Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Seri İlanlar Muhtarlarımız Kadınlarımız İletişim
SON DAKİKA : Ceylan’dan Çanakkale Valiliğine ÇED Eleştirisi       Biga Kent Konseyi 2020’ye Hızlı Başladı      Şehidimden Mektup Var!      Bülent Şarlan’dan Açıklama       Başkan Bülent Öz’den Çanakkale Milletvekillerine Ziyaret      Pastırmacıdan Kılıçdaroğlu’na Cevap      Öğrenciler, Karne Almanın Mutluluğunu Yaşadı       Çilingire Kızdı.. Vinç Getirdi!      Başkan Bülent Öz, Ankara’da Önemli Temaslarda Bulundu      Bigaspor’dan Geçmiş Olsun Ziyareti      Bigaspor Moral Yemeğinde      Ayvacık’ta Düzensiz Göçmen Yakalandı       Özgür Ceylan; ‘’920 Öğretmene Kadrolarını Verin’’      Ben Halkım; Budur Benim Profilim      Biga Doğa Koleji’nden ‘’Kariyer Günleri’’ Etkinliği       Belediye Başkanları Ankara’da      Biga TSO 2020 Yılının İlk Meclis Toplantısını Geçekleştirdi      Cuma Günü Saat 17.00’de Ulusal Kanaldayım      İlçe Emniyet Müdüründen Biga TSO’ya Ziyaret      Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Ankara’da     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» AK Parti Kepez Belde Başkanı Cihat Gılafçı
13 Ocak 2020 Pazartesi 10:00
12
14
16
18


AK Parti Kepez Belde Teşkilatı Başkanlığına Cihat Gılafçı seçildi.

AK Parti Kepez Belde Teşkilatının 7. olağan kongresi, Turizm uygulama otelinde gerçekleştirildi.

Burada konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Kepez’in her hangi bir yer olmadığını ifade ederek, “Çanakkale Kepez’inde ötesinde değişen gelişen önemli,illerin başında gelmeye başladı. Ulusal ve uluslararası bazda değişen işler yapılmaya başlandı. Rakamlarla sabit ki Türkiye’de kişi başı en fazla yatırım alan illerin başında gelmeye başladı. Örneğin Köprü bir dünya projesi. Çanakkale’de 500 tane TOKİ konut yapacak 116 Jandarma’nın yan tarafından hazineye ait bir arsa planlandı ancak Çanakkale Belediyesi buna karşı çıkıyor. Biz isterdik ki hayır 500 yetmez bin olsun deşmesini. Biz Çanakkale’nin gelişmesi büyümesi için çaba harcıyoruz. Teşkilatlarımız milleti kıran incilten bir iş yapmamalı. Muhalif bir parti belediye başkanı geliyor dinliyorum, talebini karşılamaya çalışıyorum neden hizmet etmek için vatandaş için. Bize oy verir vermez hizmeti vatandaş alıyor. Benim için vatandaş her şeyin üzerinde” dedi.

Turan konuşmasına; “Tarih bizi başka bir yere getirdi. Türkiye artık farklı bir ülke. Her sene 1 milyon yeni genç oy kullanıyor. Seçimlere dört sene var bugün 14 yaşında çocuk oy kullanacak. İnsanları kırmayacaksınız. Bizi farklı bulan budur. Bir milyon insan oy kullanacak her yıl. O yüzden gençleri dert edineceğiz. Dertli adam iş yapan adamdır, kavga eden dedikodu üreten insan değildir. Ben üyeyim diye değil biz üyeyiz diye çalışacağız. Türk akım açılışı yapıldı, TANAP vardı bunlar Türkiye gündeminde olamazdı.  Yaptık ama bu bizim bölgede ki gücümüzü ortaya koyuyor. Hükümet bu işi yaparken her işe karşı çakan muhalefet buna uyanamadı, sanırım borular su altından gittiği için görmedi. Türkiye küresel enerji sisteminde söz sahibi olacağız. Savunma sanayimiz büyüsün istiyoruz. 2002’de 36 milyar dolar ihracatımız vardı 180 milyar dolar ile seneyi kapattık. Bu her şeyin göstergesi. AK Parti Türkiye’nin kaderi ile özdeşleştir” diye konuştu.

Türkiye’nin Libya teskeresi hakkında açıklamalarda bunulan Turan, “Libya Türkiye’nin sınır komşusu oldu. Bize ait olan sınırda balık tutarken de, petrol aranırken de artık Türkiye’nin izni lazım. Biz bununla ilgili adım atarken muhalefetin bizimle olmasını beklerdik. Olmadı. Terörün destekçisi olan HDP ve operasyon ile genel başkan değişikli yapan HDP’ nin lafıyla yürüyen bir CHP var. Ne işin var Libya’da demeye başladılar. Doğu Akdeniz güvenliği, ekonomi büyümesi için bu işi yapmamız gerekiyor. Kılıçdaroğlu parti politikalarını değiştirdi. Sayın Deniz Baykal Libya için gurur duyuyoruz dedi. Parti ile kavga edebilirsin ama milli duruş diye bir şey var. CHP’nin bırakın Atatürk partisi olmasını isim benzerliğinden başka bir şey yok. Baykal olsaydı bugün CHP büyük ihtimalle teskereye evet diyecekti ama bırakın bunu Türk askerine Lejyoner diyecek kadar alçaklaştılar. Siyasi magazin partisi oldular. Rüşvet, saraya şu gitti bu gitti kavgasından başka yaptıkları yok. Ukrayna uçağını İran düşürmüştür dediler Kılıçdaroğlu cevap verdi ne alakası var diye bir gün sonra İran biz yaptık dedi böyle başkanlık mı olur. Ak Parti’nin vekili İran açıklama yapmadan söyleseydi o adama neler yaparlardı. Devlet adamlığından uzak bir adamla birlikteyiz. Allah bu milletin başından Erdoğan’ı bu muhalefetin başından da Kılıçdaroğlu’nu eksik etmesin. Biz memnunuz bundan. Demirtaş’ın eserini tiyatroda Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Demirtaş’ın eşleri izledi. Terör’den dolayı yargılanan bir adamı PKK’ya terör örgütü diyemeyen bir insan için tiyatroya gidiyorlar Diyarbakır annelerini görmeyenlerin Demirtaşın tiyatrosunu izleyeni bu millet görecektir. Gizli HDP haline gelen bir parti oldu CHP. Bu tablodan milliyetçi, vatan sever solcular rahatsız. İYİ parti tabanı bundan rahatsız. Yapılan yanlış varsa o yanlıştan dönmek hepimizin görevi. İçimizden bazı arkadaşlar sadece koltuk kavgasından dolayı ayrıldılar. Yeni kurulan partiye bakın baş bakanlığı alınmış dedi o metnin altında 47 kişi imza atmış o imza atanların çoğu kendileri. Bu halk kendisi önünde oynanan bütün oyunları görüyor. Kepez kongresini yapıyoruz mesele eski olunca burada olmak yeniyken değil. Yeniyken herkes gelir ama eski olduğun halde buradaysan sen başkasın. Eski başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Teşkilatın hakkı vardır, maaş almadan üreten çalışan insanın hakkı vardır sen bunları satarsan onların bedduası bulur. Yanlış yapıyorsunuz aynaya bakın geri dönün. Düne kadar övgüler yaptın bir genel başkana bugün dönüp te hakaret etmek bir defa sizin saygınızı gösterir. Düne kadar gezi eylemleri yanlış diyordun, bugün geziyi savunuyor. Bu mu muhalefetlik. Halk bunları görmüyor mu? AK Parti’yi düşürmekten başka hesabı olmayan insanlara kukla olmayın. Erdoğan ne yaptı size bu ülkeyi büyütmekten başka. Sana koltuk vermemiş bu mu. Her şeye rağmen Cumhur ittifakımız büyümeye devam edecek.”

Turan konuşmasına önümüzdeki günlerde yüz belediye başkanın AK Partiye katılacağını belirterek şöyle devam etti; “AK Parti büyüyen bir parti hala Türkiye’nin açık ara lideri Erdoğan. Hala seçimler kadar oy olan partiyiz. Şuan 100’e yakın belediye başkanı AK Parti’de görev istiyor. Salı günü ilk 5’ini kabul ediyoruz. Farklı partilerden birisi bağımsız. AK Parti’ye katılacak göreceksiniz ne dediysek o olacak çünkü bu millet Türkiye’nin kaderinin AK parti kaderi ile bir olduğunu biliyor. Üç tane kendi hesabından başka hesabı olmayan adama bırakmayız bu partiyi. İmajımızı duruşumuzu bozan üç beş adama bu partiyi bırakmayacağız. 17 yıldan berri iktidar olmaya devam ediyoruz ama film daha yeni başlıyoruz.”

 

 

Seçimlere tek liste ile giren Cihat Gılafçı, yeniden başkanlığa seçildi.

Kongreye, AK Parti Çanakkale Milletvekili Julide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Biga Kent Konseyi 2020’ye Hızlı Başladı
    »    
Şehidimden Mektup Var!
    »    
Bülent Şarlan’dan Açıklama
    »    
Başkan Bülent Öz’den Çanakkale Milletvekillerine Ziyaret
    »    
Pastırmacıdan Kılıçdaroğlu’na Cevap
    »    
Öğrenciler, Karne Almanın Mutluluğunu Yaşadı
    »    
Çilingire Kızdı.. Vinç Getirdi!
    »    
Başkan Bülent Öz, Ankara’da Önemli Temaslarda Bulundu
    »    
Bigaspor’dan Geçmiş Olsun Ziyareti
    »    
Bigaspor Moral Yemeğinde
    »    
Ayvacık’ta Düzensiz Göçmen Yakalandı
    »    
Özgür Ceylan; ‘’920 Öğretmene Kadrolarını Verin’’
    »    
Ben Halkım; Budur Benim Profilim
    »    
Biga Doğa Koleji’nden ‘’Kariyer Günleri’’ Etkinliği
    »    
Belediye Başkanları Ankara’da
    »    
Biga TSO 2020 Yılının İlk Meclis Toplantısını Geçekleştirdi
    »    
Cuma Günü Saat 17.00’de Ulusal Kanaldayım
    »    
İlçe Emniyet Müdüründen Biga TSO’ya Ziyaret
    »    
Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Ankara’da
    »    
‘’Zincir Marketler Tek Başına 49 Esnafı Vuruyor’’
    »    
Çanakkale’den Bir Firmanın İki Ürünü Listede
    »    
Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Finali Yapıldı
    »    
KDV İndirimiyle 2020’de ’Agresif’ Büyüyeceğiz’
    »    
“Kardeşim Üşümesin” Gülümsetmeye Devam Ediyor
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin, İman Nedir?
    »    
Bigaspor Yönetiminden Kahvaltı ve Ziyaret
    »    
Bigalı Çiftçi, Hibe Desteği İle Kendi Çiftliğini Kurdu
    »    
Yaşayarak Okuyan Kazandı
    »    
İrfan Çınar Yeniden Başkan
    »    
“İlim Çin’de De Olsa Gidip Alınız.” Diyen Peygamberden “Cahilin Ferasetine Güveniyorum” Diyen Rektöre Geldik!
    »    
“100 Belediye Başkanı Ak Parti’ye Geçecek”
    »    
E-Ticarette “Güven Damgası” Dönemi Başladı
    »    
Bu Millet Atatürk’e Hakaret Ettirmez, Edeni de Affetmez!
    »    
Gazeteciler Günü Ziyaretleri
    »    
Bigaspor ‘da Yeni Görev Dağılımı Yapıldı
    »    
Biga TSO Başkanı Şadan Doğan’ın Gazeteciler Günü Mesajı
    »    
Başkan Erdoğan, Gazetecilerin Gününü Kutladı
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
‘’Seracılık Yapmak İçin Doğru Zaman’’
    »    
Altındiş Market Hizmete Açıldı
    »    
Bülent Turan’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
    »    
CHP’li Erkek’ten 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı
    »    
Başkan Bülent Öz’ün, Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
    »    
Biga TSO Üyelerine Hizmet Sunmaya Devam Ediyor
    »    
Özgür Ceylan’dan Birlik Beraberlik Çağrısı
    »    
Biga Bir Değerini Daha Kaybetti
    »    
CHP’de Yeni Dönem Yeni Yönetim
    »    
MHP’de Salih Altınkaya Dönemi
    »    
BİSHAK’tan Başkan Bülent Erdoğan’a Ziyaret
    »    
Yiyecek Peşindeki Domuz Köye İndi
    »    
Çanakkale’de Uyuşturucu Operasyonu
    »    
Çan Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
    »    
Belediye Desteğine İtiraz
    »    
Bigaspor’dan Güreşçilere Malzeme Desteği
    »    
‘’Ezberleri Bozmak Bizim Elimizde’’
    »    
Hayvan Dostu Biga Belediyesi
    »    
Ceylan, ‘’ Halk Mesajını Verdi İktidara Yürüyoruz’’
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Sevgi Nedir?
    »    
Bigaspor’da Yeni Başkan Özkan
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Mutur Müjdeyi Verdi
    »    
168 Şişe Sahte Bandrollü Rakıya El Konuldu
    »    
Bizim Tatlıcı Satış Reyonu Açıldı
    »    
Kara Kış Biga’da Yüzünü Gösterdi
    »    
“Çan’ımızın Su Sorununu En Aza İndirdik”
    »    
Vatandaş WhatsApp’tan Gönderiyor, Biga Belediyesi Çözüyor
    »    
Parayı Telekom Aldı Direkleri Gerlengeç Köylüleri Dikti
    »    
Yıllardır Doktorunu Bırakmadı
    »    
Çizgi Koleji’nden ‘’Yeni Yıla Merhaba’’ Konseri
    »    
Çanakkale AFAD İl Müdürlüğünden Kar Uyarısı
    »    
Emekli Maaşları Belli Oldu
    »    
Tartıştıkları Adamın Oğlunu Döverek Öldürdüler
    »    
Baro Başkanları Çanakkale’de
    »    
Yenice’de Fuhuş İhbarı
    »    
Bakan Albayrak Çanakkale’de
    »    
Mobilyada KDV İndirimi
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
2020’nin İlk Bebeği
    »    
Biga TSO’ya Sözleşmeli Personel Alımı
    »    
İskenderoğlu, Kütüphanede İncelemelerde Bulundu
    »    
Biga’da Kaçak İçki
    »    
MHP’de İstifa
    »    
İlklerin Belediyesi Gümüşçay Belediyesi
    »    
Yılbaşı Piyangosu Size Çıkmadı mı?
    »    
Biga’da "Ağaç Kesme, Fidan Dik" Kampanyası
    »    
Bigalı Dostlarım... İyi Yıllar...
    »    
Yeni Yılınız Kutlu Olsun…
    »    
Özel Biga Can Hastanesinde Yangın Tatbikatı Yapıldı
    »    
Çan Belediyesi Sosyal Denge Sözleşmesini İmzaladı
    »    
Yeni Hizmet Araçları İçin Kurban Kesildi
    »    
Obezite Okulu ‘nda Toplam 125,7 Kg Gitti
    »    
Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulundan Anlamlı Proje
    »    
Başkan Erdoğan, Lise Öğrencilerinin Misafiri Oldu
    »    
Bu Memleketin 2019 Yılında da Anası Boşuna Ağlamamış!
    »    
Başkandan Şok İstifa Paylaşımı
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Akıl Nedir?
    »    
Fırtına Biga’da Hasar Vermeye Devam Ediyor
    »    
Biga Adalet Sarayının Çatısı Kuvvetli Rüzgâra Dayanamadı
    »    
Biga’ya Yeni Bir Lezzet
    »    ÖNEMLİ LİNKLER
 BİGA KAYMAKAMLIĞI
 BİGA BELEDİYESİ
 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
 BİGA SAĞLIK
 BİGA DEVLET HASTANESİ
 KARABİGA BELEDİYESİ
 GÜMÜŞÇAY BELEDİYESİ
 BİGA TİCARET ODASI
 BİGA TİCARET BORSASI
 BİGA ZİRAAT ODASI
 BİGA İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
 BİGA İİB FAKULTESİ
 BİGA MESLEK YÜKSEK OKULU
 ÇANAKKALE ASKF
 TFF
 BİGASPOR
 BİGA FB DERNEĞİ
 BİGA GS DERNEĞİ
YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Şehidimden Mektup Var!
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin
Kadir Atay
Lider Şehir Biga’m
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Cuma Günü Saat 17.00’de Ulusal Kanaldayım
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0