Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Modifiye Motorsikletten Zincirleme Kaza      Okullarda Bahçe Olsun Projesi      Başkandan Açıklama      Moğolistan’dan Biga’ya Ticaret Köprüsü      Gümüşçay Belediyesinde 23 Nisan Kutlamaları       Biga FB Çocukları Mutlu Etmeyi Sürdürüyor      23 Nisan Çocuk Bayramı Biga’da Coşkuyla Kutlandı      Köy Okulundan 23 Nisan Coşkusu      Çan’da Başlayan Hırsızlık Serüveni Biga’da Son Buldu      23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Biga’da Coşkuyla Kutlandı      Seçimi Kazandı Mazbatasını Alamadan Hayatını Kaybetti      Diyarbakırlı Ekrem Ergün ve Sakarya İlkokulu Öğrencilerinden Ziyaret      İŞKUR ile Biga’da Çalışanların Mesleki Eğitim Programı Gerçekleştirildi      Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(26)      Başkan Erdoğan “Temiz Bir Biga İçin Ekiplerimiz Durmadan Çalışıyor”      Asıl Beka Sorunu Budur      19 Mayıs 1919 Bisiklet Yarışları Biga’da Yapıldı      Amatör Lig’ lerde Müsabaka Sonuçları ve Puan Durumları       Bulgar- Türk İş Adamları Derneği Heyeti Biga´da      Bigaspor Yeni Sezonda da BAL Liginde     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Nakliyeciler Sitesi Temeli Atıldı
21 Mart 2019 Perşembe 12:00
12
14
16
18


Biga Belediye Başkanı İsmail Işık bir sözünü daha tutuyor. Nakliyeciler Sitesi ve Kamyon Garajı’nın temeli 2. Sanayi Sitesi girişinde atıldı. Törene Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Biga İlçe Başkanı Atilla Diren, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş ve çok sayıda vatandaş katıldılar.

Temel atma törenine saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı. Nakliyeciler Sitesi ve Kamyon Garajı temel atma töreninde konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık açılışta bulunan protokolü ve halkı selamladıktan sonra şunları söyledi:

“BİGA’NIN BU TESİSE İHTİYACI VAR”

“Bugün ilçemizin ve esnafımızın ihtiyacı olan bir tesisimizin temel atma töreninde bir arada bulunuyoruz. Allah’ın izni, sizlerin destekleriyle bu tesisi Nakliyeci ve Kamyoncu esnafımıza çok kısa zamanda kazandıracağız. Herkesin bildiği gibi kamyoncu bir ailenin çocuğuyum. 10 yaşından bu yana bu işler ile iştigal olduk. Dolayısıyla bu sektörde yaşanan sorunları ve ihtiyaçları bilen demiyorum, yaşayan kardeşlerinizden birisiyim. Biga’nın bu tesise ihtiyacı vardı. Şu anda üzerinde bulunduğumuz alan sadece nakliyecilik yapan şirket ve kooperatiflerimiz tarafından kullanılacak bir alandır. Bu alanda 18 ofise çıkma imkânı olacak şekilde tasarlandı. Aktif olarak nakliyecilik yapan 12 şirket var. Fakat yüzde 50 artma potansiyeli olan bir sektör ve ilçemizin büyümesine, gelişmesine, kalkınmasına paralel olarak yüzde 50 fazlası olarak planlanmıştır. Benim sol tarafımda sizin sağ tarafınızda gördüğünüz binanın yerine de 2. Sanayi esnafımızın istekleri doğrultusunda bir camii inşaatını gerçekleştireceğiz. O da sanayi esnafımızın bir isteğiydi. Biz göreve geldiğimizde kendimize üç önemli görev belirledik. Bunlar;  temiz bir Biga, eğitimine katkı verilmiş bir Biga ve ekonomisine, esnafına destek olunmuş bir Biga’ydı. Allah’a şükür bunları gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Esnafımıza her zaman destek olduk. Yapmış olduğumuz etkinliklerle daha fazla iş yapmalarını sağlamak için alışveriş günlerini tertip ettik. Çarşı merkezimizi bir açık hava alışveriş merkezi şeklinde düzenleyerek, esnafın daha rahat ve vatandaşında daha nezih bir ortamda alışveriş yapmalarına imkân sağladık. Temizlikle ilgili zaten Biga dışarıdan gelenlerin de özellikle dikkatini çeken bir noktaya geldi. Nasıl bu kadar temiz olabilir diyorlar. Bunları gerçekleştirebilmenin huzurunu yaşıyoruz.”

“KAMYON GARAJI İÇİN DE ÇALIŞMAYA BAŞLIYORUZ”

“Bu tesisin hemen yanında Okyay Un Fabrikasının karşısında kamyon garajımızı inşa edeceğiz. Şu anda arazinin tapu işlemleri sürüyor. 18 uygulaması yapıldı. Tapusu birkaç güne kadar Belediyemiz adına tescil edilecek. 60 adet aracın barınabileceği garajı o bölgede yapacağız. Bazı tereddütler olmuş. Proje alanın sadece bulunduğumuz alan olarak algılamışlar. Ya da her zaman olduğu gibi bir karalama yayılmış piyasaya. Bunu düzeltmek istedim. Bu alanda Nakliyeciler için 12 ofis yapacağız. Fakat 18 ofise çıkma potansiyeli olan bir projedir. Karşı tarafa da 60 araç kapasiteli kamyon garajı ile projemiz gerçekleşecek. Bigalı ve geceyi burada geçirecek kamyoncuların gerekli güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde hizmetine sunacağız. Bu bölgeyi tercih etmemizin amaçlarından bir tanesi garajın ve nakliyeciler sitesinin sanayi sitesine katkı yapacağını düşündük. Özellikle dışarıdan gelen misafir kamyoncularımız araçlarının bakımlarını ve diğer ihtiyaçlarını burada karşılayarak yerel esnafa katkı sunacaklardır. Garaj şehir dışına taşındığında da söylemiştim. Taşınma konusunda esnaf zaten isteksizdi. Çarşıya ve sanayiye uzak olması nedeniyle taşınmasına karşıydılar. Bu olumsuzları burada gerçekleştireceğimiz proje ile ortadan kaldıracağız. Proje ile ilgili imar ve tapu işlemlerinin bitmesini beklediğimiz için bu zamana sarktı. En kısa zamanda tamamlanıp hizmete açılacaktır.”

“SANAYİNİN YAĞMUR SUYU SORUNUNU ÇÖZDÜK”

“Beş yılda yapmış olduğumuz çalışmalar ile ciddi anlamda bir farkındalık yarattık. Biga bölgenin parlayan yıldızı haline geldi. İnsanlar artık dışarıdan gelip ilçemizde alışveriş yapıp zaman geçirmek için özellikle hafta sonlarını Biga’da geçiriyor. Çanakkale’nin en büyük ilçesiyiz. Puzzle diğer parçalarla tamamlandığında güney Marmara’nın parlayan yıldızı olmaya devam edeceğine ve bir çekim merkezine dönüşeceğine inanıyorum. Her zaman olduğu gibi bu projemizde de esnaf arkadaşlar ile toplantılar yaparak istek ve görüşleri doğrultusunda projemizi şekillendirdik. İşte bugün temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. En kısa zamanda tamamlayıp hizmete sunacağız. Bu bölgede alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. Sanayinin de yağmur suyu ile ilgili sorunları vardı. Bunu çözüme kavuşturduk. Yolu da düzenledikten sonra bu bölgedeki esnafımız çağdaş ve modern bir alanda hizmetlerini sunmaya başlayacaklar. Bu serin havada bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Tesisimizin Biga ve Bigalılara hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

“AÇILIŞI DA İSMAİL BAŞKANA NASİP OLACAKTIR”

Törende konuşan CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan ise; “Burada Nakliyeciler Sitesi ve Kamyon Garajı’nın temel atma töreninde sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşulları uzun uzadıya anlatmak istemiyorum. Bu durumu bire bir yaşayanlar sizler zaten farkındasınız. Biga sadece bölgenin değil Türkiye’nin önemli yerleşim bölgelerinden biridir. Çünkü ekonomik güce sahip olan, üretimin olduğu bir ilçemizdir. Beş yıldan beri Biga’da birçok hizmete imza atmış Belediye Başkanımız İsmail Işık’ı anlatmaya gerek yok. Kendisi Biga’yı bölgenin parlayan yıldızı haline getirmiştir. Özellikle alt yapı, sosyal ve kültürel faaliyetleri ile önemli işler yapan belediye başkanımız bugünde Nakliyeciler Sitesi ve Kamyon Garajı ile önemli bir hizmetin daha temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. Bu tesisin açılışı da inşallah başkanımıza nasip olacaktır. Tesisimizin esnaf arkadaşlarımıza ve Biga’ya hayırlı uğurlu olmasını diliyor sizleri içten saygı ve sevgilerimle selamlıyorum” İfadelerini kullandı.

“ALMANYA’DAN PATATES ALACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ise özetle şunları söyledi:

“Memleket işi gönül işiyse, belediyecilik gönül işiyse gerçekten biliyorsunuz öyle yazıyorlar her yere o zaman gönül kırmamak lazım. Oy uğruna, birkaç belediye fazla kazanmak uğruna gönülleri yıkmamak lazım. Biz yerel seçimlere gidiyoruz. Belediye başkanlarımızı seçeceğiz. Meclis üyelerini seçeceğiz. Biga’da da Aydın’da da Tekirdağ’da da çok şükür bir beka sorunumuz yok. Aksine oralarda çağdaş kentleşme var. Bugün Türkiye’de insanlar CHP’li Belediyelerin yönettiği kentlerde yaşamayı daha çok tercih ediyorlar. Çünkü oralarda sosyal belediyecilik anlayışı var. Halkçı, dürüst ve şeffaf belediyecilik var. Onun için gerçekten değmez. Bu kadar gönül kırmaya değmez. Bir kez gönül kırdıysan bu kıldığın namaz değil, 72 millet dahi elin yüzün yumaz demiş Yunus Emre. Biga’da çok başarılı bir belediye başkanımız var. Sizlerin huzurunda sayın İsmail Işık’a içten teşekkür ediyorum. Biz daha çok başka yerlerde çalışıyoruz. Biga’da çok şükür bir sorun yok. Saha çalışmaları yaptırıyoruz her yerde. Ben inanıyorum ki Biga Halkının takdiri ve teveccühü ile İsmail Işık Biga’da hizmetlerine devam edecektir.

Son bir yılda tarihimizde bir ilk gerçekleşti. Son bir yılda 1 milyondan fazla kişi işini kaybetti. Gerçek işsiz sayımız 8 milyondur. Bu çok ciddi bir sorun. Ve maalesef işsizlik büyüyecek gibi duruyor. İnşallah yanılırız. Bu yıl 82 milyon olarak 2019 yılında ödeyeceğimiz faiz 117 milyar lira. Bugün ülkemiz borçlarının faizini ödemek için borç arıyor. Yılın ilk iki ayında ödediğimiz faiz 4.2 milyar dolar. Bu yalnızca faiz, anapara değil. Biz niye bu kadar yüksek faiz ödüyoruz? Neden bu kadar borçlandık? Niye üretemiyoruz? Bizim bir dönüşüm stratejimiz var. Biz diyoruz ki üretim. Yalnızca tarlada, sanayide değil. Üniversitelerde de bilgi üreteceğiz. Sanat üreteceğiz. Her alanda üreteceğiz. Biga’da niçin bereket var?  Biga’da niçin huzur ve kardeşlik var? Biga çok önemli bir nokta. Çünkü üreten bir kenttir. 

Almanya bize neden patates satıyor? Zaten BMW’ sini, AUDİ’ sini satıyor. Kararname yeni imzalandı. Şimdi patates satacak. Sandıkta seçmen mesaj vermeli. Bu seçimlerde sorumluluk sahibi herkesin ülkeyi yönetenlere mesaj vermesi gerekiyor. AKP’li, MHP’li seçmenlere sesleniyorum. Bu seçimlerde ülkeyi yönetenler değişmeyecek. O yüzden kendilerini toparlamaları için onlara sandıkta mesaj vermelisiniz. Sarayda kilosu 4 bin lira olan beyaz çay içiliyorsa ve siz vatandaşın üzerine 200 gramlık poşet çay atıyorsanız ve insan onuruyla bağdaşmayan görüntüler doğuyorsa Türkiye bu tabloyu hak etmiyordur. Biga’dan bu müstesna kentten; Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener önderliğinde yönetilen bu demokrasi mücadelesine destek veren herkese selamlarım gönderiyorum. Sayın Akşener hapis ile tehdit ediliyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş hapisle tehdit ediliyor. Yerel demokrasiye de ağır darbeler vuruluyor. Seçmenin 31 Mart’ta demokrasiye de sahip çıkması lazım.

Belediyelerin, devletin kaynakların, Cumhurbaşkanlığının kullandığı örtülü ödeneklerin de sahibi halktır. Halkın iradesi karşısında hiçbir güç duramaz. Seçmen belediye başkanlarını seçecek ve belediye başkanları da kentleri yönetecek. Bunun arkasında başka bir şey aramak, Türkiye’ye kötülük yapmaktır. Ben de bir şoför çocuğuyum. Rahmetli babam Çanakkale Şoförler odası onur üyesiydi. Bugün bu temel atma töreninde bulunmaktan gururlu ve mutluyum. Bu eserin Biga’ya ve esnafımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Yaşanan ekonomik krize rağmen temel atma törenleri gerçekleştirilen Nakliyeciler Sitesi ve Kamyon Garajı ile Sosyal Konut Projesi’nin kısa sürede tamamlanması bekleniyor. Çalışmalar devam ediyor.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Nakliyeciler Sitesi Temeli Atıldı

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Modifiye Motorsikletten Zincirleme Kaza
    »    
Okullarda Bahçe Olsun Projesi
    »    
Moğolistan’dan Biga’ya Ticaret Köprüsü
    »    
Gümüşçay Belediyesinde 23 Nisan Kutlamaları
    »    
Biga FB Çocukları Mutlu Etmeyi Sürdürüyor
    »    
23 Nisan Çocuk Bayramı Biga’da Coşkuyla Kutlandı
    »    
Köy Okulundan 23 Nisan Coşkusu
    »    
Çan’da Başlayan Hırsızlık Serüveni Biga’da Son Buldu
    »    
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Biga’da Coşkuyla Kutlandı
    »    
Seçimi Kazandı Mazbatasını Alamadan Hayatını Kaybetti
    »    
Diyarbakırlı Ekrem Ergün ve Sakarya İlkokulu Öğrencilerinden Ziyaret
    »    
İŞKUR ile Biga’da Çalışanların Mesleki Eğitim Programı Gerçekleştirildi
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(26)
    »    
Başkan Erdoğan “Temiz Bir Biga İçin Ekiplerimiz Durmadan Çalışıyor”
    »    
19 Mayıs 1919 Bisiklet Yarışları Biga’da Yapıldı
    »    
Bulgar- Türk İş Adamları Derneği Heyeti Biga´da
    »    
Kaymakamdan Şampiyona Hem Tebrik Hem Kahvaltı
    »    
Şehitlerimizin Anısına
    »    
Biga FB’den Hayırlı Olsun Ziyareti
    »    
BİSHAK’tan Biga Belediye Başkanına Ziyaret
    »    
Biga TSO’dan Dış Ticaret İstihbaratı Eğitimi
    »    
Işıkeli Köyüne Turizm Projesi
    »    
Biga’nın Gururu Ramazan Baysal
    »    
Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu: 13 Tutuklama
    »    
Biga´da Halka Ücretsiz Fidan Dağıtıldı
    »    
Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun
    »    
Biga Ziraat Odası Nisan Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirdi
    »    
Biga’da Gazete Çalışanları Yeni Belediye Başkanlarını Ziyaret Ettiler
    »    
Biga’da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
    »    
Turizm Haftası Kemer Parion Antik Kenti’nde Kutlandı
    »    
Yeni Aldığı Motosiklet Sonu Oldu
    »    
Durdurulan Taksiden Kaçak Göçmenler Çıktı!
    »    
Ankara’dan Gelen Öğrencilere Duygu Dolu Bayrak Teslimi!
    »    
Fatih İlkokulu’nun Temeli Törenle Atıldı
    »    
Şanlıurfa’dan Biga’mıza Teşekkür
    »    
Biga Ticaret Borsası’ndan Biga Belediye Başkanına Ziyaret
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Çanakkale’de Bir Haftada Üç İntihar!
    »    
Biga’dan Başlayıp Ulusala Yayılan Bir Hikaye Serüveni
    »    
Biga’da Ramazan Pidesinin Fiyatı Belli Oldu
    »    
Biga Musiki Derneğinden Muhteşem Konser
    »    
Gündemimiz Biga Tarımı, Sorunları ve Menfaatleri
    »    
Otomobille Bariyerlere Çarpan Sürücüsü Yaralandı
    »    
Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri
    »    
İstikrar Mı Dediniz?
    »    
Biga´da Yeni Seçilen Muhtarlar Bilgilendirildi
    »    
Konya Ticaret Borsası’ndan Biga Ticaret Borsasına Ziyaret
    »    
Mazbatasını Almaya Hazırlanırken, Çatıdan Düşüp Ağır Yaralandı
    »    
Biga Devlet Hastanesi Gebe Okulu Mart Ayı Mezunlarını Verdi
    »    
Belediyenin Borcunu Pankartla Açıkladı
    »    
Şiir Dinletisi Programı Büyük İlgi Gördü
    »    
Biga’da 56 Muhtar Değişti
    »    
Türkiye’nin Örnek Meslek Kuruluşu Çanakkale Barosu
    »    
Gümüşçay Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
    »    
2 Aydır Haber Alınamıyordu Evinde Ölü Bulundu
    »    
Tekne Karaya Oturdu, Kaçaklar Tek Tek Yakalandı
    »    
AK Parti Gençlik Kollarından Ziyaret
    »    
İlklerin Okulu Kocagür İlkokulu
    »    
Biga TSO’dan Emniyet Müdürüne Ziyaret
    »    
Polis Teşkilatımızın 174. Yılı Kutlu Olsun
    »    
Hüseyin Kaya, 6. kez Muhtar
    »    
AFAD’tan Gök Gürültülü Sağanak Yağış Uyarısı
    »    
Bigalı Dağlı Hurdacılıktan Genç Güreşçiye Kıspet Hediye!!!
    »    
Polis Teşkilatımızın 174. Yılı Kutlu Olsun
    »    
Çanakkale Barosu Masa Tenisi Turnuvası Sonuçlandı
    »    
Karate Bölge Şampiyonundan Ziyaret
    »    
8 Nisan Dünya Romanlar Günü Kutlu Olsun
    »    
Çan Belediye Başkanı Seçilen Bülent Öz Görevine Başladı
    »    
Dur İhtarına Uymadı Arabaya Çarptı
    »    
Çanakkale Barosu Okullarda Avukatlık Mesleğini Anlattı
    »    
Biga’da “CMK Uygulamaları” Semineri
    »    
AFAD’dan Kuvvetli Sağanak Yağış Uyarısı
    »    
Biga’nın Koruoba Köyünde Geleneksel Süt Günü Yapıldı
    »    
Tavacix Biga’da Açıldı
    »    
Şadan Ali Doğan İçin Mevlid Okutuldu
    »    
Sigaraya Zam Geldi
    »    
Karabiga’da Devir Teslim, Gümüşçay’da Yola Devam
    »    
Avukatlar Haftası Biga’da da Kutlandı
    »    
Biga TSO’dan Dış Ticaret İstihbaratı Eğitimi
    »    
Avukatlar Günü Çanakkale’de Kutlandı
    »    
Ülkü Ocakları Merhum Türkeş İçin Mevlüt Okuttu
    »    
Geçmiş Olsun Sayın Başkan
    »    
Biga´da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı
    »    
Avukatlar Karaoke Gecesinde Buluştu
    »    
Biga Belediyesi Kandil Pilavı Dağıttı
    »    
Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi
    »    
Öğretmene Şiddete Hayır Derken…
    »    
2. Biga Robotik Kodlama Şenliği
    »    
Diyabet Okulu 2019 Yılı 3.Dönem Mezunlarını Verdi
    »    
Çanakkale Barosu’ndan Avukatlara Mali Yükümlülük Konferansı
    »    
Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun
    »    
Kaldırımbaşı’ndaki Kazada 2 Kişi Yaralandı
    »    
Biga’da 2 Göz Altı 1 Tutuklama
    »    
Çanakkale Barosu Bowling Turnuvası Düzenledi
    »    
11 Seçmenli Köyde Oy Verme İşlemi 1 Saatte Bitti
    »    
Elektrik Toptan Satışı Yüzde 37 Zamlandı
    »    
Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbiden Açıklama
    »    
Muzaffer Karataş’tan Teşekkür
    »    
Biga’da Seçimlerin Galibi AK Parti
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak (23)
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Asıl Beka Sorunu Budur
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(26)
Kadir Atay
Olmuyor Arkadaşlar Olmuyor
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0