Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Biga’da Polis ve Jandarma Ekiplerinden Ortak Denetim       Çanakkale’nin Ekonomik Geleceği: Tarım ve Yenilenebilir Enerji’de...      Biga Organize Sanayi, İstihdam Seferberliği Ziyaretlerine Ev Sahipliği Yaptı       Amatör Lig’ lerde Müsabaka Sonuçları ve Puan Durumları       BİSHAK Başkandan Destek Bekliyor      İŞKUR Yeni Proje Desteklerini Açıkladı      Biga’da Galatasaray Coşkusu      Biga’da 19 Mayıs, Gençlik Konseriyle Kutlandı      Allah’a Ulaşmayı Dileyin Hoş Geldin Ramazan (3)      19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Biga’da Kutlandı      Orman Genel Müdürlüğü 180. Yıl Resim ve Slogan Yarışması      Suriyelilerin Sıla-İ Rahmi      Biga’da Ev Yangını      Gümüşçay Belediyesi’nin İftar Yemeğine Yoğun İlgi      Balıklıçeşme Minikleri Gol Oldu Yağdı      Biga Orman İşletme Müdürlüğü Personeli İftar Verdi      Rakipsiz GESTAŞ’tan Tarifelere Yüzde 24,7 Zam!      Uyuşturucu, Uyarıcı Madde Ticareti ve İmalatı Yapanlar Yakalandı      Kaptanlar Un Huzurevinde İftar Verdi      Bigalı Öğrencilerden Anlamlı Destek     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» 24 Haziran Çanakkale’de Partimizin Bayramı Olacak
19 Haziran 2018 Salı 15:00
12
14
16
18


Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili Adayı Arda Bozkurt, 24 Haziran’da Çanakkale’de Cumhur İttifakı’nın birinci olacağını ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde kaybedilen milletvekilliğini geri alarak Çanakkale’de partililerine bayram yaşatmak istediklerini söyledi.

 Seçimler ile ilgili seçmenlere önemli notlar söyleyen Bozkurt “Milletvekilliği seçimlerinde hemşehrilerimizin ÜÇ HİLAL’e “Evet” mührünü basarak, destek vermesini istiyoruz. Seçmenlerimiz şunu da unutmasın Cumhur İttifakı’na oy verirken hem AK Parti’ye hem de MHP’ye kutucuğun dışına taşırmamak koşuluyla istediğiniz kadar evet basabilirsiniz, bu oylar geçerlidir. Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığını ve dik duruşunu takdir eden Ak Parti’li seçmenlerden Cumhur İttifak’ına destek vermek amacıyla iki partiye de “Evet” mührünü basabilirler ” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili Adayı Arda Bozkurt, “15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde bir daha gördük ki ülkemiz üzerinde yabancı ülkelerin çirkin emelleri ile oynadığı oyunlar var. Binlerce yıllık Türk geleneğinin temsilcisi Ülkücü Hareket, ülkemizin en zor zamanlarında görevden kaçmamış ve her zaman ihtiyaç duyulduğunda elini taşın altına sokmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi olarak ülkemizin üzerinde oynanan oyunların farkındayız. Liderimiz Devlet Bahçeli geçmişte yaşanan tüm olayların ve tartışmaların üzerine bir sünger çekip, ülkesinin ve milletinin yanında yer alarak Cumhur İttifakı’na destek vermiştir. Hamdolsun ki önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyebilen bir liderimiz var” dedi.

Çanakkale’de kritik bir dönem yaşandığını ifade eden Çanakkale Milletvekili Arda Bozkurt, “7 Haziran seçimlerinde 68 Binin üzerinde oy alıp bir milletvekili çıkarma başarısı göstermiştik. Ardından yenilenen 1 Kasım seçimlerinde 15 Bin oy kaybı yaşamış ve milletvekilliğini üzülerek kaybetmiştik. Şimdi 24 Haziran’da hakkımız olan vekilliği geri alma zamanı. Son zamanların en genç, en dinamik ve en çalışkan listesi ile Çanakkaleli hemşehrilerimizin karşısındayız. Samimiyiz, dürüstüz ve bu toprakların öz çocuklarıyız. Adaylarımızın hepsi milliyetçi ve vatansever. Hiçbir karşılık beklemeden gece gündüz çalışıyoruz. Biz Çanakkale’ye inanıyor ve güveniyoruz. Hemşehrilerimizinde desteği ile 24 Haziran Çanakkale’de partimizin bayramı olacak” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Bu Ülkenin Sigortasıdır

Türkiye’nin faydasına olmadığı hiçbir hareketin yanında yer alamadıklarını söyleyen Bozkurt, “geçmişimiz tanıktır. Bizim safımız Türk Milletidir ve yönümüz Türk İslam Dünyasıdır” dedi.
15 Temmuz’da Bahçeli’nin Dik Duruşunu Unutmayın

Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli, hain darbe girişiminde nasıl dik durdu lütfen unutmayalım. Bazı liderler evlerde, bazıları tünellerde olayın geçmesini beklerken önce ülkem ve milletim diyen liderimiz, o hainlere en güzel cevabı vererek partimizin genel merkezine gitmiş ve “ben buradayım” mesajını vermiştir. Hainler, kardeşi kardeşe kırdırmaya çalıştılar. Eski Türkiye’ye dönüş için planlar yaptılar. Ancak bu millet bir irade ortaya koyarak seçilmiş hükümetinin yanında yer aldı. Bizde milletin yanında yer alarak, partimiz olarak dik durduk. Önce ülkem ve milletim diyen bir partinin liderine yakışır bir şekilde hareket eden liderimiz Devlet Bahçeli’nin bu dik duruşunu lütfen sandığa gittiğinizde hatırlayın.

Türk Milletine Güven Veriyoruz

Türk milletinin yanında olmaktan her daim gurur duyan Ülkücü Hareketin neferleri olarak, gururla söyleyebilirim ki Türk milletine güven veriyoruz. Türk ve Türkiye sevdalıları olarak kınından çıkmış kılıç gibi parıldıyoruz. Ecdadımızın emanetlerinin bilincinde geleceğe hep birlikte yürüyoruz. Vatanımız Türk, milletimiz Türk, devletimiz Türk. Vatanın her evladını ayırmadan, farklı görmeden herkesi kucaklıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak dün neysek bugünde o’yuz. Daha huzurlu, daha gelişmiş, daha yükselmiş bir Türkiye arayışı içerisindeyiz.

Gün Olduğunda MHP'nin Hakkı da Teslim Edilecektir

Cumhur İttifakı’nda yer aldığımız için diğer partiler bizi eleştiriyor. Oysa ki; 1946'dan bu yana, sistem tartışmaları ile gerilen devlet çarkı yeni sitem ile daha hızlı dönmesi gerekiyordu. Bundan geri dönüş yoktur. MHP, yeni sistemi ilk olarak dillendirmiş ve sistemin oluşumuna katkı vermiştir. Bu sistemin kurumsallaşması, oturması, kurumsallaşmasına sonuna kadar hizmet edecektir. Gün olduğunda MHP'nin hakkı da teslim edilecektir. Yaptığımız büyük bir iştir. Cumhur İttifakı güvenlik duvarıdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, sıçrayış tarihidir. Büyük Turan Ülküsüne bir adım daha yaklaşmak için önemli bir adımdır.

İlkeli ve Dürüst Siyaset İçin Varız

Ülkemizin son yıllarda belki de önemli eksikliğinden bir tanesi dürüst siyaset anlayışının tam olarak oturmamış olmasıdır. Biz, hiçbir dönem hayal satmadık. Yapabileceğimiz vaatlerimiz ile vatandaşımızın karşısında olduk.

Şimdi yeni bir seçim ve yeni bir bildirge ile yine vatandaşlarımızın karşısındayız.  Vatandaşımızın sorunlarını en iyi bilen ve analiz eden partiyiz. Sözümüz olsun, vatandaşımızın üzerinde ki vergi yükünü azaltacağız. Çiftçilerimizin kullandığı mazot üzerindeki vergileri azaltacağız. İşsiz her aileden bir kişiye asgari ücretin yarısı kadar aile desteği yardımı vereceğiz. Asgari ücretle çalışan vatandaşlarımızın maaşlarından vergi almayacağız. Vatandaşlarımızın kredi ve kredi kartı borçları, yüksek faiz sarmalının neden olduğu yoksulluk tuzağından kurtaracak, esnaf ve çiftçilerimizin vergi ve prim yükünü hafifleteceğiz. Çiftçilerimizin tarım işletmelerinde kullandığı elektrikten KDV almayacağız. Fide, zirai ilaç ve tohumda vergileri en aza indireceğiz.

Biz, her daim vatandaşımızın yanında olduk. Vaatlerimizi yine onların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hazırlayıp, karşılarına çıktık. Vaatlerimizin hepsi toplumun farklı farklı kesimlerini kucaklayan vaatlerden oluşuyor.

Seçim beyannamemizde ekonomiden sağlığa, eğitimden af konusuna kadar bir çok vaatler bulunuluyor. Beyannamemizde, emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetlerinin giderilmesi, kader mahkumlarına af dikkat çekiyor. Eğitim alanında da sınava ihtiyaç kalmayacak bir sistem hedefi çerçevesinde sınavsız üniversite ile sağlık çalışanlarına yıpranma hakkı vaadi yer alıyor. Beyannamemizde, ekonomide ihtiyaç duyulan yapısal reformların hızla hayata geçirileceği ve bu kapsamda vergi kanunlarının da sadeleştirileceği vaadinde de bulunuyoruz. Sözümüz Devlet sözü.

Bu Toprakların Kutsallığını Damarlarında Hisseden Bir Listemiz Var

Çanakkale’de adayların milletvekili sıralamasına bakmadan çalıştığını kaydeden Bozkurt, “hiçbir kaygı gözetmeksizin çalışan dinamik ve genç bir ekip içerisinde yer alamın mutluluğunu yaşıyorum” dedi. 

Çanakkale İçin Büyük Şans

Son yıllarda partimizin en iyi listesi olduğuna inanıyorum. En önemlisi de listede ki tüm adaylar öz mü öz bu camianın evlatları. Hepsi genç ve idealist. Toplumun içerisinden, kolay ulaşılabilen adaylar. Birinci sıra adayımız Evren Yalçın, 37 yaşında, eğitimci. Ailesi Bigalı, kendisi il merkezinde yaşamını sürdürüyor.  İkinci sıra adayımız Necip Fazıl Bayram, 32 yaşında genç ve başarılı bir avukat. Aslen Çan’lı, il merkezinde yaşıyor. En deneyimlimiz üçüncü sıra adayımız Aliye Ertopçu, Lapseki’li ve Umurbey’de yaşayıp ticaretle uğraşıyor. Ben Bigalıyım ve 35 yaşındayım. 10 yıldır avukatlık mesleğimi icra ediyorum. Dört adayımız da sivil toplum kuruluşlarının içerisinde faal olarak görev alıyor. Halkın içerisinden, halkın ta kendisinden dört aday olarak, listemizin Çanakkale için büyük şans olduğuna inanıyorum.

Allah Rızası İçin Çalışıyoruz

Her dönem duyarız. Siyasi partilerde sıralamada istediği yeri alamayan adaylar çalışmazlar. Bizde bu dönem dört adayımızın da sıra kaygısı olmadan çalıştığı rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm adaylarımız adeta bir birleri ile yarışıyor. Çanakkale’de ayak basmadık ilçe bırakmadık. İftar sofralarında vatandaşlarımız ile buluştuk. Gerçekçi olmak gerekirse, birinci sıra adayımız Evren Yalçın’ı meclise gönderebilirsek, ne mutlu bize. Şuan tek hedefimiz var, Evren abimizi meclise göndermek. Bunun için Necip Fazıl’ın Çan’da, Aliye hanımın Lapseki’de ki çalışmaları takdire şayan. Dört adayda Allah rızası için çalışıyor. Yüce Yaradan çalışanın yanındadır. Emeklerimizin karşılığını 24 Haziran günü nasipse alacağız.  

Ne Zaman Bittiler Dediyseler Hep Güçlendik

Aramızdan ayrılanlar yeni bir partide bir araya geldiler. Onların ayrılmasının ardından partimiz için Çanakkale’de bitti dediler. Milletvekili adayı bile çıkaramaz diye konuşup, hadlerini aştılar. Bu davanın isimsiz kahramanlarını unutmuş olacaklar ki, boylarından büyük laflar ettiler. Dikkat ettiyseniz bir tek bizim partimizde sıralama kavgası olmadı. Diğerleri bir birlerin kuyularını kazıp, kendi adamlarını istedikleri yerlere getirmek için kavgaya tutuştular. Biz, siyaseti makam mevki için yapanlardan hiçbir zaman olmadık. Partimiz için ne zaman bitti dediyseler, biz hep güçlenerek çıktık. Göreceksiniz, asil Türk milleti başta kutsal topraklar Çanakkale olmak üzere tüm ülkemizde Milliyetçi Hareket’e sahip çıkacak ve destek verecektir.

Hemşehrilerimizden Ricamızdır !

24 Haziran günü yeni bir seçim sistemi ile karşı karşıyayız. İki farklı oy pusulası olacak. Birinci pusulada Cumhurbaşkanını seçeceğiz. Cumhurbaşkanlığı için partimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyor. İkinci oy pusulasında milletvekillerini seçeceğiz. Bu pusulada mührü “ÜÇ HİLAL’e” basıyoruz. Kutucuğun içerinde istediğiniz kadar Evet mührü basabilirsiniz. Bu oy geçerli olacaktır.

Birde Cumhur İttifakı için ortak oy sayılan oylar var. Burada kıymetli AK Partili seçmenlere seslenmek istiyorum. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuz sürecinde ki dik duruşunu takdir eden, ülke siyasetinde ki milli politikalarını destekleyen vatandaşlarımız hem Adalet ve Kalkınma Partisine hem de Milliyetçi Hareket Partisine Evet mührünü basabilir. Bu oylar geçerlidir. Bu oylar ortak oydur ve iki partinin almış olduğu oy oranına göre dağıtılacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’ni desteklemeniz ülkemizin muhasır medeniyetler seviyesine sağlam adımlarla çıkması için sigorta niteliğindedir.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


24 Haziran Çanakkale’de Partimizin Bayramı Olacak

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Biga CHP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
    »    
İskenderoğlu, Hayvan Hakları ve Yasaları Çalıştayına Katıldı
    »    
Özgür Ceylandan Ulaştırma Bakanlığına Sorular
    »    
Her Şey Güzel Olmasın Mı?
    »    
Ne Yaparsanız Yapın Ama Milleti Germeden, Yormadan Yapın
    »    
Kömür Diye 31 Bin Ton Taş Almışlar
    »    
İstanbul’da Seçimin Yenilenmesi ve İmamoğlu Analizi
    »    
Mayıs Ayı Meclis Toplantısından Suya İndirim Çıktı
    »    
Bozcaadalı İşletmelerden Rezervasyonlara "Oy Ver" Cevabı!
    »    
Gücünüz Atatürk’ün Ölüsüne Bile Yetmiyor, Ölüsünü Bile Yenemiyorsunuz!
    »    
Kişiye Özel Demokrasi Olmaz
    »    
Ermeni Mezalimine Uğramış Türk Milletinin Acısını Paylaşıyorum!
    »    
Asıl Beka Sorunu Budur
    »    
Ceylan “Kızılay Arpalığa Mı Çevrildi?”
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Görevine Resmen Başladı
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Mazbatasını Aldı
    »    
Yenilmişlik Duygusu Var Ya İşte Tam Orada Dikkat Etmek Lazım!
    »    
Bu Hayatta En Büyük Kaybedenler, Bekleyenlerdir
    »    
Çanakkale’de Bülent Öz Farkı
    »    
Belde Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
    »    
Çan’da Öz Dönemi Resmen Başladı
    »    
Pastırmacı Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor
    »    
Çanakkale’de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı
    »    
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine
    »    
Çiçeklidede’den Tarihi Birlik ve Beraberlik Mesajları
    »    
Turan “80 Yaşında Adam Buraya Geliyorsa Ben Daha Çok Çalışmalıyım”
    »    
Yeniceköy’den Tüm Biga’ya Sağduyu ve Birliktelik Çağrısı
    »    
Özgür Ceylan’dan Adaylara Tam Destek
    »    
“Güneş Balçıkla Sıvanmaz”
    »    
Adil, Dürüst Belediyeciliğimizin Başlamasına 4 Gün Kaldı
    »    
Şehitlikte İsmail Işık Coşkusu Meydana Sığmadı
    »    
İsmail Işık: “Belediyecilik Deneyim İster O da Bizde Var”
    »    
Kavaklıkta Bülent Erdoğan Coşkusu
    »    
Çavuşköy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli
    »    
Turan; “Haydi Karabiga, Ahmet Elbi’yle "Değişimi" Yaşamaya…”
    »    
Muharrem İnce: Bu İş Bitmiş Hayırlı Olsun
    »    
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Biga´da
    »    
Siyasette Çıtayı Yükseltin
    »    
‘’Biga Halkı ile Kurduğumuz Gönül Köprüsünü Hiç Kimse Yıkamaz”
    »    
İYİ Parti Kırsal Alanda
    »    
Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
    »    
Erdoğan Hatırlarda Kalan Bir Biga İnşa Edeceğiz
    »    
“Bölgenin En Büyük Spor Kompleksi’ni İnşa Edeceğiz”
    »    
Çan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
    »    
Erdoğan Coşkusu Çiçeklidede’de Sokaklara Sığmadı
    »    
“5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”
    »    
Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
    »    
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
CHP Çan Belediye Başkan Adayından Şeffaf Belediyecilik Açıklamaları
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
"Şehir Parkı’nı Ayağınıza Getireceğiz"
    »    
Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
    »    
Çan İstikrara Devam Diyecek
    »    
Engin Özalp: "Gümüşçay’da Spora Canlılık Getireceğiz"
    »    
Gümüşçay’a Temiz Aday: Engin Özalp
    »    
"Birlik ve Beraberliğimizi Asla Kaybetmemeliyiz"
    »    
Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku
    »    
Cumhur İttifakı Gençleri Bir Arada
    »    
En Güzelini Ak Parti En Güzelini Ayhan Gider Yapar
    »    
Pastırmacı ”Devam Diyerek Geliyoruz”
    »    
Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret
    »    
CHP Biga Belediye Başkan Adayı’ndan Biga TSO’ ya Ziyaret
    »    
Biga CHP Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’tan Ziyaret
    »    
Karabiga’ya Beklenenden Daha Fazla Hizmet Getirmek İstiyoruz
    »    
Turan, “90 Yıllık CHP’nin Hikayesi Brezilya Dizilerini Aratmıyor”
    »    
Başkan Işık, Şehir İçi Minibüse Bindi, Vatandaşı Dinledi
    »    
Millet İttifakı’nın Ortaklarından Birliktelik Fotoğrafı
    »    
"Kocabaş Çayı Projesi İle İki Yakamız Bir Araya Gelecek"
    »    
Ceylan: Koruma Altındaki Kadınların Sosyal Medyada İfşası Kabul Edilemez
    »    
“CHP’li Belediyeleri AK Parti Alınca O İl Başkanı İstifa Edecek”
    »    
Kavga Besin Kaynağı Olunca…
    »    
“Bir Türk Cihana Bedeldir!”
    »    
CHP Özgür Ceylan: Gölet ve Sulama Projelerini Sordu
    »    
CHP Özgür Ceylandan Açıklama
    »    
Ceylan’dan Milli Eğitime Vakıf Suçlaması
    »    
Ceylan: Çanakkale İstanbul Uçak Seferlerini Meclis Gündemine Taşıdı
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Suriyelilerin Sıla-İ Rahmi
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Hoş Geldin Ramazan (3)
Kadir Atay
Bigaspor Kırkbeş’e Hazırlanıyor
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0