Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : ÇTSO Komite Başkanları Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi      Sanayi ve Teknoloji Bakanı Çanakkale’de      Yağmur Bir Çok Köyde Heyelana Sebep Oldu      Başsavcı Yalçınöz’den Biga TSO’ya İade-i Ziyaret      Biga Meslek Yüksek Okulu, AKEAD Yazılım A.Ş. ile Protokol imzaladı      Kadınları Şanslı Kepez      Biga’da Eve Giren İki Kişi Mutfak Eşyalarını Çaldı      ÇTSO’ dan Rektörlüğe Ziyaret      Her Yer Çanakkale      Biga’da Toplu Sözleşme İmzalandı: İşçiye Yüzde 26 Zam      İl Birincileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi      MHP Biga İlçe Başkanlığında Saadettin Saat Dönemi       Bigaspor’dan Beşiktaşa      Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı Kapılarını Açtı      Biga TSO’dan Oto Galericilerine Belge Töreni      “49 Söz Verdik, Daha Fazlasını Yaptık”      Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında İlçe Finalistleri Belli Oldu      İŞKUR ve SGK Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi      Biga TSO’da Plastik Poşet Toplantısı Yapıldı      AFAD Uyardı!     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı 6.Olağan İl Kongresine Hazırlanıyor
18 Ocak 2018 Perşembe 14:00
12
14
16
18


AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı bu hafta sonu Genel Başkanvekili-Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımları ile gerçekleştirilecek kongreye odaklandı.

Kongre öncesi AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ kongre hazırlıkları ve gündeme yönelik açıklamalarda bulundu.

Kongre Hazırlıklarımız Tamamlandı Çanakkale Fahri Hemşehrimiz Başbakanımızı Bekliyor

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ 21 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek kongre ile ilgili hazırlıkların tamamlandığını Çanakkale teşkilatının Başbakanını bağrına basmak için heyecanlı olduğunu ifade etti.

İl Başkanlığı görevine yapılan istişareler sonucu devam edeceğini belirten Karadağ kongre hazırlıkları hakkında şu açıklamaları yaptı;

“İnşallah 21 Ocak Pazar Günü Çanakkale Anafartalar Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek 6. Olağan İl Kongremiz ile birlikte partimizi 2019 seçimlerine götürecek ekip ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her zaman sahada olan bir ekip olduk, bundan sonra da ülkemiz için adeta beka kararı olacak 2019 seçimleri için de tüm zamanlardan daha fazla çalışmak zorundayız. Kongremiz için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Pazar günü inşallah büyük bir katılım ile Sayın Başbakanımızı ve çok sayıda bakanımızı şehrimizde ağırlayacağız. Çanakkale teşkilatı olarak misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Kongremize 5 bin kişinin üzerinde bir katılım öngörüyoruz, hazırlıklarımızı bu kapsamda yaptık.

Delegelerimizin Tamamına Yakını İle Birebir Temas Kurdum

Delegelerimizi partimizin mihenk taşları olarak değerlendiriyorum, o yüzden 6. Olağan İl Kongremiz öncesinde merkez ve ilçelerimizdeki tüm delegelerimiz ile ilçe başkanlıklarımızın organizasyonunda bir araya gelmek istedik. Merkez İlçe dâhil 12 ilçemizin delegeleri ile toplantılarda bir araya gelerek kendilerine 6. Olağan İl Kongremizin isimlerine özel hazırlanmış davetiyelerini takdim ettim. Delegelerimiz bu durumdan memnuniyetlerini ifade ettiler. Kendileri ile hasbihal etme fırsatı bulduk, Bizler her zaman teşkilatlarımızla iç içe olduk, teşkilatlarımızın emrinde olduk. İnşallah Pazar günü delegelerimizin teveccühü ile tek liste olarak gireceğimiz kongrede il başkanlığı görevine devam edeceğim.

2 Yıllık Görev Sürem Boyunca Olağanüstü Bir Gündem Yoğunluğu Yaşadık

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ göreve geldiği 3 Mart 2016 tarihinden beri ülkenin ve partisinin yoğun bir gündem yaşadığını belirterek “3 Mart 2016 tarihinde göreve geldim, hemen ardından partimiz Olağanüstü bir kongre ile genel başkan değişikliği yaşadı, ülkemiz bir başbakan değişikliği yaşadı, bayrağı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sn.Binali Yıldırım devraldı.15 Temmuz hain darbe girişimini ve 16 nisan referandumu yaşandı, yatırımların son hız devam ettiği bir dönem oldu” dedi.

15 Temmuz Hain Darbe Girişimine de değinen Yeşim Karadağ “Olağanüstü kongremizin Hemen ardından ülkemiz Temmuz ayında hain FETÖ Terör örgütü tarafından alçak bir darbe girişimi yaşadı, Çok şükür ki milletimiz bu hain darbe girişimini püskürterek 27 gün boyunca 81 ilimizin meydanlarında demokrasi nöbetleri tuttu. Çanakkale teşkilatı olarak darbe girişimine ilk tepki veren illerin başında geldik, Çanakkale il başkanı ve teşkilatı olarak ilk günden itibaren meydanlarda nöbet tuttuk. Sayın Cumhurbaşkanımızın evlerinize dönün talimatı ile meydanlardaki nöbetimizi sonlandırdık” ifadelerini kullandı.

Karadağ şunları söyledi:

Çanakkale 1915 Köprüsü

“18 Mart 2017 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımız , Başbakanımız ve bir çok Bakanımızın katılımları ile Türkiye’nin mega projelerinden olan Çanakkale 1915 köprüsünün temellerini attık, inşallah Cumhuriyetimizin 100. yılında Çanakkale 1915 Köprüsünün resmi açılışı da yapılacak ve köprü hizmete açılacaktır.

16 Nisan Referandumu

Ülkemiz 2017 yılının Nisan ayında Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini de içeren 16 maddelik bir halk oylaması gerçekleştirdi. Partimizin MHP İle birlikte evet oyu için çalışma yaptığı halk oylaması milletimiz tarafından onaylanarak değişiklik maddeleri bir bir yürürlüğe girmeye başladı, inşallah 2019 yılında da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile bu anayasa değişikliği paketinin en önemli maddesi yürürlüğe girecektir.

2019 Seçimlerin Hazırlık

Teşkilatımız her zaman sahada olan seçim olmasa da halkımız ile gönül bağını muhabettini devam ettiren bir teşkilat oldu, bu bakımdan 2019 seçimlerine en hazır parti milletin partisi AK Partidir. Biz AK Parti Çanakkale İl Teşkilatı olarak bu yönde çalışmalarımıza devam ediyoruz ve kongreden sonra daha da hızlanarak devam edeceğiz.

MHP İle Milli Mutabakat

2019 seçimleri milletimiz ve ülkemiz son derece önemlidir. Hatta 16 yıllık iktidarımız döneminin en önemli seçimidir nitelemesini yapsak çokta yanlış olamayacak. Bu süreçte bundan önceki tüm yerli ve milli konularda yanımızda olduğu gibi 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Genel Başkanımız-Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı aday olursa destekleyeceklerini açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin açıklamalarını takdir ediyoruz. İnşallah 2019 seçimlerinde gerçekleştirilecek bu birliktelik daha uzun süre devam edecek ve adına milli mutabakat denilen bu birliktelik ülkemizin kazanmasına yol açacaktır. CHP ve HDP Birlikteliğine ses çıkarmayanların AK Parti –MHP Birlikteliğine ses çıkarmalarını garipsiyorum.”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Açıklamaları

 “CHP İstanbul İl Başkanı seçilen hanımefendinin Sayın Cumhurbaşkanımızdan özrünü pişkinlik olarak nitelendiriyorum, zaten CHP Gibi Türkiye’nin köklü bir partisinin İstanbul il başkanlığının bu şahsa emanet edilmesi CHP’deki eksen kaymasının çok güzel bir temsili örneğidir.

Malumunuz üzere hafta sonu yapılan CHP İstanbul İl Kongresinde CHP’nin yeni İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu seçilmiştir. Kendisi kongre ile seçilmiş olup demokrasi sonucu çıkan bu tabloya saygı duymak en büyük görevimizdir.

Fakat gel gelelim mevzubahis İl Başkanının göreve geldikten sonra kadın olması, kongreden zaferle çıkması ile değil geçmişte yaptığı sosyal medya paylaşımları ile gündem olması ana muhalefet partisinin düştüğü acınacak durumun açık göstergesidir.

CHP İl Başkanı seçilen Canan Kaftancıoğlu geçmişte sosyal medya hesabı üzerinden devlete katil devlet diyecek kadar dil uzatmış, HDP İle partisini aynı mücadelenin birer figüranı olarak görmüş, Devletimizin Ermeni soykırımı yaptığını iddia etmiş, gezi parkı eylemlerinde ön saflarda yer alarak milletimizin bekasına göz dikmiş, Sayın Cumhurbaşkanımızın rahmetli annesi tenzile annemize hakaret edecek kadar ileri gitmiştir.

Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’de ana muhalefet partisidir. Ana muhalefet demek iktidar partisinin alternatifi demektir. CHP gibi köklü bir partinin İstanbul il başkanlığını emanet ettiği insan devletinin ve milletinin değerlerine bağlı olmalıdır, Bu makamlar öylesine gelinmiş makamlar olmamalıdır. Tüm bu yaşananlardan sonra söz konusu kişi çıkıyor, Cumhurbaşkanımızın annesine yaptığı hakaretten sonra Cumhurbaşkanımızdan özür diliyor, Biz de diyoruz ki bu özür sizi aklamaz Canan hanım, siz çıkın milletten özür dileyin ve derhal istifa edin, ana muhalefet partisinin İstanbul gibi bir büyükşehrin il başkanı sizin taşıdığınız sıfatları taşımamalıdır” dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı 6.Olağan İl Kongresine Hazırlanıyor

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
“CHP’li Belediyeleri AK Parti Alınca O İl Başkanı İstifa Edecek”
    »    
Kavga Besin Kaynağı Olunca…
    »    
“Bir Türk Cihana Bedeldir!”
    »    
CHP Özgür Ceylan: Gölet ve Sulama Projelerini Sordu
    »    
CHP Özgür Ceylandan Açıklama
    »    
Ceylan’dan Milli Eğitime Vakıf Suçlaması
    »    
Ceylan: Çanakkale İstanbul Uçak Seferlerini Meclis Gündemine Taşıdı
    »    
Özgür Ceylan Sordu O Kitaba Yasak Geldi
    »    
Ceylan: 2 Bin 20 Lirayla Kim Geçinebilir?
    »    
CHP’li Erkek: “Adaletin Olmadığı Yerde, Kalkınma da Olmaz!”
    »    
Ceylan: Siz Ne Şah Ne de Sultansınız
    »    
Özgür Ceylan: Kısacık Köyü Altın Madeni ÇED Süreci Durduruldu
    »    
Donarak Ölen Askerlerin Acısı Dinmeden CHP’li Ceylan’dan Şok İddia
    »    
Ceylan, Feribot Seferlerini Sordu Bakanlık “Masraf Fazla” Dedi
    »    
Özgür Ceylan: Çanakkale’nin Yolları Başka Bahara
    »    
Soygun Var, Devletimi Arıyorum!
    »    
CHP Özgür Ceylan’dan Tarım Bakanına Mera Soruları
    »    
Hiçbir Şey Sebepsiz Değildir, Amerika Dost Değildir
    »    
Köşdere Göreve Talip
    »    
Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz’den Sert Tepki
    »    
Camiler Devletin Resmi Görüşünün, İdeolojisinin Anlatıldığı Yerler Değildir
    »    
AK Parti Tülay Ömercioğlundan: Aday Adayı Açıklaması
    »    
Ceylan: Vatandaş Kırmızı Etin Tadını Unuttu Sayın Bakan
    »    
Özgür Ceylan:“Bitmeyen Köprüde Bile Zarar”
    »    
TPAO’nun Gemileri TPİC’e Bedelsiz Devredilecek mi
    »    
Atatürk’ü Yedi Düvel Yenemedi…
    »    
Ceylan’dan Enerji Bakanına Çanakkale Eleştirisi
    »    
Güçlü Ülkeler
    »    
Bülent Öz; Çan’ın Umudu, Çan’ın Başkanı Olacağım
    »    
Ceylan: Elma Yıllardır Maliyet Altında Satılıyor
    »    
“Türk’üm, Doğruyum, Çalışkanım”
    »    
CHP’li Ceylan’dan AKP’ye Ağır Suçlama
    »    
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Yardımcısı Çanakkale’de
    »    
AK Parti’den Muhtarlara ziyaret
    »    
Destek Ödemelerinden Şirket Borçları Kesilmemeli
    »    
Demokrasilerde…
    »    
AK Parti Tülay Ömercioğlun’ dan Açıklama
    »    
İYİ Parti’den Açıklama
    »    
Yeni Rejimin Demokrasi Maskesi; TBMM
    »    
Aytun Çıray; “Açıklayın, Kim Bu Dış Güçler”
    »    
Aytun Çıray’dan Sarsıcı Manipülasyon Eleştirileri
    »    
CHP’li Erkek: “Varlık Fonu Erdoğanlar A.Ş. mi?”
    »    
AK Parti, Merhum Başbakan Adnan Menderes’i Andı
    »    
AK Parti Belde Başkanından Açıklama
    »    
İYİ Parti’de Yeniden Yapılandırma Hızlı Başladı; 54 İl Başkanı Atandı
    »    
Aytun Çıray’ dan Açıklama
    »    
AK Parti Kepez Belde Başkanından Açıklama
    »    
Hasat Devam Ederken Sıfır Gümrükle İthalat İzni İhanettir
    »    
CHP Özgür Ceylan’dan Tarım Bakanına Sorular
    »    
Sevgili Ülkeme
    »    
Gültekin Yıldız’dan Açıklama
    »    
İYİ Parti Aytun Çıray’dan Açıklama
    »    
Fedakârlık ve Tasarruf
    »    
Para Bitti Neyi Satalım Belediyesi
    »    
Çıray’dan Açıklama
    »    
Amerika Hiçbir Zaman Bizim Dostumuz Ve Müttefikimiz Olmadı
    »    
Ekonomiyi Propagandayla Düzeltemezsiniz
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’dan Şok İddia
    »    
AK Parti’den Nostalji Rüzgarı
    »    
Bu Millet Atatürk’e Hakaret Ettirmez!
    »    
AKP’nin Teklifine İlk İtiraz İYİ Parti’den
    »    
Özgür Ceylan’dan ÇED Olumlu Kararına Tepki
    »    
Siyaset Değirmendir
    »    
Mazbata
    »    
Milleti Korkutmayın, Milletin Psikolojisini Bozmayın!
    »    
Haziran Ayında En Çok Seçimi Konuştuk
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Mazbatasını Aldı
    »    
Halkı Eleştirmekle, Kızmakla, Tepki Vermekle Siyaset Yapılmaz
    »    
Doğmayın Sizi Koruyamayan Bu Ülkeye
    »    
AK Parti’den MHP’ye Teşekkür Ziyareti
    »    
Kamuoyuna İYİ Parti’den Açıklama
    »    
Yapmayın, Etmeyin, Ayrıştırmayın!
    »    
Son Karar YSK’da
    »    
Seçim Yasakları
    »    
Seçime Günler Kala Son Yaşadıklarımızdan Bazılarını Düşündüm
    »    
24 Haziran Çanakkale’de Partimizin Bayramı Olacak
    »    
Biz Hayata Kalabalık Sınıflarda Hazırlandık
    »    
Gider, Gençlerle Buluştu
    »    
CHP’li Erkek: “Asgari Ücreti 2200 Lira Yapacağız!”
    »    
CHP, Biga’da Hızlı Başladı
    »    
İYİ Parti İl Yönetim Kurulu ÇTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti
    »    
CHP Muharrem Erkek’ten Açıklama
    »    
CHP Milletvekili Adayı Özgür Ceylan Odaları Ziyaret Etti
    »    
MHP Çanakkale’de Milletvekili Adaylarını Tanıttı
    »    
Adaylar Belli Oldu
    »    
MHP Çanakkale’de Tanıtım Atağında
    »    
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı’ndan Biga Ziyareti
    »    
Gültekin Yıldızdan Açıklama
    »    
Başkan Kuzu AK Kadınlarla Buluştu
    »    
“Dünyanın En Özgür Ülkesi”
    »    
Muharrem İnce ile Birlikte Hakkari ve Rize’de Vatandaşlarla Buluştu
    »    
İYİ Parti Aday Adayları Biga Pazarında
    »    
İYİ Parti Hemşireleri Ziyaret Etti
    »    
Bektaş’ tan Kadem’e Ziyaret
    »    
Özgür Ceylan; “Zamanı Artık Geldi, 24 Haziran’da Biz Kazanacağız”
    »    
Gelibolu Bektaş’ı Bağrına Bastı
    »    
AK Parti Gültekin Yıldız "Onlara Utanmak Kaldı"
    »    
Bektaş’tan köy Ziyaretleri
    »    
Arda Bozkurt Aday Adayı
    »    
İYİ Parti Anneler Gününü Kutladı
    »    


İstekleriniz Sorunlarınız
İstek ve Sorunları Oku
İstek ve Sorun Yaz
 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
İmam Hatip Okullarını Kutsallaştırmayın
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(16)
Kadir Atay
Ben Anlayamadım...
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0