Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Seri İlanlar Muhtarlarımız Kadınlarımız İletişim
SON DAKİKA : Başkan Erdoğan’dan Bayram Ziyaretleri      Borudan Çıkanlar Şoke Etti      Bu mudur Siyaset?      BİGA YASTA      Biga Sokakları İhtiyar Delikanlılara Emanet       Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun      Av. Bülent Şarlan’dan Ramazan Bayramı Mesajı       Altınkaya’dan Bayram Mesajı      Bayramlar Güzeldir Ama..      Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları      Akyıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı      ÇTSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Video Konferans İle Yapıldı      Ceylan’dan, CHP’li Belediyelere Destek Ziyareti       Ağaköy Çiftçi ve Hayvan Yetiştiricilerine İzin Belgeleri Dağıtıldı      Erdoğan İle Can Bayramlaştı      Kaymakam İle Bayramlaşma Ziyaretleri      Başkan Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı      “Tüm Tedbirleri, Uyarıları Dikkate Alarak Bayramı Geçirelim”      Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’den Ramazan Bayramı Mesajı      Kelebek Mobilya ile Bayram Evlere Geliyor     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku
03 Mart 2019 Pazar 11:00
12
14
16
18


Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’ın, marka projelerini ve meclis üyesi adaylarını tanıttığı toplantısı büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Biga Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen Aday ve Proje Tanıtım Toplantısı’nda vurgulanan ‘Gönüller yapmaya geliyoruz’ sloganı dikkat çekerken, Başkan adayı Bülent Erdoğan’ın “Konu memleket sevdası olunca öyle güzelsin ki Biga, güzelliğin karşısında gururlanarak, aşkla ve şevk ile geliyoruz” sözleri salonu dolduran vatandaşlardan büyük alkış aldı.

Toplantıya AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin, MHP Biga İlçe Başkanı Saadettin Saat,Karabiga Belediye Başkan Adayı Ahmet Elbi ve Gümüşçay Belediye Başkan Adayı Adnan Pastırmacı,belediye meclis üyesi adayları, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kadın ve gençlik kolları ve Bigalılar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ahmet Şahin, “Biga’nın 5 yıldır yaşadığı bu kâbus Allah’ın izniyle 1 Nisan sabahı sona erecek” dedi.

Sizlerin takdir ve teveccühüyle hepsini birer birer gerçekleştireceğiz

Programda Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkanı Adayı Bülent Erdoğan’ı tanıtan kısa film gösteriminin ardından ‘Biga’ya başkan Bülent Erdoğan’ sloganlarıyla ve alkışlar eşliğinde platformda yerini alan Erdoğan, Biga halkının takdiri ve teveccühüyle göreve seçilmesiyle birlikte geleceğin Biga’sını hep birlikte inşa edeceklerini belirtip, Biga’yı marka haline getirecek vizyon projelerini tanıttı. Erdoğan, “Tüm projelerimiz, içeriği dolu, tüm ayakları ile en ince detayına kadar planlanmış projeler. Vatandaşlarımızın takdiri ve teveccühüyle Allah nasip ederse hepsini birer birer gerçekleştireceğiz. Gönül Belediyeciliği ilkesiyle yapacağımız çalışma ve projeleri tüm Bigalı hemşerilerimizle el ele ve omuz omuza birlikte başaracağız. 2004-2014 yılları arasında yaptıklarımız, şimdi yapacaklarımızın teminatıdır” dedi. Erdoğan’ın, öne çıkan projelerinden bazıları Et ve Süt Ürünleri Entegre Tesisi, Millet Bahçesi, Hayvan Barınağı ve Oteli ve Minia Çanakkale Projesi oldu.

 

Biga benim için aşktır, sevdadır

Biga’ya hizmet için, hizmetkar olmak için geldiğini belirten Erdoğan, “Bereketli toprakları şehadet kokan, tarih kokan; Çerkezini, Pomağını, Macırını, Yörüğünü, Boşnağını, Romanı kucaklayıp kardeşlik kokan, kültür kokan, En çok da memleket kokan,  güzel Biga’mın güzel insanları bu güzel gecede sizlere Biga Belediye Başkan Adayı olarak hitap etmek benim için ne büyük bir şereftir. Biga benim doğduğum, büyüdüğüm, okul yollarını aşındırdığım, seyyar satıcılık yaptığım, pazarcılık yaptığım, kalbimin yarısını bulduğum, evlat sahibi olduğum, ekmek paramı kazandığım müstesna kutsal bir yerdir. Beni ben yapan Biga’dır. Biga benim için aşktır, sevdadır. Atalarımızın kök saldığı, neslimizin yeşereceği güzel vatandır. Bu topraklara, vatanımıza hizmet etmek için, hizmetkârınız olmaya geliyoruz” ifadelerini kullandı.

Verdikleri sözü tutmadılar, vatandaşımızı yalanlarıyla avuttular

Mevcut belediye yönetiminin Bigalı’nın emanetine sahip çıkmadığını söyleyen Erdoğan, “10 yıl boyunca Biga’mıza sayısız hizmet ve yenilik kazandırmış, günümüzde hayatımızı kolaylaştıran Otogar, Belediye Hizmet Binası, Kapalı Çarşı, Düğün Salonları, Bilgi Evleri, Alışveriş Merkezi, Havuz Kafe, Tepe Mesire Alanı gibi önemli alanları inşa eden, tabiri caizse Biga’mızı Biga yapan AK belediyecilik döneminin ardından, 2014 yılında Biga Belediye Başkanlığı için Bigalı hemşerilerimiz görev yetkisini başkasına emanet etmişti. Bigalının emaneti baş tacı ancak o yönetim Bigalıların, güvenini, geleceğini, arazisini, hayallerini, ekmek teknelerini emanet ettiğini unutmuş olacak ki, geride beş yılda verdiği sözleri tutmadı, vatandaşımızı yalanları ile avutup,  toplumu ilk defa bu kadar kutuplaştırdı ve büyük zarar verdi” diye konuştu.

‘Bizim İsmail’ gitti, ‘Kimin İsmail’ geldi

İsmail Işık’ın Biga’nın 149 yıllık kazanımlarını tutarsızca sattığını ifade eden Erdoğan, “2014 yılında Yeniceköy’de açamayacağı kavşağı açacağı yalanı ile Yeniceköylü hemşerilerimi kandıran, seçimden sonra kavşağı açmayı bırakın Yeniceköy’e uğramayan, Biga Belediyesinin gelecek 50 yılı planlanarak hazırladığımız, Biga Belediyesi Hizmet Binasına “israf” , kazanırsak geçmeyeceğiz deyip, bittiği gibi koşa koşa geçen, Bir, bizim İsmail vardı hatırlarsanız. İşte o İsmail geride kalan 5 yılda ağzından eksik etmediği ancak uygulamada aklına bir bile bile getirmediği “Birlikte Yönetim Anlayışı” sayesinde, birçok Bigalının canını yaktı, ekmeğine zarar verdi, emeklerini ve gelecek hayallerini çaldı. Biga’mızın 149 yıllık kazanımlarını tutarsızca sattı. Belediye Meclis üyesi olarak, elimize verdikleri belgelerine göre 80 Milyon lira kadar borca battı. Biga Belediyesi tarihi boyunca ilk defa bu kadar yüksek oranda halkıyla mahkemelik durumda. Yani kısacası “Bizim İsmail” gitti, “Kimin İsmail” geldi diye size soruyorum” dedi.

Sağcısına, Solcusuna bakmadan Bigalılar ne istiyorsa kimi görmek istiyorsa, o olacak

Atatürk Kültür Merkezi’ndeki birçok özelliği iptal ettirerek bugünkü halini aldıran İsmail Işık’ın yalanlarına değinen Erdoğan, Bigalıların ‘Etkinlikler iptal olacak’ diye yanıltılmaya çalışıldığını söyledi. Erdoğan, “Hanımefendiler ile buluşmalarımızda farkına vardığımız büyük bir yalan karşımıza çıktı. Halkımıza AK Parti göreve gelirse Biga’da konser olmaz, tiyatro yapılmaz, bu etkinlikleri çok ararsınız gibi yalanlar atıldığına şahitlik ettik. Kreşlerin Kur’an Kursuna döneceğini bile söyleyenler varmış. Biz bunlara gülüyoruz. Sizden de ricamız bunlara aldırış etmeyin. AK Parti döneminde projesi çizilen ve temeli atılan ancak tamamlaması nasip olmayan Atatürk Kültür Merkezi Projemizde yer alan otel, olimpik kapalı yüzme havuzu, spa merkezi ve spor salonlarını iptal ettiren ve günümüz halini aldıranlar, beş yılda Kültür ve Sanat Etkinliklerine 25 Milyon Lira para harcadı. Gelen sanatçılara şöyle bir bakın internetten. Biraz inceleyin. Sizce toplumun tüm kesimlerini kucaklayan etkinlikler mi yoksa amacı hedefi belli mi?Bu kadar para kimlere gitti lütfen bir araştırın. Hatırlayın, Biga’mızda yapılan canlı yayınların nasıl siyasi şovlara dönüştüğünü, hükümetimiz ve Cumhurbaşkanımız için söylenenleri. Güzel Biga’mızın ülkemizde ki imajını düşünün. Bizim bu konu hakkında ki ifademiz bu kadar çok para harcanmasına rağmen bu etkinliklerle toplum ayrıştırılmıştır. Atatürk Kültür Merkezinde yer alan Kreş ve Kursları geleceğimizin teminatı çocuklarımız için önemli olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.

İstediklerini yaptılar, istediklerini sattılar

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Biga halkı için harekete geçtiğini anlatan Erdoğan, “Pazaryerimizin en hızlı şekilde bitmesi için tamda belediyeni parasının olmadığı dönemde Grup Başkanvekilimizin gayretleri ile sağlanan krediden bahsetmiyorlar. Biga’nın 100 yıllık alt yapı sorununu çözüyoruz dedikleri Japon Kredisinin nasıl çıktığını ağızlarına almıyorlar. Beş yıldır Biga Belediye Meclis Üyesiyim ve üzülerek söylüyorum biz hiç bu savurganlığı önleyecek, adaletsizliğe dur diyecek meclis üyesi sayısına sahip değildik. İstedikleri gibi eller kalktı, eller indi. İstediklerini yaptılar, istediklerini sattılar. Üç yıl hazırlandıkları Revizyon İmar Planını bize 3 günde kontrol edin ister onaylayın, ister onaylamayın dediler. Ancak ne bunlardan bahsettiler, nede bizim sayemizde kullandıkları alanlara, hizmetlere teşekkür ettiler” dedi.

Yaparsa Cumhur İttifakı yapar, yaparsa Bigalı yapar

Projelerini Biga’nın 50 yılını planlayarak hazırladıklarının altını çizen Erdoğan, konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Siyasal görüşü ne olursa olsun herkesin bilmesini istiyorum. Sözümüz olsun. 1 Nisan sabahından itibaren Biga’mızda yapılan her işte o alanda yaşayanların fikri alınarak, rızası alınarak hizmetler yapılacak. İmar Planlarında kimsenin canı yanmayacak, geleceği kararmayacak. Belediyeye para lazım diye belediye denetimindekilerin ekmekleri bölünmeyecek. İsraf yapılmayacak. Çocuklarımızın geleceği her zaman önceliğimiz olacak. Biga esnafımız canımız olacak. Projeyi yapması kolay. Projeyi kim yapar halkımız çok iyi biliyor. Biz projelerimizle Biga’mızın gelecek elli yılını planlayıp hazırladık. Sizlerden gelen istek ve önerileri rehber edinip, alanında uzman arkadaşlarımız ile çalışmalarımızı neticelendirdik ve bugün sizlerin karşısındayız. Bigalılar bilsin ki Biga Hepimizin.”

Cumhur İttifakı’ndan Bigalıların heyecanına coşkulu selamlama

Biga ve bölgesine değer katacak ve istihdam yaratacak birçok projenin açıklandığı gecede projeler büyük beğeni toplayarak, alkış aldı. Proje tanıtımının ardından Başkan adayı Bülent Erdoğan, Cumhur İttifakı’nın Meclis Listesi’nde yer alan adayları platforma davet ederek tek tek halka tanıttı. Coşkulu gece Cumhur İttifakı’nın omuz omuza ve ellerindeki Türk bayraklarıyla vatandaşları selamlamasıyla sona erdi.

İşte Bülent Erdoğan’ın projelerinden öne çıkanlar;

•Et ve Süt Ürünleri Entegre Tesisi

•Oto Galeri Sitesi Projesi

•Engelsiz Yaşam Merkezi

•Hayvan Barınağı ve Oteli

•Açık Hava Spor Kompleksi ve Rekreasyon Projesi

•Hamdibey Kapalı Spor Kompleksi

•Yeşil Ada Rekreasyon Projesi

•Namazgâh Peyzaj Projesi

•Şehitlik Düğün Solonu ve çok amaçlı Meydan Projesi

•Ulu Cami önündeki Tarihi Mezarlık ve Haziresi Restorasyon Projesi

•Balıkkaya Mesire Alanı Genişleme ve Geliştirme Projesi

•Kadın ve Çocuk Konaklama Evi Projesi

•Kapalı Oto Park Projesi

•Kocabaş Çayının Yarım Kalan Islahını Tamamlama Ve Kent Merkezindeki Derelerin Islahı Projesi

•Kocabaş Çayı Peyzaj Projesi

•Minia Çanakkale Projesi

•Dar Gelirli Vatandaşlara İçin TOKİ- Belediye İşbirliği İle Konut Edindirme Projesi

•Şirintepe Halk Mezarlığı ve Kent Ormanı Projesi

•Yeniceköy Kültür, Sanat ve Bilgi Evi Projesi

•Yenice Köy Mesire Alan Düzenleme Projesi

•Şirintepe Millet Bahçesi Projesi


Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
‘’Saray Kaybettiği Belediyeleri İçişleri Eliyle Geri Almak İstiyor’’
    »    
Ceylan’dan Çanakkale Valiliğine ÇED Eleştirisi
    »    
Atilla Diren, CHP Biga İlçe Başkanlığı Adaylığını Açıkladı
    »    
Muhtar Günü Dolayısıyla Ortak Mesaj Yayınladılar
    »    
Mobbing Yalanını Atanlar Kayıp 600 Bin Tl’nin Hesabını Versin
    »    
Başkan Erdoğan, Basın Mensuplarıyla Buluştu
    »    
İrez, CHP Meclis Grubuna Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi
    »    
Seçim Analizim
    »    
Başkan Ahmet Şahin Gündeme Dair Açıklamalar Yaptı
    »    
Biga Belediyesi’ndeki Mobbing’e CHP’den Sert Tepki
    »    
Biga Belediyesi’nde Stratejik Plan Toplantısı
    »    
“Köylerimizin Sorunlarını En Aza İndirmek İstiyoruz”
    »    
Biga Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
    »    
“Hacılık Mekke’de Başlamaz, Mekke’den Ayrılınca Başlar”
    »    
Çanakkale’ye Turizm Alanında Yeni Bir Pencere Açılıyor
    »    
Biga CHP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
    »    
İskenderoğlu, Hayvan Hakları ve Yasaları Çalıştayına Katıldı
    »    
Özgür Ceylandan Ulaştırma Bakanlığına Sorular
    »    
Her Şey Güzel Olmasın Mı?
    »    
Ne Yaparsanız Yapın Ama Milleti Germeden, Yormadan Yapın
    »    
Kömür Diye 31 Bin Ton Taş Almışlar
    »    
İstanbul’da Seçimin Yenilenmesi ve İmamoğlu Analizi
    »    
Mayıs Ayı Meclis Toplantısından Suya İndirim Çıktı
    »    
Bozcaadalı İşletmelerden Rezervasyonlara "Oy Ver" Cevabı!
    »    
Gücünüz Atatürk’ün Ölüsüne Bile Yetmiyor, Ölüsünü Bile Yenemiyorsunuz!
    »    
Kişiye Özel Demokrasi Olmaz
    »    
Ermeni Mezalimine Uğramış Türk Milletinin Acısını Paylaşıyorum!
    »    
Asıl Beka Sorunu Budur
    »    
Ceylan “Kızılay Arpalığa Mı Çevrildi?”
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Görevine Resmen Başladı
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Mazbatasını Aldı
    »    
Yenilmişlik Duygusu Var Ya İşte Tam Orada Dikkat Etmek Lazım!
    »    
Bu Hayatta En Büyük Kaybedenler, Bekleyenlerdir
    »    
Çanakkale’de Bülent Öz Farkı
    »    
Belde Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
    »    
Çan’da Öz Dönemi Resmen Başladı
    »    
Pastırmacı Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor
    »    
Çanakkale’de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı
    »    
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine
    »    
Çiçeklidede’den Tarihi Birlik ve Beraberlik Mesajları
    »    
Turan “80 Yaşında Adam Buraya Geliyorsa Ben Daha Çok Çalışmalıyım”
    »    
Yeniceköy’den Tüm Biga’ya Sağduyu ve Birliktelik Çağrısı
    »    
Özgür Ceylan’dan Adaylara Tam Destek
    »    
“Güneş Balçıkla Sıvanmaz”
    »    
Adil, Dürüst Belediyeciliğimizin Başlamasına 4 Gün Kaldı
    »    
Şehitlikte İsmail Işık Coşkusu Meydana Sığmadı
    »    
İsmail Işık: “Belediyecilik Deneyim İster O da Bizde Var”
    »    
Kavaklıkta Bülent Erdoğan Coşkusu
    »    
Çavuşköy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli
    »    
Turan; “Haydi Karabiga, Ahmet Elbi’yle "Değişimi" Yaşamaya…”
    »    
Muharrem İnce: Bu İş Bitmiş Hayırlı Olsun
    »    
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Biga´da
    »    
Siyasette Çıtayı Yükseltin
    »    
‘’Biga Halkı ile Kurduğumuz Gönül Köprüsünü Hiç Kimse Yıkamaz”
    »    
İYİ Parti Kırsal Alanda
    »    
Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
    »    
Erdoğan Hatırlarda Kalan Bir Biga İnşa Edeceğiz
    »    
“Bölgenin En Büyük Spor Kompleksi’ni İnşa Edeceğiz”
    »    
Çan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
    »    
Erdoğan Coşkusu Çiçeklidede’de Sokaklara Sığmadı
    »    
“5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”
    »    
Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
    »    
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
CHP Çan Belediye Başkan Adayından Şeffaf Belediyecilik Açıklamaları
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
"Şehir Parkı’nı Ayağınıza Getireceğiz"
    »    
Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
    »    
Çan İstikrara Devam Diyecek
    »    
Engin Özalp: "Gümüşçay’da Spora Canlılık Getireceğiz"
    »    
Gümüşçay’a Temiz Aday: Engin Özalp
    »    
"Birlik ve Beraberliğimizi Asla Kaybetmemeliyiz"
    »    
Cumhur İttifakı Gençleri Bir Arada
    »    
En Güzelini Ak Parti En Güzelini Ayhan Gider Yapar
    »    
Pastırmacı ”Devam Diyerek Geliyoruz”
    »    
Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret
    »    
CHP Biga Belediye Başkan Adayı’ndan Biga TSO’ ya Ziyaret
    »    
YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Bu mudur Siyaset?
Alaattin Akçal
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
ALLAH’A YÖNELİN! Zekat Nedir?
Kadir Atay
Biga ve Gerçek Babalar
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Ali Coşkun; TOBB Başkanlığı, Sanayi Bakanlığından Sonra 80 Şiiri Bestelendi
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0