-Kendinizi tanıtır mısınız?

1979 Kütahya doğumluyum.aslen Bigalıyım.İlk orta ve lise öğrenimimi Kütahyada tamamladım.Dumlupınar üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümü 2000 yılı mezunuyum.

2-İş hayatınızdan bahseder misiniz?

İş hayatıma İstanbul Bakırköy Namık Ekin spor merkezinde aerobik ve fitnes kursu alarak aynı spor merkezinde ,2000-2001 yılında aerobik ve fitnes eğitmeni  olarak başladım.

2001 yılının sonunda kendi memleketim olan Biga da, Bigamız bayanlarına  eğitimini gördüğüm aerobik ve fitnesi tanıtmak ve sevdirmek için iş hayatıma Biga halk eğitim merkezinde başladım. Aynı tarihlerde  milli eğitime bağlı olarak  Biga ve köylerinde ücretli beden eğitimi öğretmenliği yaptım. Şuan Biga Bilgi ve Kültür Evi (tekel meydanı)’nde aerobik ve fitnes dersleri vermekteyim.

3-Aile hayatınızdan bahseder misiniz?

2005 yılında evlendim. Dünya tatlısı iki kız çocuğum var. İsterim ki onlarda anneleri gibi aktif sporla uğraşsınlar.

4-Siyasetle aranız nasıl?

Herkesin siyasi görüşüne ve dünya görüşüne saygım vardır. Benim siyasetim bayanlara sporu sevdirmek ve her bireyi sağlıklı,mutlu,stressiz bir yaşama motive etmektir. herkesin bu dünyada bir görevi olduğuna inanıyorum benim de birey olarak görevim insanlara sporu tanıtmak ve sevdirmektir.

5-Arkada toplantılarınız var mı?

Arkadaş toplantılarına her zaman vaktim olmuyor. İşim gereği zaten sosyal ortam kendiliğinden oluşuyor,o yüzden diğer boş kalan zamanlarımı aileme ayırıyorum.

6-Televizyon izler misiniz?

Elbette ki televizyonu vakit buldukça izlerim.fakat bağımlısı değilim.

7-Bigalı kadınlara ne önerirsiniz?

Bigalı bayanlarımıza,mesleğim gereği,sağlıklı yaşamaları açısından ,genç yaşlı ihtiyar herkese yapabildikleri ölçüde sporu öneriyorum.

8-Kadınların kendi haklarını savunmaları konusunda neler söyleyebilirsiniz?

Kadınlarımız günümüz koşullarında,eskisine nazaran haklarını daha çok savunabildiklerine inanıyorum. Her kadın kendini eğittiği,geliştirdiği,ve ekonomik özgürlüklerini yakaladıkları ,topluma faydalı olabildikleri mütdetçe  daha çok bilinçlenecek,dolayısıyla haklı oldukları durumlarda haklarını daha iyi arayabileceklerine inanıyorum.

9-Türkiye’nin ekonomik ve yaşamsal durumu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Tüketici toplum olmaktan ziyade,çalışan toplum olduğumuz zaman herkesin refah düzeyi elbette ki daha iyi olacaktır.

 Sağlık İçin Sporu Seçin.