Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”      Güvemalan Ortaokulu Öğrencileri İzleyicileri Derinden Etkiledi      Biga Beşiktaşlılar Derneği Yıldönümünü Kutladı      Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi      ’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’      Çanakkale Ruhu Biga Ortaokulunda Yaşıyor      Kaymakam Mustafa Can Şehit Aileleriyle Bir Araya Geldi      Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler      Karabiga’da Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü Kutlandı      Zeki Akaydın ve Bisikletliler Dernek Üyeleri Şehitleri Ziyaret Ettiler      TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulunda Devir Teslim…      Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(21)      Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü Biga’da Törenlerle Kutlandı      AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti      İstihdam Seferberliği Teşvikleri Biga TSO’da Anlatıldı      Ada Mahallesi Geceyi Tedirgin Geçirdi      Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek      Biga Veteranlara Yan Bakılmıyor      Adaspor Deplasmanda Lidere Dur Dedi      BİSHAK Takip Ediyor ve Çalışıyor     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
06 Mart 2019 Çarşamba 12:00
12
14
16
18


Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu, 2019 Mahalli Seçimlerine yönelik projeleri ile birlikte Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyeleri Adaylarını tanıttı.

Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun proje ve aday tanıtım toplantısı Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşti. Cumhur İttifakının önemine büyük vurgu yapılan ve büyük bir ilginin olduğu aday tanıtım toplantısına AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan, MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, AK Parti ve MHP Kadın Kolları Başkanları, Ülkü Ocakları Başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda ilk olarak söz alan MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya:“ Gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünmek adına MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik adına oluşturulmuş olan Cumhur İttifakı’nın başarısı için 31 Mart akşamına kadar Cumhur İttifakı Çan AK Parti Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdurrahman Kuzu ile birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmadan son nefer kalıncaya kadar birlik ve beraberlik içinde mücadele edeceğiz” dedi.

AK Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan ise konuşmasında, Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz gecesinde sokaklarda ve meydanlarda kurulduğuna vurgu yaptı.

Arslan:“ Cumhur İttifakı 15 Temmuz gecesi sokaklarda ve meydanlarda kurulmuştur, milletin emrindedir, hak ve hakikatin savunucusudur, zalimlerin karşısında mazlumların yanındadır, sadece milletin hizmetindedir 31 Mart akşamı bu coşkuyu tekrar yaşamak için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız ise konuşmasında Cumhur İttifakı’nın alelade kurulmadığına değindi.

Cumhur İttifakı’nın kurulma sürecinin Gezi Olayları ile başladığının altını çizen Yıldız:“ Gezi Olaylarında tam olarak anlayamadık, hendeklerle beraber biraz daha şekillendi ama 15 Temmuz’da tam anlamıyla gün yüzüne çıktı. Ve o gün biz burada ne oluyor derken, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli olayı anladılar, çözdüler ve bu ittifakı hayata geçirdiler” şeklinde konuştu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ise:“ Cumhur İttifakı bir zorlama ile oluşmuş bir ittifak değil, gönüllerde oluşmuş, aslında cenazemizin, düğünümüzün bir olduğu kalplerimizin her zaman beraber attığı bayrağı ve bu toprağı vatan bilen kardeşlerimizle birlikte yol arkadaşlığımız bizim Cumhur İttifakı. 24 Haziran seçimlerinde başlamış ve mecburen devam etmiş bir ittifak değil bu. Tamamen yol arkadaşlığımız 15 Temmuz gecesi bayrağı alarak sokaklara çıkan tanklara birlikte dur dediğimiz kardeşlerimizin ittifakı” ifadelerine yer verdi.

Yapılan konuşmaların ardından ise Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu, büyük alkışlar eşliğinde söz aldı.

İnsan, şehirler kurar, yollar köprüler yapar, kıtadan kıtaya uzanır, uzaya çıkar ama gönlü ancak bir gönülde sükuna erer. Bir gönlü misafir ettiğinde varlığını hisseder. Bir gönle girdiğinde kendini bulur.

Göğsünde bir et parçası değil alemi taşır sözleri ile konuşmasına başlayan Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu:“ Şehri emanet görmek, şehri emanet almak, şehremini olmak ancak gönül sahibiyse olur, gönüllere girerek olur. İşte biz 2009 yılında bu yana bu bakış açısıyla sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz ve bugünde Çan için hız kesmeden aynı duygular ile karşınızdayız çok şükür. Rabbim yolumuz ve istikametimiz hayırlı eylesin. Niyetimiz hayır akıbetimizde hayrolsun. İşte bu salonda bu akşam niyeti hayır olsan binler var çok şükür. Bu salonda bu akşam vatan için, bayrak için, ezan için, bu ülkenin ve Çanımızın bekası için bir araya gelen Cumhur İttifakı var. AK Parti var, MHP var. Rabbim bu birlikteliğimiz ve muhabbetimizi daim kılsın ve 31 Mart akşamı kazanacağımız zafer ile bunu taçlandırsın inşallah” dedi.

Türkiye’nin yerli ve milli iki siyasi lideri bulunduğuna dikkat çeken Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu:“    Hepimizin malumu ülkemizin iki yerli ve milli lideri olan Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin Beka için Milli Karar, Cumhur için istikrar anlayışıyla ortaya koydukları birliktelik Çanımızda da tesis edildi. Ve bu birliktelik Çanımıza çok yakıştı. İki lider bu ittifakı rastgele kurmadı. Çünkü bu ittifak çıkar üzerine masada değil, 15 Temmuzda milletin talebi ile meydanlarda kuruldu.

Şöyle tersten bir düşünün bu ittifakın önemini kavramak için; Milletin derdiyle dertlenen iki lideri alın!! Kim kalır ortada?

15 Temmuzda o gece bir belediye başkanının evinde saklanan?, Afrine niye girdik diyen, PYD komşumuz olsun diye kendi askerini, devletini, Cumhurbaşkanını Avrupa’ya şikayet eden  Kemal Kılıçdaroğlu. Birde 15 Temmuz başarılı olsaydı Başbakan olacağım diyen bir hanımefendi, Meral Akşener.

Onun için bu ittifak kıymetli işte onun için bu Cumhur İttifakında ve neticede bu gece bu salonda, Vatan, Millet, Bayrak, Ezan diyenler var. Velhasıl bu salonda; Recep Tayyip Erdoğan’ın yiğitleri ile Devlet Bahçeli’nin evlatları var. Çok şükür. İşte bu vatan evlatları ve yiğitleri Allah’ın izniyle 31 Mart için zafere yürüyor. Rabbim yolumuz açık eylesin. Ayağımıza taş değdirmesin inşallah” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu konuşmasının ardından Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarını tek tek sahneye çağırdı. Toplu fotoğraf çekimin ardından program sona erdi.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Güvemalan Ortaokulu Öğrencileri İzleyicileri Derinden Etkiledi
    »    
Biga Beşiktaşlılar Derneği Yıldönümünü Kutladı
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
    »    
Çanakkale Ruhu Biga Ortaokulunda Yaşıyor
    »    
Kaymakam Mustafa Can Şehit Aileleriyle Bir Araya Geldi
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
Karabiga’da Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü Kutlandı
    »    
Zeki Akaydın ve Bisikletliler Dernek Üyeleri Şehitleri Ziyaret Ettiler
    »    
TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulunda Devir Teslim…
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(21)
    »    
Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü Biga’da Törenlerle Kutlandı
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
İstihdam Seferberliği Teşvikleri Biga TSO’da Anlatıldı
    »    
Ada Mahallesi Geceyi Tedirgin Geçirdi
    »    
BİSHAK Takip Ediyor ve Çalışıyor
    »    
DOĞTAŞ İle Birlikte Türk Bayrağı Dalgalanıyor
    »    
Biga TSO Başkanı Şadan Doğan’dan Firma Ziyaretleri
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
Biga Fenerbahçeliler Derneğinden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Küçük Çocuk, Kurtarılan Kedisine Sıkı Sıkı Sarıldı
    »    
İl Birincilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
    »    
Deprem Gerçeğini Unutmadık Unutturmadık
    »    
Bereket Pide Bigalıların Hizmetinde
    »    
ÇTSO Mart 2019 Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
Karabiga Şehitliğinde Önemli Çalışma
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
Akreditasyon Denetimine Baş Denetçi Haluk Ali Güneş Katıldı
    »    
Biga’da 14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Sağlıklı Bir Hayat Herkesin Temel Hakkıdır
    »    
İstihdam Seferberliği 2019 Kapsamında Üye Ziyaretleri Başladı
    »    
Biga İş Dünyasından İstihdam Seferberliği Çağrısı
    »    
Biga Belediyesinden Önemli Uyarı
    »    
Çanakkale İŞKUR’dan İstihdam Teşvikleri Ziyaretleri
    »    
Balıklıçeşme Muhtar Adayı Projelerini Açıkladı
    »    
ÇTSO, TOBB Akreditasyon Geliştirme Denetimini Tamamladı
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Çanakkale’de 3 dakika Arayla 2 Deprem
    »    
Biga Ticaret Borsası Tarım ve Orman Bakanını Biga’da Ağırladı
    »    
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’tan Çanakkale Barosu’na Ziyaret
    »    
Çanakkale Devlet Hastanesinin Uzman Kadrosu Güçleniyor
    »    
Biga Ticaret Borsasından Ziyaret
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü
    »    
Dikkat Fırtına Uyarısı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
BT Partisi Çanakkale, Biga ve Kepez Belediye Başkan Adayları Projelerini Açıklıyor
    »    
Kadın Avukatlar, Dünya Kadınlar Günü’nde Biraraya Geldi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
İndirimli Alışveriş Günlerinde Muhteşem Final
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Bekçiler Biga Sokaklarına Geri Dönüyor
    »    
AFAD Yarın İçin Uyardı!
    »    
Erdoğan’dan Afacanlar’a Kahvaltı
    »    
Biga TSO’dan Kadınlar Günü Resepsiyonu
    »    
Bayram Piknikçileri Ziyaret Etti
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Gökhan Gür’den Amatör Spor Vurgusu
    »    
Karabiga CHP ve İYİ Parti ittifakı
    »    
Biga’da Fetö Operasyonu 1 Kişi Tutuklandı
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
BİSİAD Belediye Başkan Adaylarıyla Bir Araya Geldi
    »    
Biga ADD’den 8 Mart Kahvaltısı
    »    
Kaptanlar Un Ankara Fuarında
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
Biga´da Muhtar Adayları Bir Araya Geldi
    »    
Biga ADD Huzur Evini Ziyaret Etti
    »    
Biga’da Uyuşturucu Operasyonu
    »    
Biga’daki Esnaf Kadınlar Kahvaltıda Bir Araya Geldi
    »    
Çan Esnaf İndirimli Alışveriş Günleri Başladı
    »    
Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Yapıldı
    »    
Çanakkale İŞKUR Teşvikler Hakkında Danışma Masası Kurdu
    »    
Gökhan Bayram’dan Şiirli Jest
    »    
Biga’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı
    »    
Bir 8 Mart Daha Geldi…
    »    
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun
    »    
Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’dan Açıklama
    »    
Çan Belediyesi Gödek Geleneğini Devam Ettiriyor
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Biga´da Fotoğraf Kutusu Açıldı
    »    
Biga TSO, KOSGEB Temsilcilik Ofisi Kurdu
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
Elektirikler Kesilecek
    »    
Bakan Pakdemirli’den Çiftçiye Ödenek Müjdesi
    »    
Erdoğan Yalçınkaya Muhtar Adaylığını Açıkladı
    »    
Karataş: Seninle Gurur Duyduk Ali Sadi...
    »    
Ceylan: 700 Öğrenci Belediye Kararların Üstündedir
    »    
Şadan Doğan’dan İstihdam Seferberliği Açıklaması
    »    
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’na Ziyaret
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Evet, Kabul Ediyorum Beka Sorunumuz Var!
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(21)
Kadir Atay
Ben Anlayamadım...
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0