Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Seri İlanlar Muhtarlarımız Kadınlarımız İletişim
SON DAKİKA : MR Cihazı Artık Biga Devlet Hastanesinde      Uyuşturucu Operasyonu      Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?      Biga Kent Konseyinden Güvenli Sürüşe Dair İlk Adım      Başvurular 8 Haziran’da Başlıyor!      “Şehrimizin Önemli Bir Sorunu Çözüme Kavuşuyor”      Vefat ve Başsağlığı      Yılın Taraftarı Bigaspor      Her Biri Sanat Eseri Gibi      Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları      Maskesiz Müşteri Alınmayacak      Gölete, Sazan Yavruları Bırakıldı      Başkan Ali Gavaz Arnavut İşadamlarını Ağırladı      Teşekkürler Biga Belediyesi      Bitmek Üzere.. Çanakkale’nin Simgelerinden Olacak!      Roket İş Başında      Lapseki’de Yasadışı Kenevir Ekimi       İstanbul’un Fethi’nin 567. Yılı Törenle Kutlandı      Aksaz Sosyal Tesisleri Yeni Sezona Hazırlanıyor      Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» “5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”
21 Mart 2019 Perşembe 10:00
12
14
16
18


Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı İsmail Işık, Birlik ve Beraberlik Mitinglerinin 2’ncisinde Tekel Meydanı’nda büyük bir kalabalığa hitap etti. Sözleri ‘Biga’ya başkan İsmail Işık’ sloganlarıyla sık sık kesilen Millet İttifakı Adayı İsmail Işık “Sizlerin sayesinde oldu. İnşallah tekrar olacak.’’ diyerek karşılık verdi. Coşkulu kalabalık ve yürüyüş sırasında balkonlardan vatandaşların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

Belediye hizmetlerinde devamlılığın önemli olduğunu hatırlatan Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı İsmail Işık; 5 yıllık deneyimleriyle Biga’nın 800 sokağını da çok iyi bildiğini ve Biga’yı daha yaşanacak bir şehir haline hep birlikte çalışarak getireceklerini ifade etti.

“MUTLU BİGA’NIN MUTLU İNSANLARI…”

“Mutlu Biga’nın mutlu insanlarına Tekel Meydanı’nda saygılar ve iyi akşamlar diliyorum. Biga her zaman güzel ama; bu akşam bir başka güzelsin Biga. Bu güzel alkış ve destekleriniz için canı gönülden teşekkür ederim. Sağ olun var olun. Dostlarım, kardeşlerim, bacılarım, evlatlarım. Beş yıldan beri sizlere hizmet etme onurunu verdiniz. 50 yılımın en onurlu, en mutlu beş yılını yaşattınız. Allah sizden razı olsun. Beş yıl önce bizim İsmail dedik, bismillah dedik, başladık. Sizler sahip çıktınız. Allah’ın izni sizlerin desteği ile sizin İsmail olarak, sizin içinizden bir kardeşiniz olarak bu onurlu görevi, bu güzel kente, doğup büyüdüğüm 50 yıldan beri havasını soluduğum bu güzel kente hizmet etme onurunu verdiniz. Biga’mız iddia ediyorum, bu konuda mütevazı olmaya gerek yok. Biga son beş yılda yapılanlarla bölgenin parlayan yıldızı haline geldi. Buradaki en büyük katkı sizlerindir. Kendinizi bir alkışlayın.”

“KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDUK”

“Ben ve arkadaşlarım Biga’ya gözümüzün nuru gibi baktık. Nakış nakış, ilmek ilmek beş yılda işledik. Çevre il ve ilçelerden artık Biga’ya gezmeye, alışveriş yapmaya geliyorlar. Biga insanların rahat, mutlu, huzurlu yaşadığı şehir haline geldi. Yaptığımız çalışmalarla bu güzel kenti evlatlarımıza, yavrularımıza daha güzel bir şekilde bırakabilmek için çalışıyoruz. Bu akşam birlik ve beraberlik mitingi ile karşınızdayız. Biz ne zaman bir ve beraber olduysak karşımıza çıkan bütün engelleri aştık. 2014 yılında aştık. Daha önceleri de aştık. 1915’de, 1922’de, 1974’de Kıbrıs Barış Harekâtında… Türk milleti bir ve beraber olduğu zaman yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Beş yıl önce destek verdiniz. Mutlu bir kent ortaya çıkarttık. Daha iyisini, daha güzelini birlikte başarmaya var mısınız? Hazır mısınız? Biz de hazırız. Sizlerden aldığımız emaneti geleceğe taşımak için çalışıyoruz. Biga’nın yıldızını her geçen gün daha da parlatıyoruz. Biga her yönüyle büyüyor. Belediyecilik anlayışımız dar bir pencereden bakan bir anlayış olmadı. Sadece yol, su, kanalizasyon demedik. Hayatın her anında her aşamasında sizlerle beraber olduk. Kimsesizlerin kimsesi olduk Biga’da. 50 binden fazla insanımız geldi Biga Belediyesini ziyaret etti.”

“SAĞDUYUNUZA GÜVENİYORUM”

“Biga Belediyesinin kapıları Bigalılara her zaman sonuna kadar açık oldu. Bundan sonra da açık olmaya devam edecek. Övünülecek işler yaptık. Atatürk Kültür Merkezi, Şehir Parkı, Katlı Otopark, Biga’nın sokakları derlendi toplandı ve temizlendi. Her zaman dediğimiz gibi pırıl pırıl, ışıl ışıl, ışık ışık oldu. Her zaman söylüyorum. Gönül’e girmek, gönülde olmak önemlidir. Ben Bigalıların gönlüne girdiğime inanıyorum. Beş yıl önce emaneti teslim ettiniz. Şimdi de bu kalabalıktan ve coşkusundan görüyorum ki emanet Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle bizde durmaya devam edecek. Önümüzdeki beş yıl çocuklarımızdan emanet aldığımız bu kenti, geliştirmeye kalkındırmak için çalışacağız. Biga’nın gerdanlığı oluşmaya başladı. Çay boyunu yavaş yavaş düzenlemeye başladık. Tamamlandığında Eskişehir Porsuk Çayı nasılsa, Biga Kocabaş Çayı ve çevresi ondan daha güzel olacak. Yapılamaz denilenleri yaptık. Şimdi hiç akla hayale gelmeyecek işlerle bizi karalamaya çalışıyorlar. Geçen akşam söyledim. Altın çamura düşmekle değerini kaybetmez. İstediğiniz kadar çamura atın. Bunlara cevap vermeye bile gerek duymuyorum. Çünkü Bigalıların sağduyusuna ve kalplerine güveniyorum. O kalplerle gönül köprüsünü kurduk. Biga’ya da köprüler kurduk. Fakat en önemlisi o kalplere giden köprüdür. Bunu gerçekleştirdiğimiz için bin kere minnettarım sizlere sağ olun var olun. Allah sizden razı olsun.”

“PANAYIR ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN”

“Hiçbir kimseyi ayırmadık. Partisine purtisine bakmadık. Rozetine bakmadık. Belediye başkanı olduğum zaman rozetimi çıkartacağım dedim. Parti rozetimi çıkardım, milletvekilimiz sayın Ahmet Küçük’ e teslim ettim. Ondan sonra bir daha da takmadım, takmayacağım. İnsanlarımızı partisine göre ayırmıyorum. İnsanlarımıza ihtiyaçlarına, isteklerine göre davranıyorum. İnsanlarımız ne isterse onları yapıyorum.

Vatandaşlarımız istedi. Bigalı istiyor. Haziran ayında Biga Panayırı şimdiden hayırlı olsun. Geçen yıl yapacaktık. Biliyorsunuz pazaryeri 2017 yılında çatısı çöktü. Allah’a şükür onu da tamamladık. Tamamen Biga Belediyesinin imkânlarıyla tamamlanmıştır. Bir kuruş hibe, bir kuruş yardım alınmamıştır. Pazarcılardan da para alınmamıştır. Eskisinden daha geniş daha nezih bir şekilde hizmettedir. Bölgenin en büyük pazaryeri, Güney Marmara da 22 bin metrekare pazaryeri yok. Biga’da var.”

“750 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAĞIZ”

“Geçtiğimiz dönem ilk meclis kararıyla suyu yüzde 30 ucuzlatacağız dedik. Dediler ki yapamazsın. Göreve geldik yaptık. Bigalılar beş yıl boyunca suyu yüzde 30 daha ucuz kullandı. Önümüzdeki dönem 20 ton su bedava olacak. 20 ton bedava su Biga’ya hayırlı olsun. Şirintepe mahallemizde yapacağımız Biga Port projemizle hem kadınlarımıza iş imkanı sağlayacağız hem de Kocabaş Çayı çevresinde yapılacak olan tesislerde çalışacak vatandaşlarımızla beraber yaklaşık 750 insanımıza, bu ekonomik sıkıntıların olduğu dönemde iş imkanı sağlayacağız. İstihdam seferberliğine katkı sunuyor ve hayırlı uğurlu olsun diyorum.”

“BU MİLLETE HİZMETİN ADIDIR; MİLLET İTTİFAKI”

“Ben Biga’nın sorunları ile yattım, Biga’nın sorunlarıyla kalktım. Bunları nasıl çözeriz diye çalıştık, uğraştık ve didindik. Türkiye Cumhuriyeti’nde para bulamadık. Gittik Japonya’dan bulduk. Önümüzdeki günlerde ihalesini gerçekleştireceğiz, tam 10 milyon liralık dokuz adet yeni aracı Biga Belediyesine kazandıracağız. Hepsi sıfır kilometre araçlardır. Biga Belediyesi bereketli, çalışan, üreten bir belediyedir. Son beş yılda Biga Belediyesini üç kat büyüttük. 40 milyon bütçe ile teslim aldık, işte hesap uzmanı olmak burada ortaya çıkar. Biga Belediyesinin bütçesini tam 120 milyona çıkardık. Elle tutulan gözle görülen somut yatırımlara 150 milyon lira harcadık. Söyleyecek söz, atacak çamur bulamıyorlar, ne diyeceklerini şaşırıyorlar, yaptıklarımızı eleştirmeye çalışıyorlar. Bizim yaptığımız eserlerin tamamını bütün Biga halkı kullanıyor. Halk isterse, vatandaş isterse kimse önünde duramaz. İsmail Işık Başkan olur. Biga kazanır, Biga büyür. Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti birleşti ve Millet İttifakını oluşturdu. Millet ittifakı millete hizmet için oluştu. Bu millete hizmet bizim boynumuzun borcudur. Bu ittifakı gerçekleştirdik. Biga İyi Parti ilçe başkanlığı ile oturduk, Biga’nın ihtiyaçları nelerdir? Bunları nasıl çözeriz diye çalışmalar yaptık. Seçim çalışmalarımızda bahsettiğimiz projeleri hazırladık. Sizlerin karşısına Millet İttifakı olarak bu milleti seven, bu milleti sayan, bu millettin gelişmesi, kalkınmasını, iş güç sahibi olmasını isteyenler bir araya geldi. Bu ittifak bu düşüncelerle yola çıktı. Hizmet kervanı yola çıktı.”

“TECRÜBEMİZ, DENEYİMİMİZLE BAŞARACAĞIZ”

“Bu akşam gerçekten çok güzel bir akşam, çok güzel bir kalabalık var. Buraya geldiniz ve bizlere pozitif enerjinizle destek oluyorsunuz. Sizlerden aldığımız güç ve destekle bu güzel kenti, çocuklarımıza teslim etmek için geliştirmeye, kalkındırmaya ve güzelleştirmeye çalışıyoruz. Daha güzellerini Allah’ın izniyle sizlerin desteğiyle önümüzdeki dönemde gerçekleştireceğiz. Göreve geldiğimizde temiz bir Biga, eğitimli bir Biga ve ekonomisine destek olunmuş bir Biga hayal ettik. Beş yılda dedim ya ilmek ilmek ve sizlerin de katkılarıyla bunları gerçekleştirdik. Gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Uzun yıllardan beri ihmal edilmiş Biga’mızın bütün sorunlarını çözdük. Alt yapı üst yapı hepsini çözdük. Alt yapısını yapmadığımız yerin üst yapısını düzenlemedik. Biga tarihinin en önemli projesi olan 60 kilometrelik en büyük alt yapı projesini gerçekleştiriyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımız makyajlama, güzelleştirme çalışmaları olacak. Sizlerin de çok keyif aldığı bir kent haline dönüşecektir. Biga ile ilgili sizlere projelerimizden bahsettik. Bu projelerimizi yaparken deneyim ve tecrübemiz bizim en büyük yol göstericimiz oldu. Beş yıldan beri Belediye Başkanı olmam, Biga’nın bütün sorunlarına hakim olmamı sağladı. Biga’nın 800 sokağında nerede ne var hepsini biliyorum. Çünkü Biga ile yatıyor, Biga ile kalkıyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Daha güzellerini hep beraber başaracağız.”

“AYAKLARI YERE BASAN PROJELER, UYGULANABİLİR İŞLER…”

Konuşmasına “Seçimler beş yılda bir yapılıyor. Gelecek dönem için yapılıyor. Bir kişinin Belediye Başkanı olmasından çok; bir anlayışın, bir fikrin, ayakları yere basan projelerin, uygulanabilir işlerin olması lazım. Ötekileştirmemek lazım. Birbirimizi kucaklamamız lazım. Biz bir ve beraber olmalıyız. Bunun için yastığa başınızı koyduğunuz zaman ki insanın en huzurlu olduğu zamandır, şöyle bir düşünün. Biga’ya kim daha iyi hizmet eder?” diye devam Millet İttifakı Adayı İsmail Işık’ın sorusuna kalabalıktan “O zaman sorun yok’’ diye karşılık verince alandaki coşku yükseldi. Başkan İsmail Işık tezahüratlar kesilince sözlerine şöyle devam etti: “Ben tek başına değilim. Meclis Üyesi adaylarımız var. Hepsi Biga’yı seven, Biga’nın yakından tanıdığı ve sevdiği, alanlarında uzman kişilerdir.’’ diyerek Millet İttifakının Biga Belediye Meclis Üyesi adaylarının tanıtımını yaptı.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 


“5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
‘’Saray Kaybettiği Belediyeleri İçişleri Eliyle Geri Almak İstiyor’’
    »    
Ceylan’dan Çanakkale Valiliğine ÇED Eleştirisi
    »    
Atilla Diren, CHP Biga İlçe Başkanlığı Adaylığını Açıkladı
    »    
Muhtar Günü Dolayısıyla Ortak Mesaj Yayınladılar
    »    
Mobbing Yalanını Atanlar Kayıp 600 Bin Tl’nin Hesabını Versin
    »    
Başkan Erdoğan, Basın Mensuplarıyla Buluştu
    »    
İrez, CHP Meclis Grubuna Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi
    »    
Seçim Analizim
    »    
Başkan Ahmet Şahin Gündeme Dair Açıklamalar Yaptı
    »    
Biga Belediyesi’ndeki Mobbing’e CHP’den Sert Tepki
    »    
Biga Belediyesi’nde Stratejik Plan Toplantısı
    »    
“Köylerimizin Sorunlarını En Aza İndirmek İstiyoruz”
    »    
Biga Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
    »    
“Hacılık Mekke’de Başlamaz, Mekke’den Ayrılınca Başlar”
    »    
Çanakkale’ye Turizm Alanında Yeni Bir Pencere Açılıyor
    »    
Biga CHP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
    »    
İskenderoğlu, Hayvan Hakları ve Yasaları Çalıştayına Katıldı
    »    
Özgür Ceylandan Ulaştırma Bakanlığına Sorular
    »    
Her Şey Güzel Olmasın Mı?
    »    
Ne Yaparsanız Yapın Ama Milleti Germeden, Yormadan Yapın
    »    
Kömür Diye 31 Bin Ton Taş Almışlar
    »    
İstanbul’da Seçimin Yenilenmesi ve İmamoğlu Analizi
    »    
Mayıs Ayı Meclis Toplantısından Suya İndirim Çıktı
    »    
Bozcaadalı İşletmelerden Rezervasyonlara "Oy Ver" Cevabı!
    »    
Gücünüz Atatürk’ün Ölüsüne Bile Yetmiyor, Ölüsünü Bile Yenemiyorsunuz!
    »    
Kişiye Özel Demokrasi Olmaz
    »    
Ermeni Mezalimine Uğramış Türk Milletinin Acısını Paylaşıyorum!
    »    
Asıl Beka Sorunu Budur
    »    
Ceylan “Kızılay Arpalığa Mı Çevrildi?”
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Görevine Resmen Başladı
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Mazbatasını Aldı
    »    
Yenilmişlik Duygusu Var Ya İşte Tam Orada Dikkat Etmek Lazım!
    »    
Bu Hayatta En Büyük Kaybedenler, Bekleyenlerdir
    »    
Çanakkale’de Bülent Öz Farkı
    »    
Belde Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
    »    
Çan’da Öz Dönemi Resmen Başladı
    »    
Pastırmacı Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor
    »    
Çanakkale’de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı
    »    
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine
    »    
Çiçeklidede’den Tarihi Birlik ve Beraberlik Mesajları
    »    
Turan “80 Yaşında Adam Buraya Geliyorsa Ben Daha Çok Çalışmalıyım”
    »    
Yeniceköy’den Tüm Biga’ya Sağduyu ve Birliktelik Çağrısı
    »    
Özgür Ceylan’dan Adaylara Tam Destek
    »    
“Güneş Balçıkla Sıvanmaz”
    »    
Adil, Dürüst Belediyeciliğimizin Başlamasına 4 Gün Kaldı
    »    
Şehitlikte İsmail Işık Coşkusu Meydana Sığmadı
    »    
İsmail Işık: “Belediyecilik Deneyim İster O da Bizde Var”
    »    
Kavaklıkta Bülent Erdoğan Coşkusu
    »    
Çavuşköy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli
    »    
Turan; “Haydi Karabiga, Ahmet Elbi’yle "Değişimi" Yaşamaya…”
    »    
Muharrem İnce: Bu İş Bitmiş Hayırlı Olsun
    »    
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Biga´da
    »    
Siyasette Çıtayı Yükseltin
    »    
‘’Biga Halkı ile Kurduğumuz Gönül Köprüsünü Hiç Kimse Yıkamaz”
    »    
İYİ Parti Kırsal Alanda
    »    
Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
    »    
Erdoğan Hatırlarda Kalan Bir Biga İnşa Edeceğiz
    »    
“Bölgenin En Büyük Spor Kompleksi’ni İnşa Edeceğiz”
    »    
Çan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
    »    
Erdoğan Coşkusu Çiçeklidede’de Sokaklara Sığmadı
    »    
Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
    »    
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
CHP Çan Belediye Başkan Adayından Şeffaf Belediyecilik Açıklamaları
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
"Şehir Parkı’nı Ayağınıza Getireceğiz"
    »    
Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
    »    
Çan İstikrara Devam Diyecek
    »    
Engin Özalp: "Gümüşçay’da Spora Canlılık Getireceğiz"
    »    
Gümüşçay’a Temiz Aday: Engin Özalp
    »    
"Birlik ve Beraberliğimizi Asla Kaybetmemeliyiz"
    »    
Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku
    »    
Cumhur İttifakı Gençleri Bir Arada
    »    
En Güzelini Ak Parti En Güzelini Ayhan Gider Yapar
    »    
Pastırmacı ”Devam Diyerek Geliyoruz”
    »    
Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret
    »    
CHP Biga Belediye Başkan Adayı’ndan Biga TSO’ ya Ziyaret
    »    
YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Yıllardır Hep Aynı Hikâye…
Alaattin Akçal
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?
Kadir Atay
Biga ve Gerçek Babalar
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Kaval İçin Altı Kitap Yazdı
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0