    »    
Size Yalan Söylüyorlar, İnanmayın!
    »    
Grup Başkanvekili Bülent Turan, Biga Ağaköy’de
    »    
Başkan Işık’tan Derneklere Müjdeli Haber
    »    
Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İl Birincisi Oldu
    »    
Mini Mini 1’ lere Galatasaray Süprizi
    »    
Başkan Işık, Kapalı Pazaryeri’nde Bez Torba Dağıttı
    »    
Ayhan Gider’den Çanakkale Barosu’na Ziyaret
    »    
Ceylan: Seneye Teslim Ederiz Dediler; Üç Buçuk Yıl Oldu
    »    
Başkan Işık, Kamyon Garajı Konusuna Değindi
    »    
Çanakkale SGK ve İŞKUR İl Müdürlerinden ÇTSO’ ya Ziyaret
    »    
Erdoğan’dan Adaspor Kulübüne Ziyaret
    »    
Esnaf istedi, Başkan Işık Çözdü
    »    
Ziraat Odası’nda Seçim Yarışında Son Haftaya Girildi
    »    
Unutmayın! ´Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın´
    »    
Bülent Erdoğan Ziyaretlerinde Dur Durak Bilmiyor
    »    
Bir Ağaç Hikayesi
    »    
Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın
    »    
Kanser Önlenebilir Bir Hastalıktır
    »    
İşte Duyarlılık Budur
    »    
Biga Belediyesi’nden Spor Kulüplerine Maddi Destek
    »    
Nurdan Ayakkabı Yeni Yerinde
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Sessizliğini Bozdu
    »    
Tarihi Alan Başkanlığından Çanakkale Barosu’na Ziyaret
    »    
Başkan Işık’tan Miting Gibi Kahve Ziyareti
    »    
Biga Esnafının 2018 Karnesi
    »    
Tavuk Dünyası Biga’da Hizmette
    »    
Turan, Sağlık Evi İnşaatını Gezdi
    »    
Başkan Kuzu’ya Gençlerden Büyük Destek
    »    
Çanakkale Barosu Stajyer Avukatlarla Toplantı Gerçekleştirdi
    »    
İŞKUR ve SGK İl Müdürlükleri Oda Ziyaretlerine Devam Ediyor
    »    
Otomobildeki Cansız Bedenlerin Kime Ait Olduğu Belirlendi
    »    
AFAD Uyardı!
    »    
Çanakkale Barosu’ndan Hamiyet- Ferudun Sözen Sevgi Evine Ziyaret
    »    
Otomobilde 3 Gencin Cesedi Bulundu, 1 Genç Kayıp
    »    
Biga Kafkas Kültür Derneğinde Kahvaltı
    »    
Başkan Işık; Kara Propagandaya Karşı Telefon Numarasını Dağıttı
    »    
5. Deve Güreşleri Yoğun İlgi Gördü
    »    
Trafolar’ da ’’Kadına Şiddete’’ Dikkat Çekti
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak (15)
    »    
Seddülbahir Kahramanı Bigalı Mehmet Çavuş Dualarla Anıldı
    »    
İyi Dersler Çocuklar
    »    
Gider, Kök Hücre Bağışında Bulundu
    »    
Sözde Değil Özde Birliktelik Sağlayacağız
    »    
Şampiyonlar Ödüllerini Aldı
    »    
"Gençlerimizin Enerjisiyle Başaracağız"
    »    
Çanakkale İŞKUR ve SGK Müdürlüklerinden MÜSİAD’ a Ziyaret
    »    
Başkan Işık, Doğtaş’ta Konuştu: Sadece 5 Yılda Cazibe Merkezi Olduk!
    »    
İmam Hatip Okullarını Kutsallaştırmayın
    »    


İstekleriniz Sorunlarınız
İstek ve Sorunları Oku
İstek ve Sorun Yaz
 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
İmam Hatip Okullarını Kutsallaştırmayın
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(16)
Kadir Atay
Ben Anlayamadım...
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0