Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Dur İhtarına Uymadı, Polis Ateş Açtı      Son Dakika!.. Biga’da Neler Oluyor?      Biga BJK’de Olağanüstü Genel Kurul Yapıldı      Sağanak Yağışa Dikkat       Kaldırımbaşı Köyü Girişinde Feci Kaza      17 Ağustos Depreminin 20. Yılı      Fenerıum TIR’ı Biga’da      Gelibolu İskelesi Artık 4 Gemi Yanaşma Rampasıyla Hizmet Veriyor      Fulden İle Mehmet Onur Evet Dedi      Biga´da Kurban Bayramı Sonrası Trafik Uygulaması      On Şehirden Biri Çanakkale       Aşağıdemirci Köyü Kadınlar Kahvesi Açıldı      783 Bin Liralık İkramiye Çanakkale’ye Çıktı      Gökçe İle Mustafa’dan Mutluluk Rüzgarı      Bigaspor Bolu Kampında      Özgür Ceylan’dan İlçe İlçe Bayramlaşma      Minikler Futbol Turnuvası Şampiyonu İdriskoruspor       "Çanakkale’deki Keçi - Koyun Ölümleri Araştırılsın"      Jandarma Kayıp Koyunları Drone İle Buldu      MHP Biga İlçe Teşkilatının Bayramlaşması İlçe Binasında Yapıldı     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
20 Mart 2019 Çarşamba 11:00
12
14
16
18


Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı İsmail Işık, Birlik ve Beraberlik Mitingleri’nin ilkini Hamdibey Mahallesi İnönü Caddesi’nde gerçekleştirdi. Seçim Koordinasyon Merkezi’nden başlayan yürüyüş sırasında Bigalıların balkonlardan Türk bayrakları ve tezahüratlarla destek olmasına Başkan Işık da selamlayarak karşılık verdi.

Kalabalık bir katılımla gerçekleştirilen mitingin sonunda Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın Adayı İsmail Işık; önce tek tek meclis üyesi adaylarını tanıttı. Başkan Işık mitingin sonunda ise sevgi gösterisinde bulunan mahalle sakinlerine çiçek attı.

Sahnede mahalle sakinlerine hitaben konuşan Millet İttifakı Adayı İsmail Işık, konuşmasında özetle şu ifadeleri kullandı:

“ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN”

“Hamdibey Mahallesi bu akşam çok güzel ağ olun var olun. Hamdibey Mahallesi son beş yıldan beri bizleri bağrına bastı. Hamdibey Mahallesi bu akşam bizlere sahip çıktı ve bu güzellikleri yaşatıyor. Teşekkür ediyoruz. Buraya gelene kadar evlerinin pencerelerinden, balkonlarından bayraklarıyla bizleri selamlayan ve burada da balkonlarından bizlere destek olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Sağ olun var olun. Beş yıl önce Bizim İsmail diye yola çıktık. Allah’a çok şükür beş yıldan beri Sizin İsmail olarak karşınızdayım. Sizler bizlere görev verdiniz. Biga’ya hizmet edin dediniz, biz de gece gündüz demeden bu kenti geleceğe taşımak, geliştirmek, kalkındırmak için çalıştık. Geldiğimiz noktada bunun başarılı olduğunu görüyorum. Nereden belli? Her gün dışarıdan Biga’ya insanlar geliyor. Bigalılar artık dışarıya gitmiyor. Çevre iller ve ilçelerden insanlar Biga’ya geliyorlar. Özellikle hafta sonlarını Biga’da geçiriyorlar. Demek ki Biga iyi yolda ilerliyor. Siz istediniz Başkan olduk. Görüyorum ki yine istiyorsunuz. Zaten Bigalıların gözlerinde bu ışığı görmesem tekrar karşınıza çıkmazdım. Beş yıldan beri bizleri yalnız bırakmadınız. Hepinize gönül dolusu şükranlarımı sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun.”

“BAŞARILI OLDUK”

“Önemli günlerden geçiyoruz. Dün 18 Mart 1915 Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yılında bizlere bu vatanı emanet eden şehitlerimizi yâd ettik. Dün akşam Biga tarihinde bir ilki gerçekleştirdik. İktidarı muhalefeti bir araya geldik el ele olduk ve şehitlerimizi andık. Şehitlerimize saygılarımızı sunduk. Eğer onlar 104 yıl önce ‘Çanakkale Geçilmez!’ diye tarihe altın harflerle yazdırmasalardı, biz bugün burada olamazdık. Varlığımızı, birliğimizi onlara borçluyuz. Onların son nefesi bizim ilk nefesimiz oldu. Bu inançla, bu bilinçle buna sahip olarak, Biga’ya hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda başarılı da olduk.  Önümüzdeki dönem projelerimizle başarılı olmaya devam edeceğiz. Projelerimizin bir kısmını arkamda bulunan ekranda görüyorsunuz. Şu anda ekranda gördüğünüz alan, Bigaspor’un önündeki park alanı ve halı sahanın olduğu yer. Bu alanda çocuklarımızın yaz kış oynayabilecekleri alanlar inşa edeceğiz. Biz en çok çocukların ve gençlerin belediyesi olmak istiyoruz. Biga’da yaşayanlar her zaman her şeyin en iyisine layıktırlar.”

“İFTİRA, YALAN, KARA PROPAGANDACILARA YANITI BİGA HALKI VERECEKTİR”

“Yaptıklarımızı biliyorsunuz. Bunları yaşıyorsunuz. Allah’a çok şükür yaptığımız her çalışmanın, her projenin Bigalılar tarafından benimsenmiş olması dolu doluya kullanılıyor olması bizler için en büyük mutluluk ve bahtiyarlık sebebidir. İşte Atatürk Kültür Merkezi bölgede eşi benzeri yok. Her akşam söylüyorum. Atatürk Kültür Merkezi ile köylüsü kentlisi, Bigalıyım diyen herkes gurur duysun. 12 bin metrekare kapalı alan yetmedi bodrum katları yeniden düzenlemeye başladık. 3600 kadınımız gencimiz her gün buradan yararlanıyor. Kütüphanesinden, kafeteryasından, kreşinden ve kurslarından yararlanıyor. Şehir Parkı yine Güney Marmara’nın en büyüğü ve bölgede onun da eşi benzeri yok. Şehir Parkı’nda uygun fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. Çoluk çocuk hep beraber mutlu zamanlar geçiriyorsunuz. İşte millet bahçelerinin Biga’da vücut bulmuş hali Şehir Parkı. Katlı Otopark’ın Balıkesir ve Çanakkale’de bir benzeri yok. Biga’nın ihtiyacı vardı. Çünkü Biga bir ticaret kentidir. İnsanlar Biga’ya çocuklarını ‘Evladım git Biga’da biraz esnaflık, ticaret öğren’ diye gönderirlerdi. Çarşı merkezini açık hava alışveriş merkezi gibi düzenledik. İhtiyacı olan otoparkı da yaptık. Bunları niye söylüyorum. Karşınızdaki kardeşiniz, arkadaşınız verdiği her sözü yapan, yapamayacağının da sözünü vermeyen insandır. Seçimler önümüzdeki beş yıllık zaman için yapılır. 3. dönem adayım. 12 yıldan beri aktif siyasetin içerisinde olan bir kardeşinizim. Bu sahnelerden, bu kürsülerden bir Allah’ın kulu için kötü bir kelime ettiğimi duydunuz mu? Bir başka parti ile ilgili kötü konuştuğumu duydunuz mu? Duyamazsınız. Bizim aldığımız o köy terbiyesi, köyde yetişmiş olmamız bize bunları söyletmez. Bizim ağzımızdan bir Allah’ın kulu kötü söz duymamıştır. Bundan sonra da duymayacaktır. 50 yıldır bu kentte yaşıyorum. Burada olup biten, konuşulan 15 senedir piyasada olduğumdan dolayı nerde ne konuşuluyorsa duyuyoruz. Akla hayale gelmedik iftiralar, yalanlar, karalamaları sizlerin o yüce gönüllerine bırakıyorum. Biz Biga halkının sağduyusuna güvendiğimiz için buradayım. Bigalılara güvendiğim için buradayım. Bunların hepsini elinizin tersiyle iteceğinize inanıyorum. Sizlere olan inancım sonsuz ve tamdır.”

“BU YALANLAR, İFTİRALAR 5 YIL ÖNCE DE VARDI”

“Her akşam söylüyorum. Öyle çok tezahürat yapıyorsunuz ki, söyleyeceklerimi unutuyorum. Ben öyle kâğıttan falan okumuyorum. Ondan sonra meclis üyesi aday arkadaşlarımız ondan sonra bana en önemli projemizi söylemeyi unuttun diye sitem ediyorlar. Unutmadan söyleyeyim. Çünkü onun da dedikodusunu yapıyorlar. Ben söylediysem yaparım. Bulunduğum makama uygun davranıyorum.  Belediye başkanı demek şehri emin demek. Şehrin emin insanı, güvenilir insanı demektir. Benim ağzımdan çıkan söz senettir. Ben ne dersem yaparım. Yapamayacaklarımı da söylemem zaten. Yalanları, iftiraları boş veriyoruz. Dikkate almıyoruz. Eleştirilere açığız. Eksiğimiz, yanlışımız olabilir. Bunları düzeltiriz. Fakat karalamaya, hainliğe ve ihanete asla ve asla geçit vermeyiz. Bu karalamalar ve iftiralar 5 yıl önce de vardı. Düşünün bir kere o dedikoduların bir tanesi bile gerçekleşmedi. Ve gerçekleşemez de zaten. Bizim yapacaklarımız meydanda. Arkamdaki ekranda görüyorsunuz. Broşürlerimizi de dağıtmaya başlayacağız. Her zaman söyledim. Sosyal medyada dönen videolar, broşürlerimizdeki projelerimiz bizim sözümüzdür. Biga’ya senedimizdir. Geçen seçimde açıkladığımız vaatlerimizin tamamına yakınını gerçekleştirdik. Gerçekleştiremediklerimizin de inşaatı devam ediyor. Onlarda birkaç ay içerisinde tamamlayacağız. Biga’nın bölgenin parlayan yıldızı olmasına tamamlandığı zaman katkı vereceklerdir.”

“BU MİLLETE HİZMET İTTİFAKIDIR BU”

“Sevgili Bigalılar bu şehrin bundan beş yıl öncesini düşündüğünüzde özellikle Hamdibey Mahallesi’nde kışın yaşamak çok zordu. İnsanlar bu mahallede özellikle İstiklal Caddesi’nin üst taraflarında yaşayan vatandaşlarımız yağmur yağdığı zaman uyku uyuyamıyorlardı. Göreve geldiğimiz ilk 6 ay bizde sizlerle beraber uykusuz kalıyorduk.  Allah’ a çok şükür bu sorunu çözdük. Söz verdik ve yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek tekrardan karşınızdayız. Türkiye’nin anti demokratik seçim yasalarının Millet İttifakının ortaya çıkması zaruri oldu. İşte bu birlik beraberliğin bir göstergesi ve başlangıcıdır; Millet ittifakı. Cumhuriyet Halk Partisi ile İyi Parti’nin el ele, kol kola Biga’yı geleceğe taşıma yarışıdır. Millet İttifakı seçim kazanmaya yönelik bir ittifak değildir. Bizim ittifakımız bu millete hizmet ittifakıdır. Başkaları ne derse desin, şehit kanları ile sulanmış bu coğrafyada 1071 yılından beri yaşıyoruz. Dünya döndüğü sürece bu topraklar üzerinde yaşayacağız. Bizim gidecek başka vatanımız, başka toprağımız yok. Burada doğduk, burada öleceğiz.”

“ALTYAPI BİTMEDEN ÜSTYAPISINI YAPMADIK”

“Adaspor ve Arapdede köprüsüne kadar olan alanda düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Alt yapı çalışmalarımız hala devam ediyor. Her zaman mesleğimle gurur duydum. Hesap uzmanıyım diye defalarca söyledim. Kılı kırk yaran bir titizlikle bir kuruşunuzu heba etmedik. Popülist projeler hiç yapmadık. Alt yapısı bitmeden, üst yapısını yapmadık. Üzerinde bulunduğumuz İnönü Caddesi, Biga’nın en geniş ve en işlek caddesidir. Yolların bozuk olan yerleri var. Alişdede Camii’nin ve kavşağa kadar olan bölümden, yağmur suyu ve kanalizasyon hattının geçmesi gerekiyor. Seçim üstü burasını 10 günde yapardık. Tertemiz şıkır şıkır olurdu. Seçimden sonra tekrar kazmak zorunda kalırdık. Alt yapısı bitmeden üst yapısını yapamazdık. Sizlerin parasını her zaman kendi paramdan daha titiz davranarak harcadım. Biga’da yaşayan 55 bin kişinin hakkı olduğunu hiçbir zaman aklımdan çıkarmadım. Biga’nın kuruşunu bedavaya harcamadık. İnşallah bu yaz İnönü Caddesi ve Bahtiyar Çavuş Sokağı düzenledikten sonra Hamdibey Mahallesi’nde yaşamak çok daha keyifli olacak. Bu cadde üzerindeki galericiler yapacağımız galericiler sitesine taşındığı zaman buradaki ticaret olağan seyrine geri dönecek ve daha da canlanacak. Biraz sabrınıza ihtiyacımız var.”

“ÇOCUKLARIN VE GENÇLERİN BELEDİYESİ OLDUK”

“Seçimler önümüzdeki beş yıl için yapılıyor. Yaptıklarımız ortada. Bunları konuşmaya gerek yok. Beni karalamaya kimsenin gücü yetmez. Her zaman söylüyorum. Altın çamura düşse de değerini yitirmez. Bu çamurlar bizim üzerimizde leke bırakmaz. Dedikodularla uğraşacak vaktimiz yok. Biz çocuklarımızdan emanet aldığımız Biga’yı onlara daha temiz, gelişmiş nasıl bırakırız onun derdindeyiz. İnsanlarımız rahat, huzurlu, mutlu yaşasınlar; evlerinden çıktıklarında zaman geçirebilecekleri nezih alanlar olsunlar diye çalışıyoruz. Kocabaş Çayı etrafında düzenlemelerimize başladık. Ekranda gördüğünüz hale gelmesi 2019 yazının sonunda olacak. Bizden destek isteyen her spor dalına karşılık verdik. Biz boşuna çocukların ve gençlerin belediyesiyiz demiyorum. Spor alanında faaliyet gösteren gençlerimizi destekledik. Onlar da bizleri her gittikleri müsabakalarda başarı ile temsil ettiler. Madalya ve kupalarla döndüler. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da başarılı sonuçlar aldılar. Bunların daha düzenli ve alt yapısının daha iyi olması için, Çavuşköy Mahallemizin orada bir spor kompleksi yapacağız. Gençlerimiz hem spor yapacaklar hem de Biga’nın tanıtımına katkı sunmaya daha fazla devam edecekler. Geçtiğimiz Cuma günü Namazgah bölgemizde 600 konutluk sosyal konut projemizin ilk etabının temelini attık. Ekranda şu anda gördüğünüz alan Namazgah bölgesi seyir terası ve düğün salonunun yapılacağı alandır. Yapımları tamamlandığında Biga’ya değer katacak projelerdir.”

“KAPALI PAZARYERİNİ BİGA BELEDİYESİ KAYNAKLARIYLA YAPTIK”

“Panayır ile ilgili istekler geldi. 2018 yılında yapmayı planladık. Fakat Pazar yerinin yıkılması ile askıya almak zorunda kaldık. Bigalılar isterse ben yapma makamındayım. 8 Haziran panayır tarihi. Pazar yeri Ağustos ayında bittiği için2018 yılı yetişmedi. 8 Haziran 2019 panayırı yeniden yapmaya başlayacağız. 

Pazaryeri demişken orası ile ilgili söylemek istediklerim var. Biliyorsunuz orası 2006 2007 yıllarında yapıldı. 2017 yılında çöktü. Pazar yerinin tamamı ama tamamı Biga Belediyesi’nin kendi kaynaklarından 8 ay gibi kısa bir sürede yaptık. Bigalıların kullanımına sunduk. Kimseden de para almadık. Bunu bile bizim desteğimiz ile falan yapıldı diye söylediler. Bu kadar da yalan atmayın be kardeşim. Yeter yani. Yeter buramıza geldi.15 milyon lira mütahite ödenmiştir. Sadece 2 milyon liralık kısmına İller Bankası’ndan kredi kullanılmıştır. Taksit taksit ödüyoruz. Bu karalamalara en güzel cevabı sandıkta cevap vereceğiz. 2014 seçimlerinde su ile ilgili tahaadümüzü ilk meclis kararıyla yüzde 30 indirdik. 2019-2024 arasındaki dönemde de Allah’ın izni sizlerin destekleriyle ilk 20 tonluk su kullanımı ücretsiz kullanacaktır.”

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Mobbing Yalanını Atanlar Kayıp 600 Bin Tl’nin Hesabını Versin
    »    
Başkan Erdoğan, Basın Mensuplarıyla Buluştu
    »    
İrez, CHP Meclis Grubuna Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi
    »    
Seçim Analizim
    »    
Başkan Ahmet Şahin Gündeme Dair Açıklamalar Yaptı
    »    
Biga Belediyesi’ndeki Mobbing’e CHP’den Sert Tepki
    »    
Biga Belediyesi’nde Stratejik Plan Toplantısı
    »    
“Köylerimizin Sorunlarını En Aza İndirmek İstiyoruz”
    »    
Biga Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
    »    
“Hacılık Mekke’de Başlamaz, Mekke’den Ayrılınca Başlar”
    »    
Çanakkale’ye Turizm Alanında Yeni Bir Pencere Açılıyor
    »    
Biga CHP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
    »    
İskenderoğlu, Hayvan Hakları ve Yasaları Çalıştayına Katıldı
    »    
Özgür Ceylandan Ulaştırma Bakanlığına Sorular
    »    
Her Şey Güzel Olmasın Mı?
    »    
Ne Yaparsanız Yapın Ama Milleti Germeden, Yormadan Yapın
    »    
Kömür Diye 31 Bin Ton Taş Almışlar
    »    
İstanbul’da Seçimin Yenilenmesi ve İmamoğlu Analizi
    »    
Mayıs Ayı Meclis Toplantısından Suya İndirim Çıktı
    »    
Bozcaadalı İşletmelerden Rezervasyonlara "Oy Ver" Cevabı!
    »    
Gücünüz Atatürk’ün Ölüsüne Bile Yetmiyor, Ölüsünü Bile Yenemiyorsunuz!
    »    
Kişiye Özel Demokrasi Olmaz
    »    
Ermeni Mezalimine Uğramış Türk Milletinin Acısını Paylaşıyorum!
    »    
Asıl Beka Sorunu Budur
    »    
Ceylan “Kızılay Arpalığa Mı Çevrildi?”
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Görevine Resmen Başladı
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Mazbatasını Aldı
    »    
Yenilmişlik Duygusu Var Ya İşte Tam Orada Dikkat Etmek Lazım!
    »    
Bu Hayatta En Büyük Kaybedenler, Bekleyenlerdir
    »    
Çanakkale’de Bülent Öz Farkı
    »    
Belde Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
    »    
Çan’da Öz Dönemi Resmen Başladı
    »    
Pastırmacı Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor
    »    
Çanakkale’de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı
    »    
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine
    »    
Çiçeklidede’den Tarihi Birlik ve Beraberlik Mesajları
    »    
Turan “80 Yaşında Adam Buraya Geliyorsa Ben Daha Çok Çalışmalıyım”
    »    
Yeniceköy’den Tüm Biga’ya Sağduyu ve Birliktelik Çağrısı
    »    
Özgür Ceylan’dan Adaylara Tam Destek
    »    
“Güneş Balçıkla Sıvanmaz”
    »    
Adil, Dürüst Belediyeciliğimizin Başlamasına 4 Gün Kaldı
    »    
Şehitlikte İsmail Işık Coşkusu Meydana Sığmadı
    »    
İsmail Işık: “Belediyecilik Deneyim İster O da Bizde Var”
    »    
Kavaklıkta Bülent Erdoğan Coşkusu
    »    
Çavuşköy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli
    »    
Turan; “Haydi Karabiga, Ahmet Elbi’yle "Değişimi" Yaşamaya…”
    »    
Muharrem İnce: Bu İş Bitmiş Hayırlı Olsun
    »    
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Biga´da
    »    
Siyasette Çıtayı Yükseltin
    »    
‘’Biga Halkı ile Kurduğumuz Gönül Köprüsünü Hiç Kimse Yıkamaz”
    »    
İYİ Parti Kırsal Alanda
    »    
Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
    »    
Erdoğan Hatırlarda Kalan Bir Biga İnşa Edeceğiz
    »    
“Bölgenin En Büyük Spor Kompleksi’ni İnşa Edeceğiz”
    »    
Çan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
    »    
Erdoğan Coşkusu Çiçeklidede’de Sokaklara Sığmadı
    »    
“5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”
    »    
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
CHP Çan Belediye Başkan Adayından Şeffaf Belediyecilik Açıklamaları
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
"Şehir Parkı’nı Ayağınıza Getireceğiz"
    »    
Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
    »    
Çan İstikrara Devam Diyecek
    »    
Engin Özalp: "Gümüşçay’da Spora Canlılık Getireceğiz"
    »    
Gümüşçay’a Temiz Aday: Engin Özalp
    »    
"Birlik ve Beraberliğimizi Asla Kaybetmemeliyiz"
    »    
Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku
    »    
Cumhur İttifakı Gençleri Bir Arada
    »    
En Güzelini Ak Parti En Güzelini Ayhan Gider Yapar
    »    
Pastırmacı ”Devam Diyerek Geliyoruz”
    »    
Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret
    »    
CHP Biga Belediye Başkan Adayı’ndan Biga TSO’ ya Ziyaret
    »    
Biga CHP Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’tan Ziyaret
    »    
Karabiga’ya Beklenenden Daha Fazla Hizmet Getirmek İstiyoruz
    »    
Turan, “90 Yıllık CHP’nin Hikayesi Brezilya Dizilerini Aratmıyor”
    »    
Başkan Işık, Şehir İçi Minibüse Bindi, Vatandaşı Dinledi
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Afrikalılara Da Çok Güzel Taş Taşıtmışlardı
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur içinde yaşamak(36)
Kadir Atay
Olağanüstü Kongre Moda Oldu
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Biga Esnaf Derneği Başkanı İbrahim Mutur...
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0