Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Başkandan YTS’ye Ziyaret      Gümüşçay’da Geleneksel Halı Saha Turnuvası Yapılacak      AFAD Uyardı!      Biga Devlet Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanı Göreve Başladı      Bigaspor’da Görev Dağılımı      Bigadayım Artık...      Kaza Yapan Araçta Uyuşturucu Ele Geçirildi      Biga’da Mezuniyet Töreni Yapıldı      Cumhuriyet TIR’ı Biga’da      Biga’da Karne Sevinci      Başarılı Sporculardan Ziyaret      Dikkat!: Çocuklar Trafik Denetiminde      “Sizin Hiç Babanız Öldü Mü?”      Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde Mezuniyet Coşkusu      Doğtaş Mobilya’da Atama      Çizgi Kolejinde ‘Hobi Bahçesi’ Açıldı      Bu Açıklamalar Bomba Etkisi Yarattı      Yıldırım Düştü Hayvanlar Telef Oldu      Olağanüstü Kongre Moda Oldu      Türk Sanat Müziği Korosundan “Yaza Merhaba” Konseri     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» DENİZBANK

Denizbank A.Ş Biga Şubesi olarak  20-22/09/2013 tarihlerinde düzenlenen Biga Fuarı'na ve Sığır Güzellik yarışmasına gerek stand bazında gerekse katılımcı bazında en üst düzeyde katıldık.

Biga Fuarı'na katılan tüm halkımıza ve vatandaşlarımıza  Bankamızı, bankacılık ürün ve hizmetlerimizi tanıtmaya çalıştık Bu tür katılım ve aktitivitelerimiz ile Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğümüz yoğun faaliyetler, yenilikçi ürünlerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile Türk tarımının gelişmesine, Türk üreticisinin bilinçlenmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Şubelerimizdeki çoğunluğu ziraat mühendislerinden oluşan müşteri temsilcilerimiz ile özellikle etin, sütün hayvancılığın diyarı ve  tarımın merkezi  olan Biga ilçemizdeki ve civarındaki   yatırımcılara ve üreticilere DenizBank farkıyla kaliteli hizmeti götürmek hedeflerimiz arasında yer alıyor. . Önümüzdeki yıllarda da bu türlü aktivitelere ve sosyal projelere katılarak  tarım ve hayvancılık sektörünü yenilikçi ürünlerle fonlamaya ve destek olmaya devam edeceğiz.

Son altı yıldır özel bankalar arasında tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran bankayız. Müşteri sayımız bugün itibarıyla 600 binin, Türkiye genelinde tarım sektörüne kullandırdığımız kredilerin büyüklüğü ise 2,3 milyar TL'nin üzerinde. Sektörün ihtiyaç duyacağı her türlü tarımsal yatırımı finanse edecek geniş ürün yelpazemizle, belirli ölçek büyüklüğüne sahip, öncü ve yol gösterici olacak, karlılık ilkelerine göre çalışan, katma değeri yüksek üretim yapan gerçek ve tüzel kişi tarımsal işletmelerin tarımsal bankacılıkla ilgili her türlü

hizmet taleplerini karşılayarak, tarımsal kararlarda yol gösterici ve etkin olmaları, böylece sektörde hak ettikleri yere gelmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bölgemizin  çeşitli firmalar  bazında katılımı en yüksek seviyede gerçekleşmiş olan  ve 45.000 civarında ziyaretçi tarafından ziyaret edilen her yıl yenilenerek dahada büyüyen   Biga fuarımızın Biga halkımıza ve çiftçimize ve yöre insanımıza faydalı olacağı , insanımızın ufkunun genişleyerek yeni yatırım ve projelere öncülük edeceği kanaatindeyiz.

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank'ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006'da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia'nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle uluslararası finansal iştirak, dört yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn'de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, EkspresYatırım, DenizYatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Bantaş ve Pupa grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


DenizBank, 1997'de bankacılık lisansı alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya başlamıştır. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Mayıs 2014 itibariyle de toplamda 14821 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 736 şubeye ulaşmıştır.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Bonus Card'ınızla Türkiye'de ve yurt dışında MasterCard / VISA amblemi bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonusla ister anında bedava alışveriş yaparsınız, isterseniz biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirirsiniz. Üstelik bonus kazandıkça, daha bol kazandıracak Bonus Plus ve Bonus Premium Card'a terfi etme imkanını yakalarsınız.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Çiftçilerimize özel tasarlanmış Çiftçi Kart ile TMO ürün ödemelerinizi

DenizBank ayrıcalığı ile daha erken alabilirsiniz

İsterseniz TMO Avans Kredisi ile ürün bedelinizi hiç beklemeden alabilirsiniz.

Üreticilerimize özel tasarladığımız Çiftçi Kart ile 7 gün 24 saat;

Yanınızda nakit para taşıma ihtiyacı duymadan yurt içi ve yurtdışında Electron ve Maestro kart kabul eden tüm işyerlerindealışveriş yapabilir,

DenizBank ATM'lerinden ve yurt içindeki diğer bankaların ATM'lerinden nakit çekebilir ve bakiyenizi sorgulayabilir,

Yurtdışında Electron veya Maestro amblemi taşıyan herhangi bir ATM'den para çekebilir, DenizBank ATM'lerinden her türlü bireysel bankacılık işlemini yapabilirsiniz.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :Neden Bireysel Emeklilik?

Bireysel emeklilik sistemi, emeklilik döneminizde daha rahat yaşayabilmeniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için mevcut kamu sosyal güvenlik sisteminizin tamamlayıcısı olmak üzere oluşturulan özel emeklilik sistemidir.

Sistem, sizi tasarruf etmeye teşvik etmek, bu tasarruflarınızı şeffaf bir biçimde güvence altına almak ve istekleriniz doğrultusunda birikimlerinizi en uygun metotlarla yatırıma yönlendirmeyi amaçlamaktadır.

Sistem Neden Güvenli?

Sistem güvenli; çünkü sistem, Hazine Müsteşarlığı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Bağımsız Denetim Kurumları tarafından denetlenir. Emeklilik Gözetim Merkezi ve Takasbank ise günlük olarak denetim ve gözetim işlevini yapar.

Sisteme güvenli; çünkü emeklilik şirketi finansal sıkıntıya düşse dahi istediğiniz zaman birikimlerinizi almakta sıkıntı çekmezsiniz. Fonlarınız emeklilik şirketindeki hesabınızda değil, Takasbank hesabınızda saklanmaktadır. 4632 sayılı Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu 17. maddesi uyarınca "Fon mal varlıkları rehnedilemez, teminat gösterilemez, üçüncü şahıslar tarafından haczedilemez ve iflas masasına dahil edilemez."

Emekliliğiniz bütünüyle güvence altında


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Tüm ihtiyaçlarınız için 30.000 TL’ye  36 aya kadar varan vadelerle kredi başvurusu yapabilir, kredi cevabınızı 5 dakikada öğrenebilirsiniz.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


DenizBank'tan Türkiye ve Dünya'da bir ilk!

Prosedür ve evrak işleriyle uğraşmadan anında kredi kullanmak ister miydiniz? Hatta şubeye bile gitmeden ATM'den kredi kullanabilmek ne güzel olurdu değil mi?

Esnaflarımız her türlü krediye hem tek bir kartta ulaşsın, hem de ATM'den veya şubeden kredisini kullansın diye artık "İşletme Kart" var. Üstelik ticari kredi kartı özelliğiyle İşletme Kart sahiplerinin başka kredi kartı taşımasına artık gerek yok!

Taksitli ticari kredi veya sektör kredisi, kredili cari hesabı ve ticari kredi kartını (business card) tek bir İşletme Kart'ta topladık.

Böylece DenizBank İşletme Kart'ınız ile aynı anda 4 farklı kredi ürününe sahip olabiliyorsunuz.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Dünya'da ve Türkiye'de ilk olan Üretici Kart, üreticilerin tarımsal gereksinimlerine ve nakit akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlamaktadır.

Çiftçiye tanımlanan kredi limiti Üretici Kart'a yüklenmekte, çiftçi ihtiyaçlarını bu kartla gidermektedir.

Üretici Kart, kredi kartından ayrılan birçok özelliğe sahiptir.

Bunlardan en önemlisi Üretici Kart'ın yılda bir kez ödemeli olmasıdır.

Bu ödeme vadesi de tamamen çiftçinin ürün desenine göre, yani hasatına göre belirlenmektedir.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
“Sizin Hiç Babanız Öldü Mü?”
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur içinde yaşamak(28)
Kadir Atay
Olağanüstü Kongre Moda Oldu
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Bigadayım Artık...
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0