Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Dur İhtarına Uymadı, Polis Ateş Açtı      Son Dakika!.. Biga’da Neler Oluyor?      Biga BJK’de Olağanüstü Genel Kurul Yapıldı      Sağanak Yağışa Dikkat       Kaldırımbaşı Köyü Girişinde Feci Kaza      17 Ağustos Depreminin 20. Yılı      Fenerıum TIR’ı Biga’da      Gelibolu İskelesi Artık 4 Gemi Yanaşma Rampasıyla Hizmet Veriyor      Fulden İle Mehmet Onur Evet Dedi      Biga´da Kurban Bayramı Sonrası Trafik Uygulaması      On Şehirden Biri Çanakkale       Aşağıdemirci Köyü Kadınlar Kahvesi Açıldı      783 Bin Liralık İkramiye Çanakkale’ye Çıktı      Gökçe İle Mustafa’dan Mutluluk Rüzgarı      Bigaspor Bolu Kampında      Özgür Ceylan’dan İlçe İlçe Bayramlaşma      Minikler Futbol Turnuvası Şampiyonu İdriskoruspor       "Çanakkale’deki Keçi - Koyun Ölümleri Araştırılsın"      Jandarma Kayıp Koyunları Drone İle Buldu      MHP Biga İlçe Teşkilatının Bayramlaşması İlçe Binasında Yapıldı     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Çiçeklidede’den Tarihi Birlik ve Beraberlik Mesajları
30 Mart 2019 Cumartesi 15:00
12
14
16
18


Yerel Seçim çalışmalarının son mitingini Çiçeklidede Meydanı’nda büyük bir kalabalığın katılımıyla gerçekleştirene Millet İttifakı Adayı İsmail Işık, son konuşmasında yeni dönemin manifestosunu da açıkladı. Halk Meclisleri ile başlayan Birlik ve Beraberlik Mitingleri; Bigalıların büyük ilgisine sahne oldu.

Çiçeklidede Birlik ve Beraberlik Mitingi’ne Çanakkale Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek de katıldı. Başkan Işık’ın annesi de mitingde oğlunu yalnız bırakmadı.

Seçim Koordinasyon Merkezi’nden başlayan yürüyüşte Başkan Işık’a balkonlardan gösterilen ilgi dikkatlerden kaçmadı. Millet İttifakı Adayı İsmail Işık’ı Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Göven ile mahalleli gençler karşıladı. Başkan Işık ve beraberindekiler sahneye büyük bir güçlükle ilerlediler.

Sahneye ilk çıkan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek özetle şunları söyledi:

“YALOVA’DA, İSTANBUL’DA BİGA KONUŞULUYOR”

“Helal olsun Biga, helal olsun. İsmail Işık Biga’ya gerçekten âşık ama asıl önemlisi Biga aşkına sahip çıkıyor. İsmail Işık’a sahip çıkıyor. Helal olsun sizlere, helal olsun. Teşekkür ederim. Ben uzun konuşmayacağım. Son sözü İsmail Işık’a bırakacağım. Yalnız birkaç şey paylaşmak istiyorum. Bu akşam burada Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı olarak değil, İsmail Işık’ın bir dostu, arkadaşı olarak bir şeyler paylaşmak istiyorum. Yıllardır birlikte mücadele ediyoruz. Demokrasi mücadelesi veriyoruz. Arkadaşım İsmail Işık’la yürürken bir kez daha kendisi ile gurur duydum. Sizlere teşekkür ediyorum. O balkonlardan sallanan eller, o teyzelerimiz soğuk havaya rağmen işte bu her şeyi gösteriyor. Biga’da seçim bitmiş. Helal olsun Biga, helal olsun. Biga Güney Marmara’nın parlayan yıldızıdır. Yalnızca Çanakkale’nin değil. Niçin? Çünkü Biga üreten bir kenttir. Ürettiği için mutlu ve huzurludur. Ve Biga İsmail Işık ile daha mutlu ve huzurlu oldu. Bu akşam genel siyaset yapmayacağım. İsmail Işık seçildikten sonra kendisine oy versin vermesin tüm hemşehrilerini kucakladı. İsmail Işık seçildikten sonra harcadığı her kuruşun hesabını halkına verdi. İsmail Işık seçildikten sonra Biga’da yaşayan herkese huzur verdi. Geçen hafta seçim çalışmaları için Yalova’daydım. Vefa başkana destek olmaya gittik. Yalova’da herkes Biga’yı konuşuyor. İstanbul’da Biga’yı konuşuyorlar biliyor musunuz?  Ben bitiriyorum, söylenecek çok şey var.”

“İKTİDAR DEĞİŞMEYECEK. UYARI VERECEĞİZ”

“Değerli hemşehrilerim, değerli büyüklerim ve sevgili arkadaşlarım. İsmail Işık Belediye başkanımız olarak devam edecek. O bu meydandan görülüyor. Fakat seçmen olarak hangi siyasi görüşten olursak olalım, ben AKP’ye MHP’ye oy veren kardeşlerim, hemşehrilerime de seslenmek istiyorum. Seçmen olarak sorumluluklarımız var. Bugün oy kullanamayan çocuklarımıza, gençlerimize karşı sorumluluklarımız var. Ülkemizin geleceğine karşı sorumluluklarımız var. Sayın Erdoğan ve Sayın Erdoğan’ın istediği bakanlar ülkeyi yönetmeye devam edecekler. Seçmen olarak 57 milyon seçmen olarak sandıkta bir mesaj vermemiz gerekiyor. Eğer bir şeyler iyi gitmiyorsa, işsizlik, yoksulluk büyüyorsa, çocuklarına ekmek götüremeyen işsiz babalar memleketin her köşesinde maalesef yaşamlarına son veriyorsa, Sakarya Tank Palet Fabrikası Katar ordusuna ihalesiz veriliyorsa, hayır bizde yuh yok, yuh yok. Bizim çiftçimiz bizim üreticimiz dünyanın en pahalı mazotunu kullanıyorsa, bizi yönetenlere sandıkta bir mesaj vermemiz gerekiyor. İktidar değişmeyecek. Korkmaya gerek yok. Seçmen olarak sorumluluklarımız var. İşte Biga’da da öyle bir mesaj verin ki büyük farkla kazanalım. Biz Millet İttifakı olarak demokrasiye sahip çıkıyor ve İsmail Işık’a güveniyoruz. İsmail Işık ile gurur duyuyoruz. Ama en önemlisi Biga sahip çıkıyor. Onun için martın sonu bahar. Her şey iyi olacak. Sevgi ve saygılarımla, sağ olun var olun.”

Millet İttifakı Adayı İsmail Işık büyük sevgi gösterileri eşliğinde sahneye çıktı. Binlerce Bigalı’ya hitaben konuşan Millet İttifakı Adayı İsmail Işık’ın konuşması sırasında duygulandığı gözlerden kaçmadı. Geçtiğimiz 5 yılda Biga’da büyük bir değişim ve gelişime imza atan Millet İttifakı Adayı İsmail Işık şöyle konuştu:

ÇİÇEKLİDEDE’DE BÜYÜK SEVGİ SELİ

“Çok teşekkür ederim Cumhuriyet Mahallesi Çiçeklidede sakinlerine çok teşekkür ederim. Kendi mahalleme beni bağrına bastığı için, bana sahip çıktığınız için teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Beş yıl önceki seçim çalışmalarına da Çiçeklidedespor lokalinde başladık. Bu senede aynısını yaptık. Seçim kampanyasına noktayı da burada koyuyoruz. Çiçeklidede’de büyüdüm. Bu mahallenin kültürü ile büyüdüm. Bu mahallenin kültüründe dostluk, birlik, beraberlik, büyüye saygı, küçüğe sevgi, dürüstlük ve çalışkanlık var. İşte bu saydığım değerlerle bana verdiğiniz bu onurlu görevi, sizlerden aldığım bu emaneti gözümün nuru gibi sakınarak bugünlere getirdik. Biga’ya şöyle bir dönün bakın. Beş yıl öncesini bir düşünün. Bir de şimdiyi düşünün. Biga gibi bir kavram oldu. Herkes dışarıda Biga’yı anlatıyor. Biga gibi yapacağız, Biga gibi olacağız diyor. Ama gerçeği biziz ve buradayız. Aferin Biga’ya, teşekkür ederim sizlere.’’

“ÇANAKKALE RUHUYLA MÜCADELE ETTİK”

“Teşekkür ederim. Sizlerin bu tezahüratları bizim enerjimizi arttırıyor. Biga sevgimizi ve Biga sevdamızı arttırıyor. Beş yıl önce Bizim İsmail diye yola çıktık. Sevgi kazanacak dedik. Sizin İsmail olarak devam ediyoruz. Sevgi de kazandı, Biga’da kazandı. Bundan sonra da kazandırmaya, bu güzel kenti geliştirmeye, kalkındırmaya ve büyütmeye devam edeceğiz. Çocuklarımızdan, torunlarımızdan emanet aldığımız bu kenti geleceğe taşımak zorundayız. Onlara huzurlu ve mutlu bir kent bırakmak zorundayız. Ben de beş yıldır bunun için çalışıyorum. Evet, sizin İsmail olduk. Kimseyi ayrıştırmadık. Ötekileştirmedik. Partisine bakmadık. Oy verdi, vermedi diye bakmadık. Biga’nın hiçbir mahallesini, hiçbir sokağını ayırmadık. Nerenin neye ihtiyacı varsa, kimin ihtiyacı varsa hepsine yardımcı olmaya çalıştık. Hepimiz insanız. Bugün varız, yarın yokuz. Üzüntülü zamanlarımız oldu. Sevindiğimiz zamanlarımız oldu. Bunların hepsinin kalbimizde izi var. Her şeyden önemlisi, o bir ihtiyaç sahibinin, o bir isteği olan vatandaşımın işini çözdükten sonra, onun gözlerinde gördüğüm ışık oldu. Hak, hukuk, adalet bizim mücadelemiz. Bu mücadeleyi yerine gelene kadar verdik. Allah’ın izniyle adalet olana kadar da devam edeceğiz. Beş yıl önce yetkiyi verdiniz. Biz de bu kenti geliştirmek ve kalkındırmak için gece gündüz demeden çalıştık. Çanakkale ruhuyla mücadele ettik. O Seyit Onbaşı’nın, Bahçelili Mehmet Çavuş’un ruhuyla mücadele ettik. Yarbay Mustafa Kemal’in ruhuyla mücadele ettik. Çanakkale’de onlar kimseyi ayırmadılar. Şehit olabilmek için yarıştılar. Bu memleketi bize bırakabilmek için canlarını feda ettiler. Onların emanetine sahip çıkmak, bizim boynumuzun borcudur.”

“MUTLU BİGA’NIN DEVAMI İÇİN…”

“Birlik ve beraberliğimizi sağladık. Bu birlik ve beraberliğin içerisinde;  ‘Biz milliyetçiliği Kıbrıs’ın Beşparmak dağlarına yazdık’ diyen Karaoğlan Bülent Ecevit’in güvercinleri var. Süleyman Demirel’in kır atının süvarileri var. Turgut Özal’ın çalışkan arıları var. Necmettin Erbakan’ın mücahitleri var. Alparslan Türkeş’in bozkurtları var. Meral Akşener’in iyi ve güzel insanları var. Cumhuriyet Halk Partisi’nin vatanseverleri ve Atatürkçüleri var. İşte biz Biga’yı kucaklıyoruz derken bunları kast ediyoruz. Hiçbir siyasi partiyi ayırmadık. Hiçbir insanımız ayırmadık. Herkes ihtiyacı olduğu kadar kanunlar çerçevesinde Biga Belediyesi’nin imkânlarından yararlandı. Beş yıldır durmadan didindik ve çalıştık. Kaynak yarattık. Bigalının neye ihtiyacı varsa hiç düşünmeden hepsini gerçekleştirdik. İşte bütün bölgeye örnek olan Atatürk Kültür Merkezi, Şehir Parkı, Katlı Otopark, çarşı düzenlemesi, kreşler sağlık ocakları ne varsa hepsini gerçekleştirmeye çalıştık. Şöyle bir düşünün. Kocabaş Çayı’nı düşünün. İçinde kayıklar geziyor. Kenarında çocuklarımız oynuyor. Piknik yapıyoruz, gençlerimiz spor yapıyor.  Amacımız böyle bir Biga yaratmak. Mutlu Biga’yı devam ettirmek. 3 milyon insan Biga’nın kenarından geçiyor. Şirintepe Mahallemizde bulunan eski pancar deposu alanında yapacağımız mola yeri ile hem yöresel ürünlerimizi satacağız hem de 750 gencimize iş imkânı sağlayacağız. 15 gün önce temelini attık. Sosyal konut projemiz hızla devam ediyor. 600 konut olacak tamamlandığında. 100 konut Namazgâh bölgemizde, 100 konut Bademlik bölgemizde, 400 konut Çiçeklidede Mezarlığı çevresinde olacak. Evsize ev, işsize iş mutlu Biga için hayırlı olsun.”

“BİGA BELEDİYESİ’NİN İMKANLARI BİGA’YA YETER”

“2’nci dönem sizlerden yetki almak için karşınızdayım. 2’nci dönem yetki almak, ‘Mutlu Biga’yı devam ettirebilmek, çağdaş, huzurlu ve yaşanabilir bir kent yapmak için sizlerden yetki istiyoruz. 15 yıldır aktif siyasetin içerisindeyim. Bugüne kadar bu kürsülerden başkaları için benden bir kötü söz duydunuz mu? Duyamazsınız zaten. İşte o Çiçeklidede kültürü buna izin vermez. 60 aydan beri Biga Belediye Meclisinde bulunanlar, 58 ay sustular son iki ay hepsi maşallah bülbül oldular. Niye bülbül oldular. İsmail Işık’ı kötülemeye bülbül oldular. 58 aydır neredeydiniz? 58 aydan beri niye konuşmadınız? Yaptıklarımıza hiçbir şey diyemiyorlar. Yapacaklarımıza yapamaz diyorlar. Geçen seçimde de yapamaz diyorlardı. Suyu yüzde 30 indiremez dediler. İlk meclis kararımızla suyu yüzde 30 ucuzlattık. Ve şimdi iki ayda bir okunan su faturalarında benim Belediye Başkanı olduğum dönem içerisinde 20 ton su  ücretsiz olacaktır. Beş yıldan bu yana her zaman söyledim. Ben hesap uzmanıyım, mali müşavirim dedim. Bir mali müşavir, bir hesap uzmanı titizliğiyle kılı kırk yararak, kuruşun hesabını yaparak çalıştık. Yetimin hakkını, Bigalının parasını hiç kimseye yedirmedik. Bundan sonra da yedirmeyeceğiz. Onlar bizi istedikleri kadar karalamaya çalışsınlar. Güneş balçıkla sıvanmaz. Biga Belediyesi’nin imkânları çok fazla. Bakın ihalesini yeni yaptık. Seçimden hemen sonra 10 milyon liralık yeni araçlarımız geliyor. Biga Belediyesi’ni karalamaya çalışanlara buradan duyuruyorum. Biga Belediyesi Biga’ya da yeter, Çanakkale’ye de yeter. Ben de bu mahallede yetişmekten ve Bigalı olmaktan gurur duydum. Ömrümün sonuna kadar da o gururu taşıyacağım.”

“PANAYIR HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

“Evet kadınlarımız, bacılarım. Biz en çok kadınların, gençlerin ve çocukların belediyesi olduk. Atatürk Kültür Merkezimizde ve Bilgi evlerimizde aile ekonomilerine katkı yapabilmek için sizlerle beraber çalıştık. Önümüzdeki dönemde bu kurslarımız ve çalışmalarımız daha da artacak. Bugün ne varsa, önümüzdeki dönem tam 2 katı olacak. Tam 2 kat artıracağız bütün çalışmalarımızı çünkü Biga’mız çok hızlı büyüyor. Kreşlerimiz. İki kreşimiz var. Çok ilgi gördü. 500 müracaat oldu 180 kapasiteli kreşlerimize ve şimdi bütün mahallelerimize kreş yapacağız. Çiçeklidede’ye de kreş yapacağız. Gençlerimiz sizlerin geleceği için eğitimi önemsiyoruz. Sizlere eğitim aldığınız okullarımıza bütün desteği verdik. 3 yeni okulun arazilerini Biga Belediyesi olarak tahsis ettik. Ben bir soruyla Ankara Siyasalı kaçırdım. Belki Kaymakam olamadım ama Belediye Başkanı oldum. İşte evlatlarım siz bir soru ile okul kaçırmayın diye biz gece gündüz çalışıyoruz. Okullar, kütüphaneler hepsi size helal olsun. Bu akşam son akşam olduğu için başka konuşma imkânımız olmayacak diye notlar aldım. Onun için sık sık aldığım notlara bakıyorum. Hiçbir şeyi unutmak istemiyorum. Sizlerle önümüzdeki dönem nasıl mutlu olacağımızı paylaşmak istiyorum. Kadınlarımız panayır istediler. Panayır da size kurban olsun. 8 Haziran da Panayırımız hayırlı uğurlu olsun.”

SONER DEDEOĞLU’NU DA UNUTMADI

“Seçimler çok önemli! Ben 55 bin Bigalının yüzü gülene, mutlu olana kadar gece gündüz demeden çalışacağıma Çiçeklidede’den bütün Biga’nın huzurunda söz veriyorum. Biga çağdaş, huzurlu ve mutlu bir kent olacak. Bu yolda ciddi adımlar var. Örnek bir kent olduk. İnsanlar artık zaman geçirmek için Biga’ya geliyorlar. Burada verdiğiniz destek ve katkılar için beş yıldan beri yalnız bırakmadığınız için bir kez daha teşekkür ediyorum. Ama bu akşam biraz mahzun ve hüzünlüyüm. Mahallemizin göz bebeği Soner Dedeoğlu kardeşimizi geçen gün kaybettik. Ona bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. O zaten cennetlikti, cennette olduğuna da inanıyorum. Sizleri bu soğuk havada daha fazla tutmak istemiyorum. Birlik ve beraberlik yürüyüşümüz seçim koordinasyon merkezimize kadar devam edecek. Yarın saat 13:00’da Şehir Parkı önünde buluşup birlik ve beraberlik yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Katılımlarınızı bekliyorum.”

Belediye Meclis Üyelerini tek tek sahneye davet eden Millet İttifakı Adayı İsmail Işık, hayatındaki iki önemli kadını, annesi ve eşini de sahneye davet etti. Bu anlar binlerce Bigalı’dan büyük alkış topladı. Özçekim (Selfie)’in ardından ‘Sev Kardeşim’ adlı şarkıyla Birlik ve Beraberlik Mitingleri tamamlandı.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Mobbing Yalanını Atanlar Kayıp 600 Bin Tl’nin Hesabını Versin
    »    
Başkan Erdoğan, Basın Mensuplarıyla Buluştu
    »    
İrez, CHP Meclis Grubuna Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi
    »    
Seçim Analizim
    »    
Başkan Ahmet Şahin Gündeme Dair Açıklamalar Yaptı
    »    
Biga Belediyesi’ndeki Mobbing’e CHP’den Sert Tepki
    »    
Biga Belediyesi’nde Stratejik Plan Toplantısı
    »    
“Köylerimizin Sorunlarını En Aza İndirmek İstiyoruz”
    »    
Biga Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
    »    
“Hacılık Mekke’de Başlamaz, Mekke’den Ayrılınca Başlar”
    »    
Çanakkale’ye Turizm Alanında Yeni Bir Pencere Açılıyor
    »    
Biga CHP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
    »    
İskenderoğlu, Hayvan Hakları ve Yasaları Çalıştayına Katıldı
    »    
Özgür Ceylandan Ulaştırma Bakanlığına Sorular
    »    
Her Şey Güzel Olmasın Mı?
    »    
Ne Yaparsanız Yapın Ama Milleti Germeden, Yormadan Yapın
    »    
Kömür Diye 31 Bin Ton Taş Almışlar
    »    
İstanbul’da Seçimin Yenilenmesi ve İmamoğlu Analizi
    »    
Mayıs Ayı Meclis Toplantısından Suya İndirim Çıktı
    »    
Bozcaadalı İşletmelerden Rezervasyonlara "Oy Ver" Cevabı!
    »    
Gücünüz Atatürk’ün Ölüsüne Bile Yetmiyor, Ölüsünü Bile Yenemiyorsunuz!
    »    
Kişiye Özel Demokrasi Olmaz
    »    
Ermeni Mezalimine Uğramış Türk Milletinin Acısını Paylaşıyorum!
    »    
Asıl Beka Sorunu Budur
    »    
Ceylan “Kızılay Arpalığa Mı Çevrildi?”
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Görevine Resmen Başladı
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Mazbatasını Aldı
    »    
Yenilmişlik Duygusu Var Ya İşte Tam Orada Dikkat Etmek Lazım!
    »    
Bu Hayatta En Büyük Kaybedenler, Bekleyenlerdir
    »    
Çanakkale’de Bülent Öz Farkı
    »    
Belde Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
    »    
Çan’da Öz Dönemi Resmen Başladı
    »    
Pastırmacı Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor
    »    
Çanakkale’de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı
    »    
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine
    »    
Turan “80 Yaşında Adam Buraya Geliyorsa Ben Daha Çok Çalışmalıyım”
    »    
Yeniceköy’den Tüm Biga’ya Sağduyu ve Birliktelik Çağrısı
    »    
Özgür Ceylan’dan Adaylara Tam Destek
    »    
“Güneş Balçıkla Sıvanmaz”
    »    
Adil, Dürüst Belediyeciliğimizin Başlamasına 4 Gün Kaldı
    »    
Şehitlikte İsmail Işık Coşkusu Meydana Sığmadı
    »    
İsmail Işık: “Belediyecilik Deneyim İster O da Bizde Var”
    »    
Kavaklıkta Bülent Erdoğan Coşkusu
    »    
Çavuşköy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli
    »    
Turan; “Haydi Karabiga, Ahmet Elbi’yle "Değişimi" Yaşamaya…”
    »    
Muharrem İnce: Bu İş Bitmiş Hayırlı Olsun
    »    
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Biga´da
    »    
Siyasette Çıtayı Yükseltin
    »    
‘’Biga Halkı ile Kurduğumuz Gönül Köprüsünü Hiç Kimse Yıkamaz”
    »    
İYİ Parti Kırsal Alanda
    »    
Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
    »    
Erdoğan Hatırlarda Kalan Bir Biga İnşa Edeceğiz
    »    
“Bölgenin En Büyük Spor Kompleksi’ni İnşa Edeceğiz”
    »    
Çan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
    »    
Erdoğan Coşkusu Çiçeklidede’de Sokaklara Sığmadı
    »    
“5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”
    »    
Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
    »    
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
CHP Çan Belediye Başkan Adayından Şeffaf Belediyecilik Açıklamaları
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
"Şehir Parkı’nı Ayağınıza Getireceğiz"
    »    
Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
    »    
Çan İstikrara Devam Diyecek
    »    
Engin Özalp: "Gümüşçay’da Spora Canlılık Getireceğiz"
    »    
Gümüşçay’a Temiz Aday: Engin Özalp
    »    
"Birlik ve Beraberliğimizi Asla Kaybetmemeliyiz"
    »    
Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku
    »    
Cumhur İttifakı Gençleri Bir Arada
    »    
En Güzelini Ak Parti En Güzelini Ayhan Gider Yapar
    »    
Pastırmacı ”Devam Diyerek Geliyoruz”
    »    
Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret
    »    
CHP Biga Belediye Başkan Adayı’ndan Biga TSO’ ya Ziyaret
    »    
Biga CHP Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’tan Ziyaret
    »    
Karabiga’ya Beklenenden Daha Fazla Hizmet Getirmek İstiyoruz
    »    
Turan, “90 Yıllık CHP’nin Hikayesi Brezilya Dizilerini Aratmıyor”
    »    
Başkan Işık, Şehir İçi Minibüse Bindi, Vatandaşı Dinledi
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Afrikalılara Da Çok Güzel Taş Taşıtmışlardı
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur içinde yaşamak(36)
Kadir Atay
Olağanüstü Kongre Moda Oldu
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Biga Esnaf Derneği Başkanı İbrahim Mutur...
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0