Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Seri İlanlar Muhtarlarımız Kadınlarımız İletişim
SON DAKİKA : MR Cihazı Artık Biga Devlet Hastanesinde      Uyuşturucu Operasyonu      Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?      Biga Kent Konseyinden Güvenli Sürüşe Dair İlk Adım      Başvurular 8 Haziran’da Başlıyor!      “Şehrimizin Önemli Bir Sorunu Çözüme Kavuşuyor”      Vefat ve Başsağlığı      Yılın Taraftarı Bigaspor      Her Biri Sanat Eseri Gibi      Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları      Maskesiz Müşteri Alınmayacak      Gölete, Sazan Yavruları Bırakıldı      Başkan Ali Gavaz Arnavut İşadamlarını Ağırladı      Teşekkürler Biga Belediyesi      Bitmek Üzere.. Çanakkale’nin Simgelerinden Olacak!      Roket İş Başında      Lapseki’de Yasadışı Kenevir Ekimi       İstanbul’un Fethi’nin 567. Yılı Törenle Kutlandı      Aksaz Sosyal Tesisleri Yeni Sezona Hazırlanıyor      Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Ak Parti Biga İlçe Teşkilatı Bayramlaştı
06 Haziran 2019 Perşembe 12:00
12
14
16
18


Ak Parti Biga İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni bayramın ikinci günü saat 15:00’de Bigaspor sosyal tesislerinde gerçekleşti.  

Bayramlaşma törenine; Ak Parti Grup Başkan Vekili ve milletvekili Bülent Turan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Ak Parti Biga Kadın Kolları, Gençlik Kolları, partililer, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 

Haber Fotoğrafları İçin TIKLAYIN

Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Bülent Turan yaptığı konuşmada;

Ramazan-ı şerifi arkada bıraktık, bir bayrama daha kavuştuk. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Ramazanda garibanların dertlerine ortak olduk. Komşularımızı ve akrabalarımızı ziyaret ettik. Nefsimizi firen yaptık. Ramazandan sonrada manevi iklimini kolluyorsak, koruyorsak o zaman daha kıymetli olur.

Her türlü makam ve zaman hepsi gelir geçer. Ramazan geride kaldı ama Ramazan ruhunu kaybetmemek gerekiyor. Ak Parti ve Cumhur İttifakı halkın sorunlarıyla dertlenen, komşularımızla, akrabalarımızla dertlenen insanlarız. Ramazan bitti, görev bitti anlamına gelmiyor. Ramazan siyasiler için halkıyla buluşmak için ayrı bir özelliktir. Ramazan ayında meclis çalıştığı için çok ziyaretler gerçekleştiremedik.

Biga, Karabiga ve Gümüşçay’da belediye seçimlerini kazandık, mutluluğunu yaşıyoruz. Cani gönülden tüm Bigalıların Ramazan-ı Şerifini ve bayramını kutluyorum. Allah sağlıklar içinde nice bayramlara kavuşma imkânı versin, dedi.

Çanakkale Dalış Turizmi

 

Çanakkale Boğazında zamanında 60’a yakın savaş gemisi batmış. Bu durumda Çanakkale dalış turizmine kapalı. Çıkarılan kanunla bu engeli kaldırdık. Biga, Lapseki, Ecabat, Gelibolu, Çanakkale hattı canlanarak ekonomiye katkı sağlayacak.

Askerlik Kanunu

1927 tarihli askerlik kanunu vardı. Muhalefetle oluşan olumsuzluklardan dolayı sonraya kaldı. Bayram sonrası bu konu hakkında çalışacağız. Bedelli kalıcı hale gelecek ve maaş imkânı olacak.

Türkiye’nin Yaşanabilir Şehri Çanakkale

Forbes diye bir dergi var. Türkiye’nin yaşanabilir şehrini araştırdı, Çanakkale olduğunu ilan ettiler. Çanakkale’nin ilçeleri de içinde yer alıyor. Kişi başına yatırımı en çok olan il, Çanakkale’dir.

Siyasi Kavga Yok Çalışmak Var

Beka dediğimizde dalga geçtiler. Dış ve iç siyasette söz sahibi olduk. 4 yıl genel ve 5 yıl yerel seçim olmayacak. Bu süreci iyi değerlendirerek ekonomi, sağlık, eğitim, adalet ve birçok konuda yeni reformları ortaya koymalıyız. Siyasi kavga ve polemikleri bırakalım, çalışalım.

Yaşanabilir Şehir İçin Belediyelerimize Destek Vereceğiz

Biga, Gümüşçay ve Karabiga’da üç belediyeyi kazandık. Yerel seçimlerde desteği olan Ak Parti ve MHP İlçe teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Karabiga ve Gümüşçay’da doğalgaz çalışmaları başlıyor. Futbol halı sahaları yapılacak. Karabiga ve Gümüşçay yaşanabilir şehir olması için gerekli destek yapılacak.

Teşkilatlarda Güven ve Huzur İstiyoruz

4 sene boyunca seçim yok. Teşkilatlarımız gerekli planlamayı yaptıktan sonra huzur ve güvenle çalışacağız. Belediyenin ve teşkilatın yeri ayrı. Herkes kendi işini yapmalı. Sen ve ben kavgası partimizin işi değil. Sayın Erdoğan ne yapıyorsa, onun gibi gece gündüz çalışacağız. Arkamızdan 40 köpek havlamıyorsa, kurt olmanın anlamı yok. İyilikler ve kötülükler unutulmaz, diyerek sözlerini tamamladı.

Yatırımlar ve Projeler

Tarım ve mazot desteği devam edecek. Biga’da 4 baraj ve 3 gölet bitti. Kocabaş çayı ıslahı bitti. Namazgâh Şehitliği restore edilecek. Kaymakamlığa bir çöp kamyonu kazandırıldı. Hastanemizin inşaatı bitti, güzel oldu. Balıklıçeşme Sağlık Merkezi yapıldı. Ağız ve Diş Sağlığı merkezi proje aşamasında. Gençlik merkezimiz bitti yakında açılışı yapılacak. 13 köyde su sorunu çözdük. 2 köyde kanalizasyon yapıldı. 80 km asfalt yapıldı. 16 yılda Biga’ya 264 bin metre kare taş döşenmiş. 2018 yılında 132 metre kare taş döşenmiş.

Ak Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin yaptığı konuşmada;

Seçimlerde Biga, Gümüşçay ve Karabiga’da seçimleri kazandık. Biga, Karabiga ve Gümüşçay’da belediye seçimlerini kazandık, mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle bir arada olmaktan mutlu olduğum gibi gurur duyuyorum. Hepinizin bayramını kutluyor, nice bayramlar diliyorum, dedi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan yaptığı konuşmada;

Halkımızla birbirimizden kopmadan yolumuza devam ediyoruz. Bigalı vatandaşlarımız gerekli desteği verdi. Çalışma sırası bizde. Ne dediysek, mücadele ederek projeleri Biga’mıza kazandıracağız.

Ramazan ayında da mahallelerde iftar programı düzenleyerek bir araya geldik. Hafta sonları şehir parkında ramazan etkinlikleri yaptık. Göreve geldikten sonra su da indirim yaptık. 21, 22 ve 23 Haziran tarihlerinde Alışveriş Günleri ve Kültür Festivalini gerçekleştireceğiz.

Biga’mızın sağlığı, güzelliği ve güvenliği için çalışan polis, jandarma, belediye personeli ve esnafımızın da bayramını kutluyorum. Tüm İslam aleminin ve Bigalı vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyorum. Rabbim nice bayramlara kavuşturmayı nasip etsin, dedi.

Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı yaptığı konuşmada;

Bayram birlik, beraberlik ve kardeşliktir. Bizde birlik ve beraberlik içinde ramazan bayramını kutluyoruz. Bu benim 21.’inci bayramım. Diğer belediye başkanlarımızda 21.’inci yılları görür. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın dediği gibi 21, 41.’inci yılları görmek için önce gönüllere girmek gerekiyor. Ramazan bayramınız kutlu olsun, dedi.

Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi yaptığı konuşmada;

Biga, Gümüşçay ve Karabiga olarak seçimleri büyük farkla kazandık. Yarım kalan, başlanıp bitirilmeyen ve hiç dokunulmayan yerlere temas etmeye başladık. Şeremet dere var. 30 yıldır ellenmemiş. Etrafındaki konutlara zarar veriyordu. Biga Belediyenin araç yardımıyla bu sorunu çözdük. Stadyum suni çim olacak, bu projeyi yakında gençlerimize kazandıracağız. Spor okulu açtık. 100’e yakın üye oldu. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracağız. Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum, dedi.

 


Ak Parti Biga İlçe Teşkilatı Bayramlaştı

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Türkiye’de Her Sabah Diplomalı Bir İşsiz Uyanır…
    »    
MR Cihazı Artık Biga Devlet Hastanesinde
    »    
Uyuşturucu Operasyonu
    »    
Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?
    »    
Biga Kent Konseyinden Güvenli Sürüşe Dair İlk Adım
    »    
Başvurular 8 Haziran’da Başlıyor!
    »    
“Şehrimizin Önemli Bir Sorunu Çözüme Kavuşuyor”
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Yılın Taraftarı Bigaspor
    »    
Her Biri Sanat Eseri Gibi
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Maskesiz Müşteri Alınmayacak
    »    
Gölete, Sazan Yavruları Bırakıldı
    »    
Başkan Ali Gavaz Arnavut İşadamlarını Ağırladı
    »    
Teşekkürler Biga Belediyesi
    »    
Bitmek Üzere.. Çanakkale’nin Simgelerinden Olacak!
    »    
Roket İş Başında
    »    
Lapseki’de Yasadışı Kenevir Ekimi
    »    
İstanbul’un Fethi’nin 567. Yılı Törenle Kutlandı
    »    
Aksaz Sosyal Tesisleri Yeni Sezona Hazırlanıyor
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Biga Belediyesi, Kıraathaneleri Dezenfekte Etti
    »    
Başkan Erdoğan’dan Önemli Açıklamalar
    »    
Biga TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısını Yaptı
    »    
İşverenler Bu Dönemde İşçi Çıkarmamalıdır’’
    »    
“Çanakkale’miz Tarihine Yakışır Bir Vefa Sergiledi”
    »    
Çan Belediyesi Vatandaşa Bir Telefon Kadar Yakındı
    »    
Müdür Fevzi Atmaca Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
    »    
Yıllardır Hep Aynı Hikâye…
    »    
Büyükler 1.Amatör Lig İle İlgili Spor Kulüplerine Önemli Bilgilendirme
    »    
Genç Yazardan Başkan Erdoğan’a Ziyaret
    »    
Allah’a Yönelin! Zekat Ve Haram İlişkisi Nedir?
    »    
Ve Kapılarını Açıyor
    »    
Yassıada, Demokrasi ve Özgürlükler Adası Olarak Yeniden Açıldı
    »    
Bayramiç Belediyesi Hizmete Ara Vermedi
    »    
Başkan Bülent Öz Sağlık Personelini Bayramda da Unutmadı
    »    
Kaval İçin Altı Kitap Yazdı
    »    
Bayramda Aldığınız Kilolardan Kurtulmak İçin Günde 2 Bardak Süt
    »    
Başkan Erdoğan’dan Bayram Ziyaretleri
    »    
Borudan Çıkanlar Şoke Etti
    »    
Bu mudur Siyaset?
    »    
BİGA YASTA
    »    
Biga Sokakları İhtiyar Delikanlılara Emanet
    »    
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
    »    
Av. Bülent Şarlan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
Altınkaya’dan Bayram Mesajı
    »    
Bayramlar Güzeldir Ama..
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Akyıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
ÇTSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Video Konferans İle Yapıldı
    »    
Ceylan’dan, CHP’li Belediyelere Destek Ziyareti
    »    
Ağaköy Çiftçi ve Hayvan Yetiştiricilerine İzin Belgeleri Dağıtıldı
    »    
Erdoğan İle Can Bayramlaştı
    »    
Kaymakam İle Bayramlaşma Ziyaretleri
    »    
Başkan Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
“Tüm Tedbirleri, Uyarıları Dikkate Alarak Bayramı Geçirelim”
    »    
Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’den Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
Kelebek Mobilya ile Bayram Evlere Geliyor
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti
    »    
DOĞTAŞ’tan Özel Bayram Kampanyası
    »    
Biga’da 21 Mayıs 1864 Çerkes Sürgünü Anıldı
    »    
Şirintepe’deki Kafeterya Açık Teklifle Canlı Yayında İhale Edildi
    »    
CHP Biga Kadın Kollarından Sessiz Eylem
    »    
Kazdağları İçin Yeni Kampanya: Alamos Gold Tahliye Edilsin!
    »    
Gelibolu’da Uyuşturucudan 2 Kişi Gözaltına Alındı
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Drone ile Kayıp Büyükbaş Hayvan Bulundu
    »    
Başkan Uygun’dan Bayram Kutlaması
    »    
Ayvacık’ta Hırsızlık
    »    
“Başkan Evimizde, Harçlık Cebimizde”
    »    
Ali Coşkun; TOBB Başkanlığı, Sanayi Bakanlığından Sonra 80 Şiiri Bestelendi
    »    
Biga Bugün Yıkılıyor
    »    
Özgür Ceylan 19 Mayıs’ta Gençlerle Esnafa Bayrak Dağıttı
    »    
Türk Gençliğine, Cumhuriyetin Önsöz’ü
    »    
Şahin Ayrıldı, Bayrağı Kim Devralıyor?
    »    
Sade Bir Törenle 101. Yılı Kutlandı
    »    
19 Mayıs’ta Başladı Bağımsız Demokratik Türkiye Yolculuğumuz
    »    
“İnsanlığın Kur’an-ı Kerim’le Şereflendiği Kadir Gecemiz Mübarek Olsun”
    »    
Can Hastanesi Personeli Merve Özbey Klibinde
    »    
“19 Mayıs 1919’da Yakılan Direniş Meşalesi Geleceğe Işık Tutmaya Devam Ediyor”
    »    
Başkan Erdoğan: ‘’Kadir Gecemiz Mübarek Olsun’’
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Uygun: “Gençlere İnancımız Tam”
    »    
CHP’li Erkek: “Aynı Coşkuyla 19 Mayıs’ı Kutluyoruz!”
    »    
ALLAH’A YÖNELİN! Zekat Nedir?
    »    
Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın 19 Mayıs Kutlaması
    »    
Bozcaada ve Gelibolu’da Maskesiz Sokağa Çıkmak Yasak
    »    
Biga Belediyesi Tedbiri Elden Bırakmıyor
    »    
Biga ve Gerçek Babalar
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
    »    
1915 Çanakkale Köprüsü’nün Ayakları Tamamlandı
    »    
Tübitak Bilim Fuarları Destekleme Programı Başvuru Sonuçları Açıklandı
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Özel Biga Can Hastanesi 19 Mayıs’ta Hizmet Vermeye Devam Edecek
    »    
Orman Ekibi Tatbikatta
    »    
“Adım Adım Büyük Proje Tamamlanıyor”
    »    
Dünyada Robin Hood Varsa Biga’da Babalar Var
    »    
Uzun Zaman Sonra Bu Hafta Sırayla Dışarıya Çıktılar
    »    
Çiftçilerin Bütün Borçlarını Silelim, Çiftçi Rahat Bir Nefes Alsın
    »    
YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Türkiye’de Her Sabah Diplomalı Bir İşsiz Uyanır…
Alaattin Akçal
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?
Kadir Atay
Biga ve Gerçek Babalar
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Kaval İçin Altı Kitap Yazdı
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0