Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : ÇTSO Komite Başkanları Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi      Sanayi ve Teknoloji Bakanı Çanakkale’de      Yağmur Bir Çok Köyde Heyelana Sebep Oldu      Başsavcı Yalçınöz’den Biga TSO’ya İade-i Ziyaret      Biga Meslek Yüksek Okulu, AKEAD Yazılım A.Ş. ile Protokol imzaladı      Kadınları Şanslı Kepez      Biga’da Eve Giren İki Kişi Mutfak Eşyalarını Çaldı      ÇTSO’ dan Rektörlüğe Ziyaret      Her Yer Çanakkale      Biga’da Toplu Sözleşme İmzalandı: İşçiye Yüzde 26 Zam      İl Birincileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi      MHP Biga İlçe Başkanlığında Saadettin Saat Dönemi       Bigaspor’dan Beşiktaşa      Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı Kapılarını Açtı      Biga TSO’dan Oto Galericilerine Belge Töreni      “49 Söz Verdik, Daha Fazlasını Yaptık”      Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında İlçe Finalistleri Belli Oldu      İŞKUR ve SGK Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi      Biga TSO’da Plastik Poşet Toplantısı Yapıldı      AFAD Uyardı!     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» SİM MOBİLYA A.Ş.

     1973 yılında Osman BOYLU tarafından kurulan firmamız; Mobilya Sektöründe genç, dinamik, etkin bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

        Mobilya piyasasının trendlerini ve özgün tasarımlarını müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

        Sim Mobilya kurulduğu günden bu yana; tüketici memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden;  estetik, kaliteli ürünleri; uygun fiyat politikalarıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmaktadır.

         Firmamız Çanakkale, Biga ve Çan da olmak üzere toplam 9 mağaza ile tüketicilere hizmet sunan; bölgenin en dinamik firmalarından biridir. Müşteri öncelikleri odaklı; nitelikli hizmet anlayışı içindedir.                                                                

Özel tasarımlar gerektiren projeli işlerde; deneyimli, yaratıcı ve yetenekli çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Sim Mobilya üyeleri olarak bizler; marka bilinirliliğimiz ve beğenilerinizin artıyor oluşundan; keyif alıyor, gurur duyuyor.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Sim Mobilya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Boylu yaptığı açıklamada kuruluş ve büyüme sürecini samimiyetle anlatırken adeta eski günleri yaşadı. Boylu açıklamasında,

 ''1973 yılında 50 metrekarelik bir işyerinde başladığım mobilya üretimi ve satışını atölyede hizmet vererek yapmaya başladım. Sim Mobilya ismini ise sanat okulundaki hocam Saim Çınar'ın önerisi ile kullandım. 1973 yılından 1995 yılına kadar bu şekilde devam eden çalışmalarım 1996 yılında oğlum Cahit'in askerliğini tamamlayıp gelişi ve birlikte çalışmaya başlamamız ile adeta çağ atladı.

1997 yılında İstikbal ile anlaşarak sözleşme imzaladık ve ilk mağazamızı Biga'da açtık.

Mobilya sektöründeki ilk iş yerimiz 45 metrekare imalathanemiz 50 metrekare iken ilk açtığımız İstikbal mağazamız 500 metrekare idi. Oğlum Cahit'in ufku çok genişti. İşimizde lokomotif görevini üstlendi. Büyüme evresinde Cahit'in emeği çok fazladır.

O dönemlerde Biga'da mağaza büyüklükleri 80-100 metrekare iken biz 500 metrekare büyüklüğünde Biga'nın en büyük mağazasını  açtık.                                  

Müşterilerimiz bize teveccüh gösterdi ve beklentilerimizin üzerinde taleple karşılaştık. Kara beton üzerinde mobilya mağazacılığı yapılırken biz 500 metrekare yere halı kapladık.                            

Müşterilerimizin memnuniyetini arttırdık. Talep yoğun olunca ikinci, üçüncü derken Çan, Çanakkale'de toplam dokuz mağazamızla halkımıza hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim her zaman olmazsa olmazımız olmuştur. '' diyen

Osman Boylu Sim Mobilya'nın büyüme evrelerinden en önemlisinin mobilyada sıcak kaplama olarak bilinen Pres'i Çanakkale'ye getirmektedir. 1983-1985 yılları arasında mobilya hammaddesi satışı yaptık.                                 

Mobilyacılığın olmazsa olmazı sıcak kaplama olarak bilinen Pres'i 1983 yılında Çanakkale'ye ilk defa ben getirdim. Presçilik şirketimizin büyümesine büyük katkı sağladı. Çanakkale bölgesinde hiç olmayan bir makine getirerek bölgede bu işi yapan tek firma olduk ve tüm mobilyacılar bizimle çalışmak zorundaydı. 1995 yılında alternatif malzemeler çıkınca Pres işini bıraktık. O dönemlerde Biga'da imalatçı az olduğu için biz Türkiye'de malzeme satışında olağanüstü işler yaptık.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Sim Mobilya A.Ş. Genel Müdür Cahit Boylu firmanın gelişimini şöyle anlattı:                                 

''Babamın kurduğu işe sahip çıkarak daha da geliştirmek amacıyla askerlik görevin ardından işimize olağanüstü önem verdim.

Yaşadığım bir anımı sizlerle paylaşmak istiyorum. İlk büyük mağazamızı açtığımız yıl Yeniçiftlik'ten gelen bir müşterimiz mağazaya girerken ayakkabılarını çıkarttı, ellerini beline koyarak burası ne kadar büyük bir mağazaymış dedi. Müşterimiz işyerimizden ayrılmadan tüm ihtiyacını mağazamızdan karşıladı.

İki yıl sonra yine aynı köyden bir başka müşterimiz mağazamızda bu defa ayakkabıları çıkarmadan baktı ve «diğer çeşitleriniz nerede» diye sordu. Biz iki yıl içerisinde bu değişimi görünce etkilendik ve bu taleplere nasıl yetişeceğimizi düşünmeye başladık. 1997-2000 yılları arasındaki tüm kazancımızı işimize yatırdık. 2002 yılında Biga'dan sonra Çan'a ilk mağazamızı açtık. Bu süreçte mağazalarımız için ne gerekiyorsa yaptık. Tüm mağazalarımıza parke, halı ve diğer aksesuarların en iyilerini döşedik.

Sim Mobilya bu çalışmalar sayesinde güvenilir bir marka olarak Bigalı ailelerin evlerine girdi.

Babam Osman Boylu tarafından kurulan firmamız Mobilya sektöründe genç, dinamik, etkin bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Mobilya piyasasının trendlerini ve özgün tasarımlarını müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Sim Mobilya kurulduğu günden bu güne tüketici memnuniyeti ilkesinden hiçbir zaman taviz vermeden, estetik ve kaliteli ürünleri uygun fiyat politikalarıyla hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız Çanakkale, Biga ve Çan'da olmak üzere dokuz mağaza ile tüketicilere hizmet sunan bölgenin en dinamik firmalarındandır. 14 bin metrekare mağaza genişliğimiz, 80 çalışanımız, 15 şirket aracımızla müşteri öncelikleri odaklı, nitelikli hizmet anlayışı ile piyasada yerini almış ve marka anlamında da kendini kanıtlamıştır.

Özel tasarımlar gerektiren projeli işlerde deneyimli, yaratıcı ve yetenekli çalışanları ile üst düzey hizmet sunmaktadır.

Sim Mobilya üyeleri olarak bizler marka bilinirliliğimiz ve beğenilerin artıyor olmasından keyif alıyor ve gurur duyuyoruz. 2015 yılında  mobilya sektörünün dışında önemli yatırımlarımız olacak'' dedi.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


İÇERİK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN

  


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


SİM MOBİLYA GELENEĞİ SÜRÜYOR
Sim Mobilya Çanakkale Köylerini’ de Mest Etti
Cahit Boylu İle Biga Fuarı ve Sim Mobilya Üzerine
Karapınar ve Boylu Ailelerinin Mutluluğu
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


İstekleriniz Sorunlarınız
İstek ve Sorunları Oku
İstek ve Sorun Yaz
 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
İmam Hatip Okullarını Kutsallaştırmayın
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(16)
Kadir Atay
Ben Anlayamadım...
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0