Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : ÇTSO Komite Başkanları Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi      Sanayi ve Teknoloji Bakanı Çanakkale’de      Yağmur Bir Çok Köyde Heyelana Sebep Oldu      Başsavcı Yalçınöz’den Biga TSO’ya İade-i Ziyaret      Biga Meslek Yüksek Okulu, AKEAD Yazılım A.Ş. ile Protokol imzaladı      Kadınları Şanslı Kepez      Biga’da Eve Giren İki Kişi Mutfak Eşyalarını Çaldı      ÇTSO’ dan Rektörlüğe Ziyaret      Her Yer Çanakkale      Biga’da Toplu Sözleşme İmzalandı: İşçiye Yüzde 26 Zam      İl Birincileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi      MHP Biga İlçe Başkanlığında Saadettin Saat Dönemi       Bigaspor’dan Beşiktaşa      Çan Belediyesi 5’nci Kitap Fuarı Kapılarını Açtı      Biga TSO’dan Oto Galericilerine Belge Töreni      “49 Söz Verdik, Daha Fazlasını Yaptık”      Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında İlçe Finalistleri Belli Oldu      İŞKUR ve SGK Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi      Biga TSO’da Plastik Poşet Toplantısı Yapıldı      AFAD Uyardı!     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» 24 Haziran Çanakkale’de Partimizin Bayramı Olacak
19 Haziran 2018 Salı 15:00
12
14
16
18


Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili Adayı Arda Bozkurt, 24 Haziran’da Çanakkale’de Cumhur İttifakı’nın birinci olacağını ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde kaybedilen milletvekilliğini geri alarak Çanakkale’de partililerine bayram yaşatmak istediklerini söyledi.

 Seçimler ile ilgili seçmenlere önemli notlar söyleyen Bozkurt “Milletvekilliği seçimlerinde hemşehrilerimizin ÜÇ HİLAL’e “Evet” mührünü basarak, destek vermesini istiyoruz. Seçmenlerimiz şunu da unutmasın Cumhur İttifakı’na oy verirken hem AK Parti’ye hem de MHP’ye kutucuğun dışına taşırmamak koşuluyla istediğiniz kadar evet basabilirsiniz, bu oylar geçerlidir. Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığını ve dik duruşunu takdir eden Ak Parti’li seçmenlerden Cumhur İttifak’ına destek vermek amacıyla iki partiye de “Evet” mührünü basabilirler ” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili Adayı Arda Bozkurt, “15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde bir daha gördük ki ülkemiz üzerinde yabancı ülkelerin çirkin emelleri ile oynadığı oyunlar var. Binlerce yıllık Türk geleneğinin temsilcisi Ülkücü Hareket, ülkemizin en zor zamanlarında görevden kaçmamış ve her zaman ihtiyaç duyulduğunda elini taşın altına sokmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi olarak ülkemizin üzerinde oynanan oyunların farkındayız. Liderimiz Devlet Bahçeli geçmişte yaşanan tüm olayların ve tartışmaların üzerine bir sünger çekip, ülkesinin ve milletinin yanında yer alarak Cumhur İttifakı’na destek vermiştir. Hamdolsun ki önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyebilen bir liderimiz var” dedi.

Çanakkale’de kritik bir dönem yaşandığını ifade eden Çanakkale Milletvekili Arda Bozkurt, “7 Haziran seçimlerinde 68 Binin üzerinde oy alıp bir milletvekili çıkarma başarısı göstermiştik. Ardından yenilenen 1 Kasım seçimlerinde 15 Bin oy kaybı yaşamış ve milletvekilliğini üzülerek kaybetmiştik. Şimdi 24 Haziran’da hakkımız olan vekilliği geri alma zamanı. Son zamanların en genç, en dinamik ve en çalışkan listesi ile Çanakkaleli hemşehrilerimizin karşısındayız. Samimiyiz, dürüstüz ve bu toprakların öz çocuklarıyız. Adaylarımızın hepsi milliyetçi ve vatansever. Hiçbir karşılık beklemeden gece gündüz çalışıyoruz. Biz Çanakkale’ye inanıyor ve güveniyoruz. Hemşehrilerimizinde desteği ile 24 Haziran Çanakkale’de partimizin bayramı olacak” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Bu Ülkenin Sigortasıdır

Türkiye’nin faydasına olmadığı hiçbir hareketin yanında yer alamadıklarını söyleyen Bozkurt, “geçmişimiz tanıktır. Bizim safımız Türk Milletidir ve yönümüz Türk İslam Dünyasıdır” dedi.
15 Temmuz’da Bahçeli’nin Dik Duruşunu Unutmayın

Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli, hain darbe girişiminde nasıl dik durdu lütfen unutmayalım. Bazı liderler evlerde, bazıları tünellerde olayın geçmesini beklerken önce ülkem ve milletim diyen liderimiz, o hainlere en güzel cevabı vererek partimizin genel merkezine gitmiş ve “ben buradayım” mesajını vermiştir. Hainler, kardeşi kardeşe kırdırmaya çalıştılar. Eski Türkiye’ye dönüş için planlar yaptılar. Ancak bu millet bir irade ortaya koyarak seçilmiş hükümetinin yanında yer aldı. Bizde milletin yanında yer alarak, partimiz olarak dik durduk. Önce ülkem ve milletim diyen bir partinin liderine yakışır bir şekilde hareket eden liderimiz Devlet Bahçeli’nin bu dik duruşunu lütfen sandığa gittiğinizde hatırlayın.

Türk Milletine Güven Veriyoruz

Türk milletinin yanında olmaktan her daim gurur duyan Ülkücü Hareketin neferleri olarak, gururla söyleyebilirim ki Türk milletine güven veriyoruz. Türk ve Türkiye sevdalıları olarak kınından çıkmış kılıç gibi parıldıyoruz. Ecdadımızın emanetlerinin bilincinde geleceğe hep birlikte yürüyoruz. Vatanımız Türk, milletimiz Türk, devletimiz Türk. Vatanın her evladını ayırmadan, farklı görmeden herkesi kucaklıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak dün neysek bugünde o’yuz. Daha huzurlu, daha gelişmiş, daha yükselmiş bir Türkiye arayışı içerisindeyiz.

Gün Olduğunda MHP'nin Hakkı da Teslim Edilecektir

Cumhur İttifakı’nda yer aldığımız için diğer partiler bizi eleştiriyor. Oysa ki; 1946'dan bu yana, sistem tartışmaları ile gerilen devlet çarkı yeni sitem ile daha hızlı dönmesi gerekiyordu. Bundan geri dönüş yoktur. MHP, yeni sistemi ilk olarak dillendirmiş ve sistemin oluşumuna katkı vermiştir. Bu sistemin kurumsallaşması, oturması, kurumsallaşmasına sonuna kadar hizmet edecektir. Gün olduğunda MHP'nin hakkı da teslim edilecektir. Yaptığımız büyük bir iştir. Cumhur İttifakı güvenlik duvarıdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, sıçrayış tarihidir. Büyük Turan Ülküsüne bir adım daha yaklaşmak için önemli bir adımdır.

İlkeli ve Dürüst Siyaset İçin Varız

Ülkemizin son yıllarda belki de önemli eksikliğinden bir tanesi dürüst siyaset anlayışının tam olarak oturmamış olmasıdır. Biz, hiçbir dönem hayal satmadık. Yapabileceğimiz vaatlerimiz ile vatandaşımızın karşısında olduk.

Şimdi yeni bir seçim ve yeni bir bildirge ile yine vatandaşlarımızın karşısındayız.  Vatandaşımızın sorunlarını en iyi bilen ve analiz eden partiyiz. Sözümüz olsun, vatandaşımızın üzerinde ki vergi yükünü azaltacağız. Çiftçilerimizin kullandığı mazot üzerindeki vergileri azaltacağız. İşsiz her aileden bir kişiye asgari ücretin yarısı kadar aile desteği yardımı vereceğiz. Asgari ücretle çalışan vatandaşlarımızın maaşlarından vergi almayacağız. Vatandaşlarımızın kredi ve kredi kartı borçları, yüksek faiz sarmalının neden olduğu yoksulluk tuzağından kurtaracak, esnaf ve çiftçilerimizin vergi ve prim yükünü hafifleteceğiz. Çiftçilerimizin tarım işletmelerinde kullandığı elektrikten KDV almayacağız. Fide, zirai ilaç ve tohumda vergileri en aza indireceğiz.

Biz, her daim vatandaşımızın yanında olduk. Vaatlerimizi yine onların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hazırlayıp, karşılarına çıktık. Vaatlerimizin hepsi toplumun farklı farklı kesimlerini kucaklayan vaatlerden oluşuyor.

Seçim beyannamemizde ekonomiden sağlığa, eğitimden af konusuna kadar bir çok vaatler bulunuluyor. Beyannamemizde, emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetlerinin giderilmesi, kader mahkumlarına af dikkat çekiyor. Eğitim alanında da sınava ihtiyaç kalmayacak bir sistem hedefi çerçevesinde sınavsız üniversite ile sağlık çalışanlarına yıpranma hakkı vaadi yer alıyor. Beyannamemizde, ekonomide ihtiyaç duyulan yapısal reformların hızla hayata geçirileceği ve bu kapsamda vergi kanunlarının da sadeleştirileceği vaadinde de bulunuyoruz. Sözümüz Devlet sözü.

Bu Toprakların Kutsallığını Damarlarında Hisseden Bir Listemiz Var

Çanakkale’de adayların milletvekili sıralamasına bakmadan çalıştığını kaydeden Bozkurt, “hiçbir kaygı gözetmeksizin çalışan dinamik ve genç bir ekip içerisinde yer alamın mutluluğunu yaşıyorum” dedi. 

Çanakkale İçin Büyük Şans

Son yıllarda partimizin en iyi listesi olduğuna inanıyorum. En önemlisi de listede ki tüm adaylar öz mü öz bu camianın evlatları. Hepsi genç ve idealist. Toplumun içerisinden, kolay ulaşılabilen adaylar. Birinci sıra adayımız Evren Yalçın, 37 yaşında, eğitimci. Ailesi Bigalı, kendisi il merkezinde yaşamını sürdürüyor.  İkinci sıra adayımız Necip Fazıl Bayram, 32 yaşında genç ve başarılı bir avukat. Aslen Çan’lı, il merkezinde yaşıyor. En deneyimlimiz üçüncü sıra adayımız Aliye Ertopçu, Lapseki’li ve Umurbey’de yaşayıp ticaretle uğraşıyor. Ben Bigalıyım ve 35 yaşındayım. 10 yıldır avukatlık mesleğimi icra ediyorum. Dört adayımız da sivil toplum kuruluşlarının içerisinde faal olarak görev alıyor. Halkın içerisinden, halkın ta kendisinden dört aday olarak, listemizin Çanakkale için büyük şans olduğuna inanıyorum.

Allah Rızası İçin Çalışıyoruz

Her dönem duyarız. Siyasi partilerde sıralamada istediği yeri alamayan adaylar çalışmazlar. Bizde bu dönem dört adayımızın da sıra kaygısı olmadan çalıştığı rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm adaylarımız adeta bir birleri ile yarışıyor. Çanakkale’de ayak basmadık ilçe bırakmadık. İftar sofralarında vatandaşlarımız ile buluştuk. Gerçekçi olmak gerekirse, birinci sıra adayımız Evren Yalçın’ı meclise gönderebilirsek, ne mutlu bize. Şuan tek hedefimiz var, Evren abimizi meclise göndermek. Bunun için Necip Fazıl’ın Çan’da, Aliye hanımın Lapseki’de ki çalışmaları takdire şayan. Dört adayda Allah rızası için çalışıyor. Yüce Yaradan çalışanın yanındadır. Emeklerimizin karşılığını 24 Haziran günü nasipse alacağız.  

Ne Zaman Bittiler Dediyseler Hep Güçlendik

Aramızdan ayrılanlar yeni bir partide bir araya geldiler. Onların ayrılmasının ardından partimiz için Çanakkale’de bitti dediler. Milletvekili adayı bile çıkaramaz diye konuşup, hadlerini aştılar. Bu davanın isimsiz kahramanlarını unutmuş olacaklar ki, boylarından büyük laflar ettiler. Dikkat ettiyseniz bir tek bizim partimizde sıralama kavgası olmadı. Diğerleri bir birlerin kuyularını kazıp, kendi adamlarını istedikleri yerlere getirmek için kavgaya tutuştular. Biz, siyaseti makam mevki için yapanlardan hiçbir zaman olmadık. Partimiz için ne zaman bitti dediyseler, biz hep güçlenerek çıktık. Göreceksiniz, asil Türk milleti başta kutsal topraklar Çanakkale olmak üzere tüm ülkemizde Milliyetçi Hareket’e sahip çıkacak ve destek verecektir.

Hemşehrilerimizden Ricamızdır !

24 Haziran günü yeni bir seçim sistemi ile karşı karşıyayız. İki farklı oy pusulası olacak. Birinci pusulada Cumhurbaşkanını seçeceğiz. Cumhurbaşkanlığı için partimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyor. İkinci oy pusulasında milletvekillerini seçeceğiz. Bu pusulada mührü “ÜÇ HİLAL’e” basıyoruz. Kutucuğun içerinde istediğiniz kadar Evet mührü basabilirsiniz. Bu oy geçerli olacaktır.

Birde Cumhur İttifakı için ortak oy sayılan oylar var. Burada kıymetli AK Partili seçmenlere seslenmek istiyorum. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuz sürecinde ki dik duruşunu takdir eden, ülke siyasetinde ki milli politikalarını destekleyen vatandaşlarımız hem Adalet ve Kalkınma Partisine hem de Milliyetçi Hareket Partisine Evet mührünü basabilir. Bu oylar geçerlidir. Bu oylar ortak oydur ve iki partinin almış olduğu oy oranına göre dağıtılacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’ni desteklemeniz ülkemizin muhasır medeniyetler seviyesine sağlam adımlarla çıkması için sigorta niteliğindedir.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


24 Haziran Çanakkale’de Partimizin Bayramı Olacak

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
“CHP’li Belediyeleri AK Parti Alınca O İl Başkanı İstifa Edecek”
    »    
Kavga Besin Kaynağı Olunca…
    »    
“Bir Türk Cihana Bedeldir!”
    »    
CHP Özgür Ceylan: Gölet ve Sulama Projelerini Sordu
    »    
CHP Özgür Ceylandan Açıklama
    »    
Ceylan’dan Milli Eğitime Vakıf Suçlaması
    »    
Ceylan: Çanakkale İstanbul Uçak Seferlerini Meclis Gündemine Taşıdı
    »    
Özgür Ceylan Sordu O Kitaba Yasak Geldi
    »    
Ceylan: 2 Bin 20 Lirayla Kim Geçinebilir?
    »    
CHP’li Erkek: “Adaletin Olmadığı Yerde, Kalkınma da Olmaz!”
    »    
Ceylan: Siz Ne Şah Ne de Sultansınız
    »    
Özgür Ceylan: Kısacık Köyü Altın Madeni ÇED Süreci Durduruldu
    »    
Donarak Ölen Askerlerin Acısı Dinmeden CHP’li Ceylan’dan Şok İddia
    »    
Ceylan, Feribot Seferlerini Sordu Bakanlık “Masraf Fazla” Dedi
    »    
Özgür Ceylan: Çanakkale’nin Yolları Başka Bahara
    »    
Soygun Var, Devletimi Arıyorum!
    »    
CHP Özgür Ceylan’dan Tarım Bakanına Mera Soruları
    »    
Hiçbir Şey Sebepsiz Değildir, Amerika Dost Değildir
    »    
Köşdere Göreve Talip
    »    
Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz’den Sert Tepki
    »    
Camiler Devletin Resmi Görüşünün, İdeolojisinin Anlatıldığı Yerler Değildir
    »    
AK Parti Tülay Ömercioğlundan: Aday Adayı Açıklaması
    »    
Ceylan: Vatandaş Kırmızı Etin Tadını Unuttu Sayın Bakan
    »    
Özgür Ceylan:“Bitmeyen Köprüde Bile Zarar”
    »    
TPAO’nun Gemileri TPİC’e Bedelsiz Devredilecek mi
    »    
Atatürk’ü Yedi Düvel Yenemedi…
    »    
Ceylan’dan Enerji Bakanına Çanakkale Eleştirisi
    »    
Güçlü Ülkeler
    »    
Bülent Öz; Çan’ın Umudu, Çan’ın Başkanı Olacağım
    »    
Ceylan: Elma Yıllardır Maliyet Altında Satılıyor
    »    
“Türk’üm, Doğruyum, Çalışkanım”
    »    
CHP’li Ceylan’dan AKP’ye Ağır Suçlama
    »    
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Yardımcısı Çanakkale’de
    »    
AK Parti’den Muhtarlara ziyaret
    »    
Destek Ödemelerinden Şirket Borçları Kesilmemeli
    »    
Demokrasilerde…
    »    
AK Parti Tülay Ömercioğlun’ dan Açıklama
    »    
İYİ Parti’den Açıklama
    »    
Yeni Rejimin Demokrasi Maskesi; TBMM
    »    
Aytun Çıray; “Açıklayın, Kim Bu Dış Güçler”
    »    
Aytun Çıray’dan Sarsıcı Manipülasyon Eleştirileri
    »    
CHP’li Erkek: “Varlık Fonu Erdoğanlar A.Ş. mi?”
    »    
AK Parti, Merhum Başbakan Adnan Menderes’i Andı
    »    
AK Parti Belde Başkanından Açıklama
    »    
İYİ Parti’de Yeniden Yapılandırma Hızlı Başladı; 54 İl Başkanı Atandı
    »    
Aytun Çıray’ dan Açıklama
    »    
AK Parti Kepez Belde Başkanından Açıklama
    »    
Hasat Devam Ederken Sıfır Gümrükle İthalat İzni İhanettir
    »    
CHP Özgür Ceylan’dan Tarım Bakanına Sorular
    »    
Sevgili Ülkeme
    »    
Gültekin Yıldız’dan Açıklama
    »    
İYİ Parti Aytun Çıray’dan Açıklama
    »    
Fedakârlık ve Tasarruf
    »    
Para Bitti Neyi Satalım Belediyesi
    »    
Çıray’dan Açıklama
    »    
Amerika Hiçbir Zaman Bizim Dostumuz Ve Müttefikimiz Olmadı
    »    
Ekonomiyi Propagandayla Düzeltemezsiniz
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’dan Şok İddia
    »    
AK Parti’den Nostalji Rüzgarı
    »    
Bu Millet Atatürk’e Hakaret Ettirmez!
    »    
AKP’nin Teklifine İlk İtiraz İYİ Parti’den
    »    
Özgür Ceylan’dan ÇED Olumlu Kararına Tepki
    »    
Siyaset Değirmendir
    »    
Mazbata
    »    
Milleti Korkutmayın, Milletin Psikolojisini Bozmayın!
    »    
Haziran Ayında En Çok Seçimi Konuştuk
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Mazbatasını Aldı
    »    
Halkı Eleştirmekle, Kızmakla, Tepki Vermekle Siyaset Yapılmaz
    »    
Doğmayın Sizi Koruyamayan Bu Ülkeye
    »    
AK Parti’den MHP’ye Teşekkür Ziyareti
    »    
Kamuoyuna İYİ Parti’den Açıklama
    »    
Yapmayın, Etmeyin, Ayrıştırmayın!
    »    
Son Karar YSK’da
    »    
Seçim Yasakları
    »    
Seçime Günler Kala Son Yaşadıklarımızdan Bazılarını Düşündüm
    »    
Biz Hayata Kalabalık Sınıflarda Hazırlandık
    »    
Gider, Gençlerle Buluştu
    »    
CHP’li Erkek: “Asgari Ücreti 2200 Lira Yapacağız!”
    »    
CHP, Biga’da Hızlı Başladı
    »    
İYİ Parti İl Yönetim Kurulu ÇTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti
    »    
CHP Muharrem Erkek’ten Açıklama
    »    
CHP Milletvekili Adayı Özgür Ceylan Odaları Ziyaret Etti
    »    
MHP Çanakkale’de Milletvekili Adaylarını Tanıttı
    »    
Adaylar Belli Oldu
    »    
MHP Çanakkale’de Tanıtım Atağında
    »    
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı’ndan Biga Ziyareti
    »    
Gültekin Yıldızdan Açıklama
    »    
Başkan Kuzu AK Kadınlarla Buluştu
    »    
“Dünyanın En Özgür Ülkesi”
    »    
Muharrem İnce ile Birlikte Hakkari ve Rize’de Vatandaşlarla Buluştu
    »    
İYİ Parti Aday Adayları Biga Pazarında
    »    
İYİ Parti Hemşireleri Ziyaret Etti
    »    
Bektaş’ tan Kadem’e Ziyaret
    »    
Özgür Ceylan; “Zamanı Artık Geldi, 24 Haziran’da Biz Kazanacağız”
    »    
Gelibolu Bektaş’ı Bağrına Bastı
    »    
AK Parti Gültekin Yıldız "Onlara Utanmak Kaldı"
    »    
Bektaş’tan köy Ziyaretleri
    »    
Arda Bozkurt Aday Adayı
    »    
İYİ Parti Anneler Gününü Kutladı
    »    
"Halkın Talebiyle Köşdere Geliyor"
    »    


İstekleriniz Sorunlarınız
İstek ve Sorunları Oku
İstek ve Sorun Yaz
 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
İmam Hatip Okullarını Kutsallaştırmayın
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(16)
Kadir Atay
Ben Anlayamadım...
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0