Kendinizi tanıtır mısınız?

1979 Çanakkale 'de doğdum. 1994 yılında Biga Ticaret Meslek Lisesini tamamladım. Evli ve 7 yaşında bir çocuk annesiyim.

İş hayatınızdan bahseder misiniz?

2003 yılında bölgemizde, reklam sektöründeki  eksiklikleri görerek  eşim ile birlikte İmaj Tanıtım Hizmetlerini kurduk. 1 bilgisayar ve 30m2 lik büroda başlayan iş hayatımız, geçen 9 yıl içerisinde 300 m2lik bir baskı merkezine dönüştü. Makine parkuru olarak şuan bölgenin en büyükleri arasındayız. Biga dışında da birçok firmaya baskı yapıp göndermekteyiz. Bölgede reklam çalışmaları konusunda birçok ilke imza attık. Baskı Merkezimiz dışında açık hava reklamcılığına da önem vermekteyiz. Biga'da bulunan reklam panolarının ve LED ekranların, reklam kiralamaları firmamız tarafından yapılmaktadır. En önem verdiğimiz konu müşterilerimize ne söz verdiysek yerine getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bizi tercih etmelerinin sebebi de bu olduğuna inanıyoruz.

Aile hayatınızdan bahseder misiniz?    

Eşimle 13 yıllık mutluluk ve bağlılık ile geçen bir evliliğimiz var. Fırsat buldukça 7 yaşındaki oğlumuz Arda ile zaman geçiriyoruz. Tatil günlerinde evde oturmaktansa gezip, hoş vakit geçirmeyi tercih ediyoruz.

Siyasetle aranız nasıl?

Siyaset ile içli dışlı olduğum söylenemez. Sadece Her Türk vatandaşı gibi oyumu kullanıyorum.

Kadınların Siyasete girmesine nasıl bakıyorsunuz?

Kadınlarımızın her alanda olduğu gibi, siyasette de olması gerekiyor. Bu anlamda çok başarılı siyasetçilerimiz var. Daha fazla olması gerekiyor.

Arkadaş toplantılarınız var mı?

Arkadaş toplantısı demeyelim de ailece görüştüğümüz kişiler ile sık sık beraberiz.

Televizyon izler misiniz? Devamlı izlediğiniz bir dizi var mı?

Fırsat buldukça izlerim. Fakat daha çok film izlemeyi tercih ediyorum.

Hobileriniz var mı?

Gezmek, fotoğraf çekmek, kitap okumak, ata binmek

Bigalı kadınlara neler önerir siniz?

Bigalı kadınlarımıza ev hanımı olsalar bile bir şeyi başarmaları gerektiğini düşünüyorum. Yani ben bu işi yapamam dememek lazım. Kendilerinde o güveni bulmaları gerekiyor. Çalışanlar da sadece önlerindeki işi değil çalıştığı firmalara, düşünceleri ile değer katmalarını öneriyorum.

Türkiye'nin ekonomik ve yaşamsal durumu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ekonomik durum hakkında çok yorum yapmak istemiyorum. Fakat şunu biliyorum yaptığınız işte çok çalışırsanız ve emek verirseniz başaramayacağınız hiçbir şey yok.

Son olarak halkımıza ve kadınlarımıza mesajınız nedir?

İlk başta gazetenizde kadınlarımıza sayfa ayırdığınız için sizlere teşekkür ederim.

Son olarak çok güzel bir ilçede yaşıyoruz. Bu güzelliği bozmamak için herkes elinden geleni yapmalı ve kıymetini bilmeliyiz.